آکادمیا کافه
Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند در رشته‌های فنی از کشور امریکا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: مشاوره رایگان با اعضای مجرب سایت (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند در رشته‌های فنی از کشور امریکا (/Thread-Babak-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%88-%D9%81%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - maryam4312 - 27-09-2012

ارشد فتونیک علم و صنعت
کنفرانس فیزیک ایران ، کنفرانس برق-الکترونیک، یکی هم بین المللی فیزیک پزشکی شیراز . فکرنکنم چندان معتبر باشن
نمیدونم چند بشم نمرمو . با 1200 مثلا شانسم چقدره؟
یه حدبالا و پایین تقریبی بهم دید میده

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - azinghby - 27-09-2012

سلام به بابک عزیز.من لیسانس کشاورزی باغبانی ازدانشگاه ارومیه دارم بامعدل کم یعنی 12.50.الان دانشجوی دانشگاه آزاد شیروان (ارشد)رشته گیاهان دارویی هستم .آیلتس7دارم و2تا مقاله معدلم تا اینجاکه ترم3رو تمام کردم17.30هست.به نظرشما شانسی برای پذیرش ازدانشگاهای آمریکا دارم؟لطفا منوراهنمایی کنید ...به نظر شما چه کارایی میتونم برای بهبود شرایطم بکنم؟مرسی

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - Babak - 28-09-2012

(27-09-2012, 03:07 PM)maryam4312 نوشته: ارشد فتونیک علم و صنعت
کنفرانس فیزیک ایران ، کنفرانس برق-الکترونیک، یکی هم بین المللی فیزیک پزشکی شیراز . فکرنکنم چندان معتبر باشن
نمیدونم چند بشم نمرمو . با 1200 مثلا شانسم چقدره؟
یه حدبالا و پایین تقریبی بهم دید میده
دانشگاه محل تحصیل لیسانس‌تون هم خیلی مهمه. اگر فرض کنیم که اون رو هم از یکی از دانشگاه‌های خوب سراسری گرفته باشید، به نظرم شانس پذیرش دارید. اگر نمره GRE بالایی بیارید، ترجیحا ۱۲۵۰ به بالا، در این صورت احتمالا برای رنک ۴۰ تا ۲۰۰ شانس خواهید داشت. در مورد فاند خیلی نمی‌دونم وضعیت در رشته فیزیک این روزها چطوره، ولی در کل با توجه به این که معدل‌تون بد نیست، ممکنه شانس فاند هم داشته باشید.

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - Babak - 28-09-2012

(27-09-2012, 11:41 PM)azinghby نوشته: سلام به بابک عزیز.من لیسانس کشاورزی باغبانی ازدانشگاه ارومیه دارم بامعدل کم یعنی 12.50.الان دانشجوی دانشگاه آزاد شیروان (ارشد)رشته گیاهان دارویی هستم .آیلتس7دارم و2تا مقاله معدلم تا اینجاکه ترم3رو تمام کردم17.30هست.به نظرشما شانسی برای پذیرش ازدانشگاهای آمریکا دارم؟لطفا منوراهنمایی کنید ...به نظر شما چه کارایی میتونم برای بهبود شرایطم بکنم؟مرسی
درود،
راستش معدل لیسانس‌تون کار رو خیلی سخت می‌کنه و شانس گرفتن پذیرش رو پایین میاره. ضمنا رشته‌اتون هم رشته‌ای هست که پذیرش دانشجویان خارجی درش خیلی زیاد نیست و این مساله هم کار شما رو سخت می‌کنه. در حال حاضر به نظرم تنها کاری که می‌تونه کمک کنه نمره خیلی خوب زبان و GRE هست. شاید با نمره خیلی بالای GRE (بالای ۱۳۰۰) بتونید پذیرش بگیرید.

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - maryam4312 - 28-09-2012

(28-09-2012, 10:40 AM)Babak نوشته: دانشگاه محل تحصیل لیسانس‌تون هم خیلی مهمه. اگر فرض کنیم که اون رو هم از یکی از دانشگاه‌های خوب سراسری گرفته باشید، به نظرم شانس پذیرش دارید. اگر نمره GRE بالایی بیارید، ترجیحا ۱۲۵۰ به بالا، در این صورت احتمالا برای رنک ۴۰ تا ۲۰۰ شانس خواهید داشت. در مورد فاند خیلی نمی‌دونم وضعیت در رشته فیزیک این روزها چطوره، ولی در کل با توجه به این که معدل‌تون بد نیست، ممکنه شانس فاند هم داشته باشید.

