آکادمیا کافه
تبریک به مناسبت بهار 1396 - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: گفتگوی خودمانی کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: گفتگوی خودمانی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C)
+--- موضوع: تبریک به مناسبت بهار 1396 (/Thread-%D8%AA%D8%A8%D8%B1%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D8%AA-%D8%A8%D9%87%D8%A7%D8%B1-1396)

صفحات 1 2

تبریک به مناسبت بهار 1396 - Simon2007 - 18-03-2017

سلام 

پیشاپیش فرا رسیدن نوروز 1396 رو خدمت بابک عزیز (ادمین گرانقدر) و دوستان خوبم در آکادمیا کافه تبریک و تهنیت عرض میکنم. سالی سرشار از سلامتی، برکت و موفقیت رو برای همگی آرزومندم. 

ارادتمند
سایمون 

لحظه تحویل سال نو:
ساعت ۱۳ و ۵۸ دقیقه و ۴۰ ثانیه روز دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ هجری شمسی, مطابق با ۲۱ جمادی الثانیه ۱۴۳۸ هجری قمری و ۲۰ مارس ۲۰۱۷ میلادی

دو قدم مانده به خندیدن برگ / یک نفس مانده به ذوق گل سرخ
چشم در چشم بهاری دیگر / تحفه‌ای یافت نکردم که کنم هدیه‌تان
یک سبد عاطفه دارم / همه ارزانی‌تان

[عکس: 46.jpg]

RE: تبریک به مناسبت بهار 1396 - saaaaam - 19-03-2017

سلام 

من هم به نوبه خودم سال نو را برای همه شما دوستان و بزرگواران سالی سرشار از شادی سلامتی و موفقیت ارزومندم

[عکس: Rooster.jpg]

RE: تبریک به مناسبت بهار 1396 - Arashh - 19-03-2017

سلام 

من هم سال نو رو به همگی تبریک میگم. امیدوارم امسال هر کی به آرزو و هدفش برسه حالا پذیرش از دانشگاهه یا مهاجرت. 

Smile

RE: تبریک به مناسبت بهار 1396 - Shihan - 19-03-2017

بنده هم این فرصت رو غنیمت میشماارم و از همین جا سال جدید 1396 شمسی رو به همه اعضای خانواده اکادمیا کافه همه مدیران و کاربران محترم تبریک عرض میکنم، امیدوارم امسال به نسبت سال گذشته شادتر، سلامتر و موفقتر در همه مسیر زندگی و تحصیلی داشته باشن.

RE: تبریک به مناسبت بهار 1396 - nader - 19-03-2017

درود به همه 

آغاز سال نو رو به همه تبریک میگم و امیدوارم سالی باشه پر از لحظه های خوب و همچنین شادابی و سلامتی 

نادر

RE: تبریک به مناسبت بهار 1396 - Babak - 20-03-2017

من هم نوروز ۱۳۹۶ رو به همه شما دوستان خوبم تبریک می‌گم. سال ۹۵ با توجه به اتفاقاتی که در نقاط مختلف دنیا و به خصوص آمریکا رخ داد، خبرهای خیلی خوبی برای دانشجویان ایرانی به همراه نداشت، اما امیدوارم که سال ۹۶ سال متفاوتی باشه و همه شما دوستان بتونید به هدف‌های تحصیلی عالی‌ای که در سر دارید برسید و اما از همه مهمتر آرزو می‌کنم که در این سال خودتون و خانواده‌هاتون تندرست و شاد باشید.
مطمئنا در سال جدید هم مثل سال‌های گذشته گاهی زندگی طبق برنامه‌های شما پیش نخواهد رفت، اما مهم اینه که فرد بر هدف اصلیش تمرکز داشته باشه و فراموش نکنه که تمام این اهداف برای رسیدن به زندگی بهتر برای خود و بقیه انسان‌هاست و احیانا اگر گاهی این مسیر پر و پیچ خم با مسیری که در ذهن خودمون ترسیم کرده‌ایم هماهنگ نیست، سعی کنیم شادی و شادکامی خودمون و اطرافیان‌مون رو فدای این ناهمواری‌ها نکنیم و بدونیم که با پشتکار و تمرکز می‌تونیم بر مشکلات غلبه کنیم و به اهداف‌مون برسیم. آرزو می‌کنم که پیچ و خم‌های مسیر زندگی‌تون در این سال نو کم باشه و هرگز و در هیچ شرایطی دلسردتون نکنه.

