آکادمیا کافه
شکایت از شورای عالی پزشکی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: گرفتن گذرنامه، سربازی و خروج از کشور (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%AF%D8%B0%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%D8%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1)
+---- انجمن: معافیت پزشکی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C)
+---- موضوع: شکایت از شورای عالی پزشکی (/Thread-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - automotive - 25-07-2018

(25-07-2018, 12:12 AM) نوشته: سلام وقت بخير ، من ٢ ماه پيش عمل لامينكتومى ديسك كمر كردم كه حتى ام ار اى بيمارستان سجاد هم تو ريپورتش تاييد كرده بود و تو شوراى بيمارستان نتونستم بفهمم نظر دكتر چيه  ، اونجا ميگفتن كارمنداى بيمارستان كه لامينكتومى رو فارغ از مدرك معاف ميكنن ، چند روز ديگه نظام پزشكى شوراست ، چقدر شانس دارم ؟

سلام
بند 4:
لامينکتومي با عمل جراحي همراه با سوابق مستند کلينيکي و پارا کلينيکي : معاف دائم

تبصره: ديسکتومي به روش ليزر که براي برجستگي(Bul ging) خفيف ديسک انجام شده است : معاف از خدمات رزمي

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - مهمان - 08-09-2018

سلام پدرم دچار بیماری پارکیسون هست در کمیسیون بهزیستی معاف شدم ولی در نظام وظیفه ردم کردن میخواستم این حق است یا ناحق لطفا جوابم بدهید

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - automotive - 08-09-2018

(08-09-2018, 02:28 PM) نوشته: سلام پدرم دچار بیماری پارکیسون هست در کمیسیون بهزیستی معاف شدم ولی در نظام وظیفه ردم کردن میخواستم این حق است یا ناحق لطفا جوابم بدهید

سلام
طبق قانون این بیماری شامل حال معافیت می‌شود اما به تایید متخصص نیاز دارد، اگر یک متخصص تشخیص معافیت و دیگری تشخیص عدم معافیت داده‌اند، پیگیری کنید شاید بتوانید روی رای صادره اعتراض کنید.

8. پارکینسون در مراحل پیشرفته با علائم بالینی واضح و ایجاد اختلال در عملکرد روزمره فرد با تایید متخصص بیماریهای اعصاب.

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - مهمان - 02-11-2018

سلام
من به طور مادر زادی یکی از گوش هام شنوایی نداره اون یکی هم. درصد کمی شنوایی داره که بقیه الله معاینه شدم در خواب تایید شد اما توی شورا معاف از رزم شدم
در ضمن مدرک تحصیلیم هم کارشناسی هست
که با هزار سختی درس خوندم
آیا توی شورای عالی می تونم کاری بکنم
چون از هر کی توی نظام وظیفه و دست اندر کار پرسیدم گفتن معاف دائمی
لطفا کمکم کنید
من توی بیدار شدن و یا شنیدن واقعا مشکل دارم

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - automotive - 03-11-2018

(02-11-2018, 02:04 AM) نوشته: سلام
من به طور مادر زادی یکی از گوش هام شنوایی نداره اون یکی هم. درصد کمی شنوایی داره که بقیه الله معاینه شدم در خواب تایید شد اما توی شورا معاف از رزم شدم
در ضمن مدرک تحصیلیم هم کارشناسی هست
که با هزار سختی درس خوندم
آیا توی شورای عالی می تونم کاری بکنم
چون از هر کی توی نظام وظیفه و دست اندر کار پرسیدم گفتن معاف دائمی
لطفا کمکم کنید
من توی بیدار شدن و یا شنیدن واقعا مشکل دارم

سلام
اگز تطبیق نتایج آزمایش با قوانین به معافیت رسیدید، که حتما در شورای عالی معاف خواهید شد، اما اگر نتایج کافی نباشد در شورای عالی اتفاق خاصی رخ نخواهد هرچند شما امیدوار باشید و ان شا الله معاف خواهید شد.