ممنون ازراهنماییتون
لیسانس سراسری اراک
به مقاله های کنفرانسیم که نمیشه امیدوار بود درسته؟
ممکنه شانس فاند داشته باشم؟یعنی ممکنم هست نداشته باشم؟! بدون فاند نمیتونم Sad

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - azinghby - 28-09-2012

(28-09-2012, 10:48 AM)Babak نوشته: درود،
راستش معدل لیسانس‌تون کار رو خیلی سخت می‌کنه و شانس گرفتن پذیرش رو پایین میاره. ضمنا رشته‌اتون هم رشته‌ای هست که پذیرش دانشجویان خارجی درش خیلی زیاد نیست و این مساله هم کار شما رو سخت می‌کنه. در حال حاضر به نظرم تنها کاری که می‌تونه کمک کنه نمره خیلی خوب زبان و GRE هست. شاید با نمره خیلی بالای GRE (بالای ۱۳۰۰) بتونید پذیرش بگیرید.
مرسی ازشما فقط من اصلا در مورد GRE و اینکه چیه و کجا برگزار میشه .اگه برای من توضیح بدین ممنون میشم

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - maryam4312 - 28-09-2012

(28-09-2012, 06:16 PM)azinghby نوشته: مرسی ازشما فقط من اصلا در مورد GRE و اینکه چیه و کجا برگزار میشه .اگه برای من توضیح بدین ممنون میشم
اینجا رو ببینید: http://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - Babak - 29-09-2012

(28-09-2012, 01:17 PM)maryam4312 نوشته: ممنون ازراهنماییتون
لیسانس سراسری اراک
به مقاله های کنفرانسیم که نمیشه امیدوار بود درسته؟
ممکنه شانس فاند داشته باشم؟یعنی ممکنم هست نداشته باشم؟! بدون فاند نمیتونم Sad
مقاله‌هاتون نکته مثبتی در رزومه شما خواهد بود، ولی با توجه به این که در کنفرانس‌های معمولی چاپ شده، شانس پذیرش شما رو متحول نخواهد کرد. به نظر من شما شانس فاند هم می‌تونید داشته باشید، ولی طبیعتا تضمینی وجود نداره و همون طور که احتمالا خودتون هم می‌دونید پذیرش و فاند یک مقدار شانسی هم هست و ممکنه خوش شانس باشید و استادی از سابقه و تجربه کاری شما خوشش بیاد و خیلی راحت پذیرش و فاند رو بگیرید.
در نهایت توصیه می‌کنم که نیم نگاهی هم به کشورهای اروپایی، به خصوص کشورهایی که دانشگاه‌های رایگان دارند و بهتر فاند می‌دن داشته باشید.

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - parinaznaseri - 02-10-2012

من نمره ی تافلم خیلی کم شده به دلیل اینکه حالم بد شد سر امتحان..74..
دانشگاه تهران برق میخونم معدلمم 17.1
به نظرتون شانسی واسه آمریکا با فاند هست؟
دیگههم همه ی تافل ها تا 22 دسامبر پرنSad
نمیدونم باید چیکار کنم

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - Babak - 02-10-2012

متاسفم از این اتفاقی که براتون افتاده. مشکل اینجاست که بیشتر دانشگاه‌های امریکا حداقلی که برای نمره تافل دارن بالای ۸۰ هست و در خیلی از موارد حتی بالای ۹۰. به همین خاطر شانس شما برای پذیرش و فاند از امریکا با این نمره تافل پایین میاد، اما معدل‌تونی خیلی خوبه و دانشگاه تهران هم دانشگاه کاملا شناخته شده‌ای هست و رشته شما هم رشته‌ایه که درش فاند زیاد پیدا می‌شه. من اگر جای شما باشم، سعی می‌کنم که یک کشور نزدیک برم و دوباره تافل بدم.
ضمنا نمره GRE هم برای گرفتن پذیرش و فاند از امریکا خیلی مهمه و حتما نمره GRE رو هم مد نظر داشته باشید.