RE: تبریک به مناسبت بهار 1396 - Fairymaid - 20-03-2017

سلام،
من هم سال نو رو به همه کاربران این فورم تبریک می گم و ممنون از آقا بابک و سایر مدیران گرامی که مثل همیشه در کنار کاربران فورم هستند و خودشون رو جدا از اونها نمی دونن.
Hope smiles from the threshold of the year to come,
"Whispering "it will be happier
Alfred Lord Tennyson

RE: تبریک به مناسبت بهار 1396 - Torkan - 20-03-2017

چند قدم مانده تا بهار
سال 95 با تمام خوبی ها بدی ها اتفاقات عجیب به پایان رسید. انسانیت رو در سال جدید مثل سالهای پیش از یاد نخواهیم برد و اندیشه هامان هر روز ازادتر.
به امید سلامتی برای همه که بزرگترین تاج انسان است.

بر سر سفره احساس اگر جایی بود
 سخن ساده تبریک مرا جا بدهید
سین هشتم سخن ساده ی تبریک من است
 جا سر سفره اگر نیست
 به دلها بدهید…
سال نو مبارک

RE: تبریک به مناسبت بهار 1396 - Elesaar - 20-03-2017

آمد بهار عاشقان تا خاکدان ، بستان شود
آمد ندای آسمان تا مرغ جان ، پران شود
دانی چرا چون ابر شد در عشق چشم عاشقان
زیرا که آن " مه "بیشتر در ابرها "پنهان " شود!

چون زمستان پنجمین بگذشت     ششمین خوش بهار می بینم
ششمین خوش بهار و اولین سال تصوف و عرفان را به همه عزیزان تبریک میگویم سالی پر از شادی و لحظه لحظه آزادی برای تمام انسان ها آرزو مندم
و اطمینان دارم آنچه شاه نعمت الله ولی 700 سال پیش پیشبینی کرده را به زودی جهانیان خواهند دید

RE: تبریک به مناسبت بهار 1396 - automotive - 20-03-2017

درود خداوند بر شما
آغاز سال جدید را به تمامی هموطنان تبریک عرض می‌کنم.
امیدوارم سلامتی و شادی همراه همیشگی شما باشد و هر روز به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنید، موفقیت‌هایی که علاوه بر خود شما، برای تمامی مردم دنیا نیز مفید واقع شوند.
آقای دکتر نکاتی را فرمودند، من هم خلاصه‌ای از سال قبل و چند نکته را خدمت دوستان عرض می‌کند.

جمع بندی اتفاقات سال گذشته
مثبت:
۱. اضافه شدن مراکز برگزاری آزمون TOEFL iBT
۲. برگشتن سیستم خرید ووچر آزمون TOEFL iBT و GRE General به وب سایت رسمی سازمان سنجش
۳. ورود ویرایش جدید کتابهای آمادگی برای آزمون های زبان بین‌المللی
۴. تغییر Protocol سایت از HTTP به HTTPS
(در این پروتکل داده‌های مبادله شده بین وب سایت و مرورگر، رمزگزاری می‌شوند و امنیت را برای کاربران به همراه می‌آورد، با تشکر از بابک عزیز بابت ارتقای امنیت وب‌سایت)
و
.
.
.

منفی:
۱. اخذ شهریه از دانشجویان بین‌الملل در دانشگاه‌های فنلاند
۲. اخذ شهریه از دانشجویان بین‌الملل در دانشگاه‌های آلمان (افزایش بی‌سابقه‌ی شهریه در دانشگاه‌های آلمان)
۳. عدم صدور ویزا برای دانشجویان ایرانی که قصد تحصیل در ایالات متحده را داشتند.
۴. افزایش نرخ دلار تا ۴۲۰۰۰ ریال که بی‌سابقه بود و آزمون‌های بین‌المللی را بسیار گران‌قیمت کرد. (البته در حال حاضر نرخ دلار ۳۷۷۰۰ ریال است)
۵. ارسال برگه‌های امتحان آزمون IELTS به کشورهای خارجی برای تصحیحُ که باعث افت بسیار شدید نمره‌ی بخش نوشتاری شرکت کنندگان این آزمون شد و نارضایتی بسیاری را پدید آورد.
۶. بحث‌های مهاجرتی و پ^ن*ا)<ه{ن}د/گ<ی نیز دچار افت بسیار شدیدی شد.
۷. ضمنا دریافت ویزا برای کشورهای اروپایی هم سخت تر شده است.
و
.
.
.

اگر امسال پذیرش دریافت کرده‌اید، درنگ نکنید، بارها اعلام شده است که فضای اپلای به سمت و سوی خوبی در پیش نیست، هر روز رقابت بیشتر می‌شود و قوانین منع کننده‌ی بیشتری تصویب می‌شود. هرچه سریع‌تر اپلای کنید و راهی کشور مقصد شوید، بهتر است.

با آرزوی موفقیت تمامی مردم گرامی