آکادمیا کافه
ریجکت ویزای شنگن ایتالیا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- انجمن: روادید ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- موضوع: ریجکت ویزای شنگن ایتالیا (/Thread-%D8%B1%DB%8C%D8%AC%DA%A9%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D9%86%DA%AF%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - یزدلی - 05-08-2016

سلام و وقت بخیر

کسی هست آشنا داشته باشه در سفارت ایتالیا؟

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - mrarefi - 07-08-2016

سلام بر دوستان

من اقامت دانشجویی روسیه را دارم 4 سال هست که اینجا زندگی میکنم متاهل هستم و از اینجا به تنهایی برای ویزای توریستی ایتالیا اقدام کرده ام 
البته مدارکی که نیاز بود مانند ایران نیست و خیلی کمتر می باشد یکسری مدارک عادی و اینجا از طریق یک مرکز صدور ویزا اقدام میشود و اصلا کنسولی را من ندیدم 
برای روسها بدون ریجکت ظرف مدت 4 روز ویزا صادر میشود الان 4 روز گذشته و وضعیت ویزا را نوشته مدارک به کنسولی ارسال شده است
شرایط من را چگونه میبینید؟

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - Shihan - 07-08-2016

(07-08-2016, 07:33 PM)mrarefi نوشته: سلام بر دوستان

من اقامت دانشجویی روسیه را دارم 4 سال هست که اینجا زندگی میکنم متاهل هستم و از اینجا به تنهایی برای ویزای توریستی ایتالیا اقدام کرده ام 
البته مدارکی که نیاز بود مانند ایران نیست و خیلی کمتر می باشد یکسری مدارک عادی و اینجا از طریق یک مرکز صدور ویزا اقدام میشود و اصلا کنسولی را من ندیدم 
برای روسها بدون ریجکت ظرف مدت 4 روز ویزا صادر میشود الان 4 روز گذشته و وضعیت ویزا را نوشته مدارک به کنسولی ارسال شده است
شرایط من را چگونه میبینید؟

شما شرایط خودتون رو توضیح ندادی؟!
اینکه میزان هزینه پولی که در بانک برای حمایت مالی گذاشتید، همچنین قصد اقدام به تنهایی دارید یا با خانواده؟ به نظرم از اونجا که خودتون میفرمایید مدارک خاصی نخواستن بهتره منتظر بمونید.

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - mrarefi - 07-08-2016

اینجا برای هر روز اقامت میزان 54 یورو باید در حساب داشته باشید من 1000 دلار حساب بانکی نشان دادم البته من از آژانس اقدام کردم و ایشان گفتند تازه این مبلغ زیاد هست!! (اینجا مثل ایران نیست که آژانس 3 میلیون بگیرند, یک مبلغ کم معقولی درخواست میکنن و دروغ هم نمیگویند مثلا حدود 150 هزار تومان)
همانطور که عرض کردم تنها اقدام کردم
طبق مدارک درخواستی باید یک نامه از دانشگاه میگرفتم که ارایه کردم 
در صورت نقص مدارک بخش سنتر ویزا مدارک را قبول نمی کنند که به کنسولی ارسال کنند 
عرض کنم که روزی که من رفتم ساعت 12 وقت داشتم نفر 700 ام بودم|!! بیش از 90 تا کانتر مدارک تحویل می گرفتن
به من گفتم چون من خارجی هستم ممکن است بررسی مدارک بیشتر طول بکشد

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - یزدلی - 10-08-2016

سلام و وقت بخیر
من تا الان 4 بار به سفارت مراجعه کرده ام و هنوز به من جواب قطعی ندادن
روز اول تمکن مالی همراهم بود که گفتن برو و گردش همین حساب را هم بیاور
روز دوم گردش حساب دادم
روز سوم(بعد از دو هفته) مراجعه برای جواب ویزا رفتم گفتن خیلی طول می کشه و برو هفته دیگه بیا
این هفته رفتم گفتن برو بلیط قطعی پرواز هاتو بیار تا نظر بدن که اکی هست یا نه
خسته شدم
همه مرخصی هام پشت در سفارت داره حروم می شه
نمی دونم چکار کنم
فردا هم بلیط ببرم و با خوش شانسی روز بعدش برم اگه ویزا بدن اینم اصلا مشخص نکرد حداقل دلمون خوش بشه

