آکادمیا کافه
شکایت از شورای عالی پزشکی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: گرفتن گذرنامه، سربازی و خروج از کشور (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%AF%D8%B0%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%D8%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1)
+---- انجمن: معافیت پزشکی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C)
+---- موضوع: شکایت از شورای عالی پزشکی (/Thread-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4

شکایت از شورای عالی پزشکی - aghauser - 01-06-2016

با سلام خدمت عزیزان
خواهشمندم عزیزانی که در مسائل حقوقی و قضایی سر رشته دارن حتما کمک کنند
من به طور مادر زادی کلیه سمت چپم کوچیکه و در عین حال کار نمیکنه که به اصطلاح پزشکی آپلازی کلیه میگن
یه تعریف مختصر:
هیپوپلازی کلیه : یعنی کلیه کوچیک باشه و کامل رشد نکرده باشه ولی کلیه عملکرد داشته باشه
آپلازی : یعنی کلیه وجود داشته باشه ولی کار نکنه
آژنزی: یعنی کلا کلیه ایی وجود نداشته باشه
با توجه به این تفاسیر من درخواست معافیت پزشکی دادم و از اونجایی که قبلا در مورد بیماریم و آیین نامه معافیت پزشکی تحقیق کرده بودم خیالم راحت بود که معافم ولی وقتی رفتم کمیسیون بدوی نتونستن تشخیص بدن و ارجام دادن به شورای عالی که شورای عالی معاف از رزم برام صادر کرد در صورتی که بیماری من معاف دائم باید میشدم
اما من پیگیر سخت شدم و حتی تهرانم رفتم همجا گفتن رای شورای عالی قطعی و لازم الاجراست ( پیچوندنم . البته اینم خودش قانونه ولی نمیشه که راهی برای اعتراض نباشه )
خیلی برام سخته که معافی حقمه و میخوان حقمو پایمال کنن
حالا طی تحقیقاتی که کردم چون رای نهایی رو دکتر متخصص میده و دکترا هم به صورت قراردادی با نظام وظیفه کار میکنن و شخص دیگری غیر از دکتر نیست که رای بده برای اجرای عدالت باید از دکتر مربوطه یا هر سه دکتر نظام وظیفه در دادگاه عمومی شکایت کنم
و الان تازه میخوام پیگیر شکایتم بشم
حالا میخوام بدونم کسی هست که بتونه تو این زمینه راهنماییم کنه ? یا کسی مورد مشابه مثل من داشته ?
تا چه حد میتونم موفق بشم?
چجوری میتونم این کارِ دکتر رو در محظر دادگاه جرم به حساب بیارم ?
ایا کسی راه دیگه ایی سراغ داره برای پیگیری این موضوع ?

RE: مشکل خاص در رابطه با شورای عالی - h_jal - 01-06-2016

(01-06-2016, 04:08 PM)aghauser نوشته: با سلام خدمت عزیزان
خواهشمندم عزیزانی که در مسائل حقوقی و قضایی سر رشته دارن حتما کمک کنند
من به طور مادر زادی کلیه سمت چپم کوچیکه و در عین حال کار نمیکنه که به اصطلاح پزشکی آپلازی کلیه میگن
یه تعریف مختصر:
هیپوپلازی کلیه : یعنی کلیه کوچیک باشه و کامل رشد نکرده باشه ولی کلیه عملکرد داشته باشه
آپلازی : یعنی کلیه وجود داشته باشه ولی کار نکنه
آژنزی: یعنی کلا کلیه ایی وجود نداشته باشه
با توجه به این تفاسیر من درخواست معافیت پزشکی دادم و از اونجایی که قبلا در مورد بیماریم و آیین نامه معافیت پزشکی تحقیق کرده بودم خیالم راحت بود که معافم ولی وقتی رفتم کمیسیون بدوی نتونستن تشخیص بدن و ارجام دادن به شورای عالی که شورای عالی معاف از رزم برام صادر کرد در صورتی که بیماری من معاف دائم باید میشدم
اما من پیگیر سخت شدم و حتی تهرانم رفتم همجا گفتن رای شورای عالی قطعی و لازم الاجراست ( پیچوندنم . البته اینم خودش قانونه ولی نمیشه که راهی برای اعتراض نباشه )
خیلی برام سخته که معافی حقمه و میخوان حقمو پایمال کنن
حالا طی تحقیقاتی که کردم چون رای نهایی رو دکتر متخصص میده و دکترا هم به صورت قراردادی با نظام وظیفه کار میکنن و شخص دیگری غیر از دکتر نیست که رای بده برای اجرای عدالت باید از دکتر مربوطه یا هر سه دکتر نظام وظیفه در دادگاه عمومی شکایت کنم
و الان تازه میخوام پیگیر شکایتم بشم
حالا میخوام بدونم کسی هست که بتونه تو این زمینه راهنماییم کنه ? یا کسی مورد مشابه مثل من داشته ?
تا چه حد میتونم موفق بشم?
چجوری میتونم این کارِ دکتر رو در محظر دادگاه جرم به حساب بیارم ?
ایا کسی راه دیگه ایی سراغ داره برای پیگیری این موضوع ?
شکایت بخوایید کنید دیوان عدالت اداری کشور میتونید شکایت کنید... اما راه بهتر اینه اگر اطمینان دارید از معافی موردتون برید حین خدمت اقدام کنید.
بند 12- هيپوپلازي  :
الف)دو كليه و يا يك كليه به همراه عوارض و يا آپلازي و آژنزي هر يك از كليه ها : معاف دائم
ب)  با عملكرد طبيعي يك طرفه و بدون علامت  : معاف از خدمات رزمي