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - مهمان - 03-11-2018

سلام خسته نباشید
من قبل خدمت ۳ بار دستگاه گوارش ام رو جراحی کردم
۱ ترکیدگی آپاندیس ۲ چسبندگی روده ۳ برداشتن ۳۰ سانت از روده
من اقدام برای معافیت کردم منو معاف از رزم کردن ولی من بعد از جراحیم تا به امروز هنوز مشکل روده درد دارم تو پادگان هیچ کاری نمیتونم کنم غذا نمیتونم بخورم روده هام میپیچه به هم درد شدیدی میگیری و دائما دارو مصرف میکنم و از شورای عالی بیمارستان خانواده درخواست منتقلی کردم که حداقل نزدیک محل سکونت خدمتم را ادامه بدم بیمارستان برای من منتقلی به نزدیکی مراکز تخصصی زده ولی این موضوع رو گفتند که یگان خدمتی باید تشخیص بده که شما باید در نزدیکی محل سکونت خدمت را ادامه بدیم ولی قبول نمیکنن
از طرفی ام در ماده ۳۷ بیماری شکم و دستگاه گوارش و جراحی عمومی بند ۲۸ بیماری من رو معاف دائم تشخیص داده شده ولی بیمارستان و یگان مربوطه من اهمیتی به بیماری من نمیدن من هر روز دچار درد روده هستم چیکار باید کنم کمکم کنید

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - مهمان - 21-11-2018

سلام وقت بخیر
من عمل واریکوسل انجام دادم گرید 3 بودم الان دوباره گرید 3 شده
نظام وظیفه کمیسیون پزشکی همه تایید کردن که گرید 3 هست مدارکمم کامل بود
ولی یکی از سرهنگا گفت باید شورای عالی تشکیل بشه
شورای عالی تشکیل شد یکی از پزشکا با معاینه گفت که گرید 2 هستم درصورتی که تمام سونو گرافی هام گرید 3 رو نشون دادن میگین سونوگرافی ملاک نیست فقط معاینه ملاکه اونم چیزی که من میبینم گرید 2 هست و معاف از رزم شدم
الان من میتونم اعتراض کنم؟ یا باید شکایت کنم؟

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - مهمان - 03-12-2018

سلام

برای اعزام بیمار به خارج از کشور همین کمیسیون باید نظر بده؟؟؟

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - مهمان - 14-12-2018

سلام من حدود ۸ سال حملات پانیک دارم با مدرک و پرونده‌های پزشکی توسط کمیسیون نظام وظیفه معاف رزم شدم در حالی ک بیماری من شدید بود و باید معاف کامل میشدم خلاصه من ب خدمت اعزام شدم اموزشی ب زور و بستری های پی‌در پی گذراندم و الان در خال خدمت هستم چند باری هم تو پادگان به بهداری منتقل شدم بیماریم شدیدتر شده در نهایت ایست خدمتی خوردم و به کمیسیون پزشکی مراجعه کردم منتظر نتیجه هستم ایا اگ رای ب معافیت دائم من داده نشد میتونم از اعضای کمیسیون شکایت کنم و حقمو بگیرم چون سلامتی من در خطر و اینها براشون اهمیتی نداره ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - automotive - 14-12-2018

(14-12-2018, 12:56 AM) نوشته: سلام من حدود ۸ سال حملات پانیک دارم با مدرک و پرونده‌های پزشکی توسط کمیسیون نظام وظیفه معاف رزم شدم در حالی ک بیماری من شدید بود و باید معاف کامل میشدم خلاصه من ب خدمت اعزام شدم اموزشی ب زور و بستری های پی‌در پی گذراندم و الان در خال خدمت هستم چند باری هم تو پادگان به بهداری منتقل شدم بیماریم شدیدتر شده در نهایت ایست خدمتی خوردم و به کمیسیون پزشکی مراجعه کردم منتظر نتیجه هستم ایا اگ رای ب معافیت دائم من داده نشد میتونم از اعضای کمیسیون شکایت کنم و حقمو بگیرم چون سلامتی من در خطر و اینها براشون اهمیتی نداره ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
بله حتما این کار رو انجام بدهید، با این شدتی که شما عنوان کردید ان شا الله معاف خواهید شد، اگر معاف نکردند حتما شکایت کنید.