کسی یه همچین تجربه ای داره ؟
ویزا گرفته یا نه؟

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - memol1 - 14-09-2016

ببخشید من مهندس ناظر تاسیسات هستم . برای عنوان کردن در فرم ویزا چی باید بنویسم ؟

RE: ریجکت شدن ویزای آلمان و اقدامات پس از آن - ali1983 - 19-09-2016

سلام

من در تاریخ 15 مرداد 59 از سفارت ایتالیا ریجکت شدم. مدارکم اینجوری بود
8 سال سابقه بیمه- مانده حساب 300 میلیون- رزرو هتل از سایت بوکینک-برنامه سفر-نامه اشتغال به کار- مرخصی- سابقه در یافت ویزای شنگن کاری از سفارت بلژیک در سال 2010-مجرد-سند ملکی نداشتم.

تنها دلیلی هم که به من اعلام کردن این بود "اطلاعات موثقی در توجیه قصد شما از سفر و شرایط اقامت مورد نظر ارایه داده نشده است"  در صورتی که من اصلا درخواست ویزای توریستی کرده بودم. توریست مگه چه هدفی میتونه داشته باشه ارز سفر!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟و برای کل سفر رزرو هتل داشتم.
البته تو پاسپورتم مهر نخورد ولی انگشتنگاری شدم.

حالا دوباره تصمیم گرفتم از سفارت فرانسه اقدام کنم. به آژانس ها که زنگ میزنک میگن چون ریجکت شدی ما اقدام نمیکنیم.بعضی ها میگن 6 ماه بعضی ها هم میگن 1 سال باید صبر کنم. من واقعا گیج شدم. 
میشه راهنمایی کنید لطفا؟

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - shahramcat - 09-10-2016

سلام دوستان گل 
یک سوال داشتم در مورد درخواست ویزا از سفارت ایتالیا 

من می خوام از سفارت ایتالیا درخواست شینگن داشته باشم و برنامه سفر هم 2 شهر ایتالیا و1 شهر فرانسه پاریس هست . 

رفت وارد میلان و برگشت از فلورانس هست و مابین اینها پاریس ‎. 9‎ روز ایتالیا و 4 روز هم فرانسه . 

به نظر شما مشکل خاصی نداره ؟ قبلا هم 2 تا شینگن در 2 سال اخیر داشتم . تمامی پروازها هم آلیتالیا میگیرم . 

ممنون

RE: روادید (ویزا) گردشگری ایتالیا - ForeverBlue - 10-10-2016

(09-10-2016, 04:38 AM)shahramcat نوشته: سلام دوستان گل 
یک سوال داشتم در مورد درخواست ویزا از سفارت ایتالیا 

من می خوام از سفارت ایتالیا درخواست شینگن داشته باشم و برنامه سفر هم 2 شهر ایتالیا و1 شهر فرانسه پاریس هست . 

رفت وارد میلان و برگشت از فلورانس هست و مابین اینها پاریس ‎. 9‎ روز ایتالیا و 4 روز هم فرانسه . 

به نظر شما مشکل خاصی نداره ؟ قبلا هم 2 تا شینگن در 2 سال اخیر داشتم . تمامی پروازها هم آلیتالیا میگیرم . 

ممنون

درود
مهم اینه که ورود شما به همان کشوری باشد که به شما ویزا داده است. اگر قبلا شنگن گرفته‌اید که قاعدتا مشکلی نباید باشد.

ریجکت ویزای شنگن ایتالیا - Tooraj - 11-10-2016

سلام.من برای اولین بار برای مسافرت خارج از کشور وبرای شرکت در نمایشگاه ساختمان بولونیا ایتالیا از طریق آژانس کاریز وژیوار اقدام کردم تمام مدارک درخواستی مانند پروانه پایه یک مهندسی وسند ملکی وسپرده بلند مدت بانکی و شناسنامه همسر و فرزندش را ارایه دادم.ف قط هم خودم می خواستم بروم.ولی در کمال ناباروری ویزای من صادر نشد.لطفا دوستان راهنمایی کنند که دلایل چه می تونسته باشه ودر حال حاضر چکار کنم.دلیل ریجکت شدن عدم ارایه اطلاعات موثق وتوجیه مسافرت (بند۸)نامه صادره سفارت ایتالیا است.از دوستان راهنمایی کننده تشکر میکنم.