آکادمیا کافه
Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند در رشته‌های فنی از کشور امریکا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: مشاوره رایگان با اعضای مجرب سایت (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند در رشته‌های فنی از کشور امریکا (/Thread-Babak-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%88-%D9%81%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - mirzaa - 24-01-2012

سلام ما یک گروه موسیقی هستیم که می خواهیم در یک فستیوال موسیقی در کشور آمریکا شرکت کنیم اکثر ما هم ویزای شنگن و چند تا کشور دیگه رو هم را در پاسپورتمان داریم می خواستم بدونم اگر بخواهیم بیشتر از زمان فستیوال که 1 هفته است در کشور آمریکا بمانیم آیا باز هم نیاز به دعوت نامه از طرف فامیلهای مقیم آمریکا هست؟طبق گفته های نمایندگان فستیوال ویزای ما یا B1 است یا B2.واینکه برای ویزا بهتره از چه کشوری اقدام کنیم شنیدیم که سفارت افغانستان بد نیست در ضمن اگر یک شرکتی در ایران بخواهد به عنوان اسپانسر ما را به این فستیوال معرفی کند چه مدارکی از اون شرکت برای سفارت لازم است؟و آیا حتمآ باید یک نماینده از اون شرکت همراهمون باشه؟در ضمن خواهر من در شرکتی که قراره اسپانسرمون بشه کار می کنه و می خواستیم خواهرم به عنوان نماینده شرکت همراهمون باشه می خواستم بدونم آیا با وجود اینکه دو تا خواهر عضو گروه هستن وجود خواهر سوم به عنوان نماینده شرکت تاثیری در دادن ویزا خواهد داشت یا نه؟

با تشکر

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - Babak - 24-01-2012

(24-01-2012, 02:41 PM)M0TRIX نوشته: ببخشید RA رو همون اول ماه میدن یا سر برج ؟

اگه سر برج بدن بیاد ماه اول رو خودمون از جیب خودمون هزینه کنیم دیگه ؟

با احتساب اینکه ra رو استاد در بدو ورود ما میده.

حقوق‌ها رو معمولا آخر ماه پرداخت می‌کنند، ولی اگر همراه با پذیرش فاند بگیرید، شهریه رو لازم نیست که از جیب بدید، ولی حداقل باید به اندازه خرج و مخارج ماه اول پول همراه داشته باشید.

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - Babak - 24-01-2012

(24-01-2012, 03:44 PM)mirzaa نوشته: سلام ما یک گروه موسیقی هستیم که می خواهیم در یک فستیوال موسیقی در کشور آمریکا شرکت کنیم اکثر ما هم ویزای شنگن و چند تا کشور دیگه رو هم را در پاسپورتمان داریم می خواستم بدونم اگر بخواهیم بیشتر از زمان فستیوال که 1 هفته است در کشور آمریکا بمانیم آیا باز هم نیاز به دعوت نامه از طرف فامیلهای مقیم آمریکا هست؟طبق گفته های نمایندگان فستیوال ویزای ما یا B1 است یا B2.واینکه برای ویزا بهتره از چه کشوری اقدام کنیم شنیدیم که سفارت افغانستان بد نیست در ضمن اگر یک شرکتی در ایران بخواهد به عنوان اسپانسر ما را به این فستیوال معرفی کند چه مدارکی از اون شرکت برای سفارت لازم است؟و آیا حتمآ باید یک نماینده از اون شرکت همراهمون باشه؟در ضمن خواهر من در شرکتی که قراره اسپانسرمون بشه کار می کنه و می خواستیم خواهرم به عنوان نماینده شرکت همراهمون باشه می خواستم بدونم آیا با وجود اینکه دو تا خواهر عضو گروه هستن وجود خواهر سوم به عنوان نماینده شرکت تاثیری در دادن ویزا خواهد داشت یا نه؟

با تشکر
تا اونجا که من می‌دونم به شما ویزای B-1 خواهند داد، ولی متاسفانه من اطلاعاتم در مورد این ویزا زیاد نیست و نمی‌دونم که شرکت و اسپانسر شما چه شرایطی باید داشته باشه و نمی‌دونم که آیا نماینده از اون شرکت لازم هست باشه یا خیر.

معمولا مدت اقامتی که به شما می‌دهند بیشتر از زمان یک هفته خواهد بود ولی اگر می‌خواهید خیلی بیشتر بمونید بهتره که موقع اقدام برای ویزا بگید که قصد دیدن اقوام رو هم دارید و موقع ورود به امریکا هم بگید، چون سر مرز ورودی هست که مدت اقامت شما رو می‌زنند. داشتن نامه از اقوام هم می‌تونه مفید باشه، ولی چیزی به اسم دعوتنامه برای امریکا ارزش رسمی نداره و تاثیر مهمی در گرفتن ویزا نداره.

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - M0TRIX - 25-01-2012

سلام.

اگه ما فقط ra داشته باشیم ایا میتونیم شهریه ،مسکن،پوشاک و ... رو فقط با پول ra تامین کنیم ؟

هزینه یه ماه زندگی چقدره ؟

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - Babak - 25-01-2012

(25-01-2012, 07:37 AM)M0TRIX نوشته: سلام.