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - mahdi_h22 - 23-05-2018

سلام
بنده هم به همین مشکل خوردم
بنده بخاطر تصادف کمپاس مهره کمر دارم
دکتری که منو معاینه کرد برام نوشته بود کاهش ارتفاع 10 درصد
بنده اعتراض زدم رفتم خودش توی کمیسیون شورای عالی بود گفتم من کمپاس مهره کمر دارم اصلا جواب منو نداد گفت عکساتو قبول ندارم همون نظر خودشو یعنی کاهش ارتفاع 10% ثبت کرد
بنده با وضعیت کنونی مشکل حرکتی دارم
واقعا نمیدونم اینا از روی چه حسابی کار میکنن!!!

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - automotive - 24-05-2018

(23-05-2018, 12:34 PM)mahdi_h22 نوشته: سلام
بنده هم به همین مشکل خوردم
بنده بخاطر تصادف کمپاس مهره کمر دارم
دکتری که منو معاینه کرد برام نوشته بود کاهش ارتفاع 10 درصد
بنده اعتراض زدم رفتم خودش توی کمیسیون شورای عالی بود گفتم من کمپاس مهره کمر دارم اصلا جواب منو نداد گفت عکساتو قبول ندارم همون نظر خودشو یعنی کاهش ارتفاع 10% ثبت کرد
بنده با وضعیت کنونی مشکل حرکتی دارم
واقعا نمیدونم اینا از روی چه حسابی کار میکنن!!!

سلام
مگر میتوانند عکس های شما را قبول نداشته باشند؟
اعلام کنید که با هزینه شخصی حاضر هستید در بیمارستان ارتش یا نظام وظیفه (بیمارستان مورد اعتماد آنها) دوباره آزمایش ها را تکرار کنید.

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - mahdi_h22 - 27-05-2018

دقیقا همینو گفت گفت من عکساتو قبول ندارم
الان بحث اصلی اینجاست که من دیگه نمیتونم اعتراضی داشته باشم
یا باید شکایت کنم یا برم سربازی
به نظر شما چکار باید بکنم
اگر هم برم سربازی باید حتما یه اتفاقی بیوفته برای کمرم تا بتونم اقدام کنم

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - automotive - 01-06-2018

(27-05-2018, 05:40 PM)mahdi_h22 نوشته: دقیقا همینو گفت گفت من عکساتو قبول ندارم
الان بحث اصلی اینجاست که من دیگه نمیتونم اعتراضی داشته باشم
یا باید شکایت کنم یا برم سربازی
به نظر شما چکار باید بکنم
اگر هم برم سربازی باید حتما یه اتفاقی بیوفته برای کمرم تا بتونم اقدام کنم

در زمان آموزشی که نمیتوان کار خاصی انجام داد مگر اینکه فرمانده شما انسان باشد و شما را درک کند.
به محض ورود به دوره اصلی (امریه) دوباره برای معافیت اقدام کنید.

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - mahdi_h22 - 03-06-2018

الان بحث اصلی اینجاست که من با محدودیت حرکتی که دارم نمیتونم برم آموزشی که بخوام بعد از اون اقدام کنم

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - مهمان - 24-07-2018

سلام کسی که توی شورای عالی پزشکی رای نیاورده و سرباز عادی شده آیا بهش اضافه خدمت میخوره؟

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - automotive - 24-07-2018

(24-07-2018, 12:53 PM) نوشته: سلام کسی که توی شورای عالی پزشکی رای نیاورده و سرباز عادی شده آیا بهش اضافه خدمت میخوره؟

سلام، خیر.

RE: شکایت از شورای عالی پزشکی - مهمان - 25-07-2018

سلام وقت بخير ، من ٢ ماه پيش عمل لامينكتومى ديسك كمر كردم كه حتى ام ار اى بيمارستان سجاد هم تو ريپورتش تاييد كرده بود و تو شوراى بيمارستان نتونستم بفهمم نظر دكتر چيه ، اونجا ميگفتن كارمنداى بيمارستان كه لامينكتومى رو فارغ از مدرك معاف ميكنن ، چند روز ديگه نظام پزشكى شوراست ، چقدر شانس دارم ؟