آکادمیا کافه
ریجکت ویزای شنگن ایتالیا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- انجمن: روادید ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- موضوع: ریجکت ویزای شنگن ایتالیا (/Thread-%D8%B1%DB%8C%D8%AC%DA%A9%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D9%86%DA%AF%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - مهمان - 30-10-2015

سلام و وقت بخیر.
من ۳ ساله پیش ویزای ایتالیا گرفتم. ۶ ماهه مولتی. سر تایم ویزا برگشتم ایران و دیگه ایتالیا نرفتم. حالا یکی از دوستام واسه کریسمس میخواد دعوت نامه بفرسته
اطلاع دقیقی ام از مدارک ندارم. ولی یه گواهی اشتغال به کار و کارت بین امللی دانشجویی گرفتم به اضافه سپرده حساب. بیمه مسافرتی. و دعوت نامه. با توجه به اینکه‌ ۲۶‌سالمه و مجردم. میشه راهنمایی کنید که چطور میتونم موفق بشم و چقدر‌شانس دارم؟ ممنون

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - schengenvisa.us - 29-11-2015

(30-10-2015, 12:57 PM)مهمان نوشته: سلام و وقت بخیر.
من ۳ ساله پیش ویزای ایتالیا گرفتم. ۶ ماهه مولتی. سر تایم ویزا برگشتم ایران و دیگه ایتالیا نرفتم. حالا یکی از دوستام واسه کریسمس میخواد دعوت نامه بفرسته
اطلاع دقیقی ام از مدارک ندارم. ولی یه گواهی اشتغال به کار و کارت بین امللی دانشجویی گرفتم به اضافه سپرده حساب. بیمه مسافرتی. و دعوت نامه. با توجه به اینکه‌ ۲۶‌سالمه و مجردم.  میشه راهنمایی کنید که چطور میتونم موفق بشم و چقدر‌شانس دارم؟ ممنون

مشکلی نداره دوست عزیز
شما اقدام کنین
مدارکی که بالا ذکر کردین را با شناسنامه ترجمه کنین

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - مهمان - 10-12-2015

سلام
برای وقت توریستی هر زمان که به سایت مراجعه میکنم نمیتونم به نتیجه برسم.
بلیط هواپیما و  رزرو هتل و کلیه مدارک هم اماده است...
حضوری به کنسولگری مراجعه کنم؟

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - maryam.a - 05-01-2016

سلام
دوتا سوال داشتم، اول اینکه من ترجمه شناسنامه رو دارم که این ترجمه برای یک سال پیش هستش و استفاده نشد.ایا هنوزم اعتبار داره میتونم الان ازش برای ویزای توریستی استفاده کنم یا باید دوباره ترجمه بشه؟ 
دوم اینکه تاریخ دعوتنامه برای اول خرداد هستش من چه تاریخی اقدام کنم برای ویزا که زود نباشه؟چون شنیدم خیلی هم زود نباید اقدام بشه..ممنون

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - Matinking - 05-01-2016

(05-01-2016, 10:21 AM)maryam.a نوشته: سلام
دوتا سوال داشتم، اول اینکه من ترجمه شناسنامه رو دارم که این ترجمه برای یک سال پیش هستش و استفاده نشد.ایا هنوزم اعتبار داره میتونم الان ازش برای ویزای توریستی استفاده کنم یا باید دوباره ترجمه بشه؟ 
دوم اینکه تاریخ دعوتنامه برای اول خرداد هستش من چه تاریخی اقدام کنم برای ویزا که زود نباشه؟چون شنیدم خیلی هم زود نباید اقدام بشه..ممنون

سلام

1- ترجمه مدارک شناسایی معمولا تاریخ انقضا ندارند.. مگر در صورت اعمال "تغییرات مهم" در اونها... مثل ازدواج یا تولد فرزند که مواردی رو به محتوای شناسنامه اضافه می کنند...

2- در قوانین کنسولی بعضی از کشورها اومده که فاصله اقدام تا زمان عزیمت نباید بیش از 6 ماه باشه...

توصیه اکید می کنم جدیدترین دستورالعمل های اجرایی فعلی رو از سفارت ایتالیا پیگیری بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - ForeverBlue - 05-01-2016

(05-01-2016, 10:21 AM)maryam.a نوشته: سلام

درود
حداکثر تا 3 ماه قبل از تاریخ سفر باید درخواست بدهید.

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - مری پاپینز - 13-01-2016

سلام
من این تاپیک و خوندم و به لینکی که فرمودید رفتم ولی جایی برای ساختن اکانت نیست. میشه لطفا راهنماییم کنید.

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - Shihan - 14-01-2016

(13-01-2016, 06:47 PM)مری پاپینز نوشته: سلام
من این تاپیک و خوندم و به لینکی که فرمودید رفتم ولی جایی برای ساختن اکانت نیست. میشه لطفا راهنماییم کنید.

بله متاسفانه من هم امتحان کردم ، سایت دچار مشکل در نوبت دهی می باشد. بهتره مدارکتون رو مانند اینجا جمع اوری کنید و سپس از اینجا با سفارت تماس گرفته و در این خصوص سوال کنید.

[برش] چگونه باید از انجمن مشاوره استفاده کنم؟ - مهمان - 13-02-2016

ایمیل: lolo_kelach@yahoo.com
سلام من 10روز پیش به همراه همسرم وقت سفارت ایتالیا داشتیم مدارکمون به این شرح بود <br />
گردش حساب سه ماهه که 21صفحه بود با مانده 600میلیون تومان<br />
سند ملکی بنام همسرم <br />
سند مغازه بنام همسرم <br />
جواز کسب <br />
روزنامه رسمی شرکت که هم من عضو هیئت مدیره هستم و خودش مدیر عامل <br />
حساب سپرده با مبلغ 80میلیون بنام خودم <br />
و یه حساب دیگه همسرم که 40میلیون داشت <br />
شوهر من 3تا ویزای قبلی هم داشت که کپی هاشو دادیم <br />
رزرو بلیط برای اول فروردین به همراه واچر هتل و بیمه <br />
چیزی که منو نگران میکنه اینه ما 2.5سال پیش با هم از سفارت بلژیک که با دعوت نامه یه شرکت بلژیکی تقاضای ویزای کاری کرده بودیم ریجک شدیم علتشم نقص  مدارک کاری زده بود و بعد اون همسرم پاسپورتشو عوض کرد ولی من نه و مهر ریجکتی تو پاسپورتم بود روز مصاحبه مصاحبه گر همه مدارک و گرفت و بعد یهو چشمش به مهر تو پاسپورت من افتاد و علتش و پرسید و من گفتم توی فرمم نوشتم و دلایل و بهش گفتم و مدارک و جمع کرد و یورو هم گرفت و آخر که رسید و داد بهمون گفت بهتون خوش بگذره می خواستم بدونم با توجه به شرایط فوق به ما ویزا می دن ؟ممنون

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - rozighf - 01-03-2016

با سلام.
من میخوام ویزای کاری بگیرم. مدارک مورد نیاز رو نتونستم به طور کامل پیدا کنم. دعوت نامه دارم از شرکت ایتالیایی.
و یه مشکل دیگه اینکه از سایت نمیتونم وقت بگیرم. و زمانی که ایمیل تعیین وقت رو ارسال میکنم، یک ایمیل fail میاد. ممنون میشم راهنمایی کنید.