آکادمیا کافه
دانشگاه ها و رشته ها در فنلاند - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: دانشگاه ها و رشته ها در فنلاند (/Thread-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6

RE: دانشگاه ها و رشته ها در فنلاند - Shihan - 08-10-2015

(08-10-2015, 05:27 AM)مهمان نوشته: سلام و وقت بخیر...

.من دانشجوی ترم اخر روانشناسی هستم و قصد دارم برای ارشد در یکی از دانشگاههای فنلاند ادامه تحصیل بدم…برای روانشناسی کدوم دانشگاه مناسبتره؟ و اینکه این اواخر صحبت ازین موضوع هست که دانشگاه های فنلاند از ۲۰۱۶ دیگه رایگان نیست..میخواستم بدونم این موضوع صحت داره یا خیر…ممنون و موفق باشید….

فعلاً که طرحی تصویب نشده اما در دست بررسی برای شهریه دار شدن وجود داره.... شما بهتره از دانشگاههای مربوط سوالت رو بگرسی تا مطمئن بشی.

RE: دانشگاه ها و رشته ها در فنلاند - مهمان - 13-10-2015

سلام..احسان هستم ۲۱ساله..کاردانی الکتروتکنیک دارم
میخواستم برا ادمه تحصیل برم فلاند,چ پیشنهادهایی رو واسم دارین
زبان انگلیسی فول
وتاکمی هم فلاندی
البته بطور قاچاق میخوام خودمو برسونم فلاند

RE: دانشگاه ها و رشته ها در فنلاند - Emir - 13-10-2015

(13-10-2015, 12:13 PM)مهمان نوشته: سلام..احسان هستم ۲۱ساله..کاردانی الکتروتکنیک دارم
میخواستم برا ادمه تحصیل برم فلاند,چ پیشنهادهایی رو واسم دارین
زبان انگلیسی فول
وتاکمی هم فلاندی
البته بطور قاچاق میخوام خودمو برسونم فلاند

سلام 

دوست عزیز اولا ایا مدرک زبان تافل یا ایلتس دارین؟

دوما ما فقط میتونیم شما را در مورد ادامه نحصیل در فنلاند راهنمایی کنیم . 
با تشکر  .

RE: دانشگاه ها و رشته ها در فنلاند - REZAMARYAM - 24-11-2015

سلام من یه سوالی دتشتم من33 سالمه تربت بدنی خوندم با سابقه کار مرتبط وهمسرم نفت خونده با سابقه کار مرتبطودر یکی از پست هاتون خوندم در فنلاند دانشگاه فنی حرفه ای هست ایا شهریه داره این دانشگاه؟واینکه بازار کارش بعداز تحیل چه جوریه؟دوره اش 4 ساله هست؟اگر من پذیرش بگیرم همسرم و فرزندم به عنون مراه میتونن بیان؟حین تحیل اجازه کار دارم؟همسرم میتونه کار کنخ؟ ممنون میشم پاسخ بدین

RE: دانشگاه ها و رشته ها در فنلاند - Emir - 24-11-2015

(24-11-2015, 02:45 AM)REZAMARYAM نوشته: سلام من یه سوالی دتشتم من33 سالمه تربت بدنی خوندم با سابقه کار مرتبط وهمسرم نفت خونده با سابقه کار مرتبطودر یکی از پست هاتون خوندم در فنلاند دانشگاه فنی حرفه ای هست ایا شهریه داره این دانشگاه؟واینکه بازار کارش بعداز تحیل چه جوریه؟دوره اش 4 ساله هست؟اگر من پذیرش بگیرم همسرم و فرزندم به عنون مراه میتونن بیان؟حین تحیل اجازه کار دارم؟همسرم میتونه کار کنخ؟ ممنون میشم پاسخ بدین

با سلام 
من اونایی که میدونم میگم .

بله شما اجازه کار 20 ساعت در هفته دارین ولی کار دانشجویی و نیمه وقت بیشتر در شهرهای بزرگ مثل هلسینکی - تامپره و تورگو پیدا میشه . 
بازار کار بستگی به شما داره . شانس یافتن کار بعد از تحصیلا به زبان فنلاندی هم وابسته هستش قریب به 90 درصد . 
بله همسر و فرزند هر 2 ویزای همراه دریافت خواهند کرد. همسرتون میتونن کار کنن. 

با تشکر

RE: دانشگاه ها و رشته ها در فنلاند - REZAMARYAM - 24-11-2015

ممنون که پاسخ دادین ،خودم میتونم اپلای کنم ؟؟احتیاجی به این شرکت ها نیست،میشه اسم دانشگاهش که مثل فنی حرفه ای خودمونه بگین،هزینه زندگی چطور اونجا

RE: دانشگاه ها و رشته ها در فنلاند - Shihan - 28-11-2015

(24-11-2015, 05:27 PM)REZAMARYAM نوشته: ممنون که پاسخ دادین ،خودم میتونم اپلای کنم  ؟؟احتیاجی به این شرکت ها نیست،میشه اسم دانشگاهش که مثل فنی حرفه ای خودمونه بگین،هزینه زندگی چطور اونجا
بله. بسیار راحت. مدارکتون رو جمع کنید و به ادرس داشنگاه ایمیل کنید و ممکنه برخی هم بصورت انلاین باشن. نیاز به هیچ شرکت و موسسه ای هم نیست. زندگی و هزینه هاش بین 600-800 یورو در ماهه.

RE: دانشگاه ها و رشته ها در فنلاند - saaaaam - 05-12-2015

(24-11-2015, 10:39 AM)Emir نوشته: با سلام 
من اونایی که میدونم میگم .

بله شما اجازه کار 20 ساعت در هفته دارین ولی کار دانشجویی و نیمه وقت بیشتر در شهرهای بزرگ مثل هلسینکی - تامپره و تورگو پیدا میشه . 
بازار کار بستگی به شما داره . شانس یافتن کار بعد از تحصیلا به زبان فنلاندی هم وابسته هستش قریب به 90 درصد . 
بله همسر و فرزند هر 2 ویزای همراه دریافت خواهند کرد. همسرتون میتونن کار کنن. 

با تشکر

درستش 25 ساعت در هفته هست ولی من کسایی را می شناسم که کار بیشتر البته قانونی هم می کنند

RE: دانشگاه ها و رشته ها در فنلاند - fo-eng - 06-02-2017

دوستان اگر کسی رشته لیسانس صنایع غذایی و ارشد کامپیوتر باشه، می تونه دکتری رو مدیریت بخونه؟
یعنی این امکان هست که دانشگاه قبول نکنه یا باید کلا مرتبط باشند بهم؟

RE: دانشگاه ها و رشته ها در فنلاند - Shihan - 08-02-2017

(06-02-2017, 08:49 AM)fo-eng نوشته: دوستان اگر کسی رشته لیسانس صنایع غذایی و ارشد کامپیوتر باشه، می تونه دکتری رو مدیریت بخونه؟
یعنی این امکان هست که دانشگاه قبول نکنه یا باید کلا مرتبط باشند بهم؟

به نظرم برای دکتری کامپیوتر بیشتر شانس خواهید داشت.
اما باز هم برای گرایش هایی چون مدیریت اطلاعات یا سیستمهای مدیریتی و علوم مدیریت و مهندسی ممکنه شانس داشته باشی از اونجایی که حول و نزدیک به گرایش قبلی ارشد است. باز هم بهتره دروس و واحدهای دکتری را از وب سایت دانشگاه مرور کنید.