آکادمیا کافه
هدیه ی خوب برای آشنایی که عازم خارج از کشور هست برای تحصیل - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: گفتگوی خودمانی کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: گفتگوی خودمانی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C)
+--- موضوع: هدیه ی خوب برای آشنایی که عازم خارج از کشور هست برای تحصیل (/Thread-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A8-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%B9%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D9%87%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84)

صفحات 1 2

هدیه ی خوب برای آشنایی که عازم خارج از کشور هست برای تحصیل - sepinaz - 20-10-2016

سلام دوستان

به نظرتون یه یادگاری خوب برای دوستی که عازم خارج از کشور برای تحصیل هست چیه؟
با توجه به محدودیت هایی که برای حمل وسیله و وزن بار وجود داره.....این خانم هم از حداکثر ظرفیت برای وزن بار استفاده کرده و اینکه اجازه خمل بعضی موارد (شیشه و ....) داخل کابین نیست
کلا خودتون وقتی عازم بودید ترجیح میدادید چه هدیه ای از خانواده بگیرید Smile
یا الان که اونجایید ترچیح میدادید چی رو از ایران میاوردید
یا چه چیزی برای دانشجوها کاربرد بیشتری داره اونور؟

RE: هدیه ی خوب برای آشنایی که عازم خارج از کشور هست برای تحصیل - Matinking - 20-10-2016

(20-10-2016, 08:18 PM)sepinaz نوشته: سلام دوستان

به نظرتون یه یادگاری خوب برای دوستی که عازم خارج از کشور برای تحصیل هست چیه؟
با توجه به محدودیت هایی که برای حمل وسیله و وزن بار وجود داره.....این خانم هم از حداکثر ظرفیت برای وزن بار استفاده کرده و اینکه اجازه خمل بعضی موارد (شیشه و ....) داخل کابین نیست
کلا خودتون وقتی عازم بودید ترجیح میدادید چه هدیه ای از خانواده بگیرید Smile
یا الان که اونجایید ترچیح میدادید چی رو از ایران میاوردید
یا چه چیزی برای دانشجوها کاربرد بیشتری داره اونور؟

سلام

"یه عکس مشترک قاب شده برای میز کار" که آدم با دیدنش هرگز خاطرات و کشش روحی اش رو نسبت به افراد اون عکس از دست نمیده...

در ضمن اینجا یه سری از چیزها به سبک ایران تعریف شده نیست... مثلا حضرات چیزی در مورد لواشک و تمر هندی و ... نمی دونند... دسترسی به این موارد هم سخت هست چون هم معمولا فقط در مغازه های ایرانی ها پیدا میشن و از قیمت گرونشون هم که بگذریم، تارخ انقضای هیچکدوم مطمئن نیست... (به شخصه اینجا دلم برای این قبیل چیزها بیشتر از بعضس آدم ها تنگ شده!!!!)
پس اگه این دوستتون، اهل هله هوله هستند، می تونید تا جایی که در بار فضا دارید، ایشون رو ذوق زده کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: هدیه ی خوب برای آشنایی که عازم خارج از کشور هست برای تحصیل - Babak - 24-10-2016

به غیر از چیزهایی که متین گفت، به نظرم کتاب‌های شعر ایرانی هم می‌تونه هدیه‌های خوبی باشه، البته اگر وزن بار اجازه بده و خود طرف هم اهل شعر و ادبیات باشه. به همین خاطر بهتره که اگر کتاب می‌گیرید، کتاب‌های بزرگ و سنگین نگیرید.

RE: هدیه ی خوب برای آشنایی که عازم خارج از کشور هست برای تحصیل - sepinaz - 26-10-2016

(24-10-2016, 02:18 AM)Babak نوشته: به غیر از چیزهایی که متین گفت، به نظرم کتاب‌های شعر ایرانی هم می‌تونه هدیه‌های خوبی باشه، البته اگر وزن بار اجازه بده و خود طرف هم اهل شعر و ادبیات باشه. به همین خاطر بهتره که اگر کتاب می‌گیرید، کتاب‌های بزرگ و سنگین نگیرید.