اگه ما فقط ra داشته باشیم ایا میتونیم شهریه ،مسکن،پوشاک و ... رو فقط با پول ra تامین کنیم ؟

هزینه یه ماه زندگی چقدره ؟
در اغلب مواقع وقتی شما RA ‌می‌گیرید شهریه شما رو استاد پرداخت می‌کنه و همون طور که قبلا هم گفتم حقوقی که می‌گیرید برای زندگی دانشجویی کافیه.
هزینه یک ماه زندگی در امریکا بستگی به شهر و ایالت خیلی متفاوته، ولی در گرون‌ترین شهرهای امریکا هم حقوق دانشجویی برای زندگی مجری دانشجویی کافیه.

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - mirzaa - 28-01-2012

ممنونم از جوابتون

می خواستم بدونم کشور ازبکستان برای ویزا چطوره شما اطلاعاتی دارید؟ قبلآ شنیده بودیم ترکمنستان خوبه اما حالا می گن کادرش عوض شده

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - AHOURA - 29-01-2012

سلام به همه دوستان عزیز

من مدرک ایلتس اکادمیک ندارم مدرک ger هم ندارم اما ایلتس جنرال رو دارم 2
تا ژن ثبت شده و دو مقاله بین الملیل و 3 سال سابقه کار همراه با بیمه معدل ارشد و کارشناسی و کاردانیم همه حول 16.50 میچرخه رشتم انگل شناسی
پزشکی علوم ازمایشگاهی هست اهر سه مقطع هم دانشگاه سراسری
بود رتبه 3 کشوری رو هم دارم

به نظرتون با این شرایط با استاد مکاتبه کنم ؟،که اگه اوکی داد بعد برم اکادمیک رو بگیرم و بقیه کارها

2)با این شرایط فکر میکنید میتونم فول فاند بگیرم؟؟

3)فکر مکنید واسه ubc چقدر شانس دارم

4)دانشگاه های که تو زیر گروه پیرا پزشکی فاند خوب میدن کدوم دانشگاهان؟

بیشتر از همه واسه من فاند مهمه و بعد از اون برام مهمه که دانشگاه ترجیحا کانادا باشه که بتونم هم زمان برای اقامت اقدام کنم

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - Babak - 30-01-2012

(28-01-2012, 10:16 PM)mirzaa نوشته: ممنونم از جوابتون

می خواستم بدونم کشور ازبکستان برای ویزا چطوره شما اطلاعاتی دارید؟ قبلآ شنیده بودیم ترکمنستان خوبه اما حالا می گن کادرش عوض شده
متاسفانه من اطلاعات در مورد سفارت‌های امریکا به‌روز نیست و نمی‌دونم در حال حاضر کدوم سفارت وضع بهتری داره.

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - Babak - 30-01-2012

(29-01-2012, 06:41 PM)AHOURA نوشته: سلام به همه دوستان عزیز

من مدرک ایلتس اکادمیک ندارم مدرک ger هم ندارم اما ایلتس جنرال رو دارم 2
تا ژن ثبت شده و دو مقاله بین الملیل و 3 سال سابقه کار همراه با بیمه معدل ارشد و کارشناسی و کاردانیم همه حول 16.50 میچرخه رشتم انگل شناسی
پزشکی علوم ازمایشگاهی هست اهر سه مقطع هم دانشگاه سراسری
بود رتبه 3 کشوری رو هم دارم

به نظرتون با این شرایط با استاد مکاتبه کنم ؟،که اگه اوکی داد بعد برم اکادمیک رو بگیرم و بقیه کارها

2)با این شرایط فکر میکنید میتونم فول فاند بگیرم؟؟

3)فکر مکنید واسه ubc چقدر شانس دارم

4)دانشگاه های که تو زیر گروه پیرا پزشکی فاند خوب میدن کدوم دانشگاهان؟

بیشتر از همه واسه من فاند مهمه و بعد از اون برام مهمه که دانشگاه ترجیحا کانادا باشه که بتونم هم زمان برای اقامت اقدام کنم
من می‌شناسم افرادی رو که با شرایط پایین‌تر از شما در رشته میکروبیولوژی پذیرش گرفتند، در نتیجه فکر می‌کنم که شما شانس خوبی برای پذیرش باید داشته باشید، اما متاسفانه من اطلاعاتم در زمینه فاند در رشته شما خوب نیست و نمی‌دونم کدوم دانشگاه‌های کانادا در این زمینه بهتر هستند. اگر سوال‌هاتون رو در یکی از انجمن‌های «علوم پزشکی و زیستی» یا «تحصیل در کانادا» بپرسید جواب‌های بهتری خواهید گرفت.

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - M0TRIX - 30-01-2012

سلام.

ما اگه بخوایم واسه ارشد بریم امریکا حداقل باید یه سال زدوتر اقدام کنیم دیگه ؟ معدلمون رو چیکار کنیم ؟ یعنی تا قبل از فارغ التحصیلی نمیدونیم چنده ! توی رزمه چی بنویسیم ؟