بله ..... بدین مورد فکر کردم و کتابی که انتخاب کردم 500 گرم بود و ایده ای که از پیشنهاد جناب متین گرفتم این بود که پشت چلد کتاب یه عکس چاپ کنم .... ولی بدلیل نبود عکس مناسب و لو رفتن ماجرا بی خیال شدم

دوستان ممکنه نظر بدید که آیا اگر این هدیه رو از چند روز پیش به دوستم تحویل بدم و ایشون بتونند داخل چمدونشون جاسازی کنند بردنش اشکالی ایجاد نخواهد کرد؟ تابلو 

RE: هدیه ی خوب برای آشنایی که عازم خارج از کشور هست برای تحصیل - Torkan - 26-10-2016

(26-10-2016, 09:49 PM)sepinaz نوشته: بله ..... بدین مورد فکر کردم و کتابی که انتخاب کردم 500 گرم بود و ایده ای که از پیشنهاد جناب متین گرفتم این بود که پشت چلد کتاب یه عکس چاپ کنم .... ولی بدلیل نبود عکس مناسب و لو رفتن ماجرا بی خیال شدم

دوستان ممکنه نظر بدید که آیا اگر این هدیه رو از چند روز پیش به دوستم تحویل بدم و ایشون بتونند داخل چمدونشون جاسازی کنند بردنش اشکالی ایجاد نخواهد کرد؟ تابلو 

یاد ان ایام به خیر!

عین این تابلو رو برده بودم من هم ایالات متحده و اصلا مشکلی نیست. فقط در جاسازی دقت لازم رو مبذول فرمایید تا وقتی باز کردید به چهره غمگین بهش نگا نکنید!

RE: هدیه ی خوب برای آشنایی که عازم خارج از کشور هست برای تحصیل - PendR - 30-10-2016

کتاب 500 گرمی؟!!!
قاب عکس؟؟؟
خب معلومه جا نداره اینا رو ببره
نظر من: نیم مثقال زعفران

RE: هدیه ی خوب برای آشنایی که عازم خارج از کشور هست برای تحصیل - Matinking - 30-10-2016

(30-10-2016, 09:37 PM)PendR نوشته: کتاب 500 گرمی؟!!!
قاب عکس؟؟؟
خب معلومه جا نداره اینا رو ببره
نظر من: نیم مثقال زعفران

یک مسئله خیلی مهم در انتخاب کادو، اساسا کارایی اون کادو برای فرد مقابل هست...
فرض بفرمایید طرف اصلا اهل آشپزی نباشه، یا اصولا علاقه ای به اجناس "مصرفی" نداشته باشه (چه مصرف میشن و دیگه اثری ازشون باقی نمی مونه)... ویژگی قاب عکس و کتاب و این قبیل موارد (که برخلاف دید شما اونقدرها هم سنگین نیستن) اینه که "ماندگار"ند...
در این شرایط نمیشه صرفا دیدگاه "ارزش مادی" زعفران رو دلیلی برای بهینه بودنش به عنوان یک کادو در نظر گرفت...

سوغاتی - fatima204 - 02-10-2017

دوستان برای استادمون در خارج از کشور چه چیزیو پیشنهاد می کنید

مرسی

RE: سوغاتی - automotive - 02-10-2017

(02-10-2017, 07:19 PM)fatima204 نوشته: دوستان برای استادمون در خارج از کشور چه چیزیو پیشنهاد می کنید

مرسی

تاپیک زیر را مطالعه کنید

هدیه ی خوب برای آشنایی که عازم خارج از کشور هست برای تحصیل

RE: سوغاتی - pegyyy - 02-10-2017

در اینکه اصلا برای استاد سوغاتی برده بشه یا نه دوستان نظرات متفاوتی دارند با توجه به چیزایی که من تو تاپیک های مرتبط خوندم....
اما به نظر من مثلا یه بسته گز تو ظرف خاتم کاری که تو اصفهان زیاد هست میتونه انتخاب خوبی باشه.