آکادمیا کافه
میزان شانس در اخذ ویزای توریستی آمریكا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: ایالات متحده آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+---- انجمن: روادید (ویزای) آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+----- انجمن: روادید گردشگری آمریکا B1 و B2 (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%DA%AF%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-B1-%D9%88-B2)
+----- موضوع: میزان شانس در اخذ ویزای توریستی آمریكا (/Thread-%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%B0-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%83%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6

RE: میزان شانس در اخذ ویزای توریستی آمریكا - Torkan - 18-01-2017

(18-01-2017, 02:41 PM)Elhammani نوشته: مرسي از پاسخگوييتون يه سوال ديگه هم دارم
آيا اونها به اطلاعات كشوري ما دسترسي دارن؟ يعني اگه كسي معافيت پزشكي داره به خاطر چند ماه خدمت در جبهه اگر نخاد بگه كه جبهه رفته فقط معافيت پزشكيشو رو كنه اونها ميتونن بفهمن؟

بعیده. نیازی به این اطلاعات ندارن. اولا شما توریستی میرین. 
کارت پایان خدمت چی هست؟ یعنی نوشته معافیت پزشکی؟ به هر روی شما همون معافیت پزشکی رو اعلام کنید.

RE: میزان شانس در اخذ ویزای توریستی آمریكا - Elhammani - 18-01-2017

كارت پايان خدمت ندارن فقط كارت معافيت هست كه عنوانشو نوشته پزشكي ماده ٣٩

RE: میزان شانس در اخذ ویزای توریستی آمریكا - M1KE - 18-01-2017

روی کارت های قدیمی که یادمه مدت زمان خدمت هم نوشته میشد حتی اگر چند ماه بود. بنابراین مطمئن بشین که روی کارت هیچ اشاره ای به این موضوع نشده باشه. بعد هم کدها و اطلاعاتی که روی چنین کارت هایی نوشته میشه گاهی معنی هایی میده که برای عموم مشخص نیست ولی برای کارشناسان امور قابل فهمه. حالا چند ماه خدمت اجباری هم به نظرم به اونصورت تاثیر منفی خاصی نداره که نیاز به پنهان کاری داشته باشه و خیلی وقت ها این نوع پنهان کاری ها در درازمدت مشکلاتی رو ایجاد می کنه که قابل پیش بینی نیست. مثلا فردی سابقه کارش رو کمی طولانی تر نوشته بود ولی در نامه سابقه کار زیر آرم شرکت سال تاسیس شرکت نوشته شده بود که بعد از تاریخ اعلامی ایشون بود و متوجه شده بودن.

مشکل اصلی و عمده ویزاهای توریستی نداشتن وابستگی اجتماعی یا به اصطلاح social tie هست و خیلی به ندرت به سوابق خدمت گیر میدن.

(18-01-2017, 07:17 PM)Elhammani نوشته: كارت پايان خدمت ندارن فقط كارت معافيت هست كه عنوانشو نوشته پزشكي ماده ٣٩

RE: میزان شانس در اخذ ویزای توریستی آمریكا - leilabakht - 29-08-2017

(18-01-2017, 07:49 PM)M1KE نوشته: روی کارت های قدیمی که یادمه مدت زمان خدمت هم نوشته میشد حتی اگر چند ماه بود. بنابراین مطمئن بشین که روی کارت هیچ اشاره ای به این موضوع نشده باشه. بعد هم کدها و اطلاعاتی که روی چنین کارت هایی نوشته میشه گاهی معنی هایی میده که برای عموم مشخص نیست ولی برای کارشناسان امور قابل فهمه. حالا چند ماه خدمت اجباری هم به نظرم به اونصورت تاثیر منفی خاصی نداره که نیاز به پنهان کاری داشته باشه و خیلی وقت ها این نوع پنهان کاری ها در درازمدت مشکلاتی رو ایجاد می کنه که قابل پیش بینی نیست. مثلا فردی سابقه کارش رو کمی طولانی تر نوشته بود ولی در نامه سابقه کار زیر آرم شرکت سال تاسیس شرکت نوشته شده بود که بعد از تاریخ اعلامی ایشون بود و متوجه شده بودن.

مشکل اصلی و عمده ویزاهای توریستی نداشتن وابستگی اجتماعی یا به اصطلاح social tie هست و خیلی به ندرت به سوابق خدمت گیر میدن.

سلام، فقط صداقت گفتار داشته باشید و آروم باشید، افسرها روانشناس‌هایی خبره هستند و از لحظه اول مصاحبه شما را ارزیابی میکنند. Blush Blush Blush

B2 - fatemeh_lakani - 05-12-2017

سلام‌
پدر من سالهاست سیتزن امریکاست
من ۲۳ سالمه و متاهل هستم
همسرم کارمند رسمی دولت هست
من شغل ثابتی ندارم و تازه درسم تموم شده
اما قبل از اقدام همسرم میتونه سند خونه و ماشین رو به اسمم بزنه
و اینکه از نظر مالی هم اوکی هستیم
۱_حالا سوال من اینجاست که ایا ما شانسی برای ویزای B2 داریم به نظرتون؟
۲_ پدرم دعوت نامه بفرسته یا نه؟ بهتر ایشون مالی رو به عهده بگیرن یا خودمون؟
۳_ میشه یکم به صورت خلاصه مراحل رو بهم بگید؟
۴_ با توجه به سیاست های اقای ترامپ؛ایا قانون ها عوض شده یا نه؟
و اینکه علاوه بر پدرم، عموم (اونجا فوت شدن) خانومش و بچه هاش، عمه ام و یکی از داییم هام هم اونجا هستن
و اینکه ما تا حالا سفر خارجی نداشتیم
میشه لطفا راهنمایم کنید
سپاس

RE: B2 - automotive - 05-12-2017

@fatemeh_lakani

سلام
در حال حاضر با توجه به تصمیم دیوان عالی ایالات متحده، برای ایرانیان به جز ویزای دانشجویی، هیچ نوع ویزای دیگری صادر نمی‌شود.

درخواست ویزای توریستی امریکا 2018 - neda58 - 08-02-2018

سلام خسته نباشید
می خواستم بدونم آیا با توجه با فرمان ترامپ کسی تا الان ویزای توریستی گرفته یا نه؟
من به همراه خانواده م میخوایم با وجود دعوتنامه معتبر از برادر شوهرم و ارائه مدارک مبنی بر وابستگی به زندگی در ایران شانسمون رو برای درخواست ویزا امتحان کنیم.
ایا کسی اطلاعی داره که جدیدا ویزا دادند یا نه؟
ممنون از پاسخگویی

RE: میزان شانس در اخذ ویزای توریستی آمریكا - M1KE - 10-02-2018

در حال حاضر حتی گروه های مهاجرتی مثل والدین و برادر و‌ خواهر هم صدور ویزاشون به استثنای موارد خاص متوقف شده. خیلی بعید می دونم که ویزای توریستی داده بشه.

212(f) - امير م پ - 21-04-2018

سلام دوستان عزيز. من بعد از ٢ سال پيش رفتم مصاحبه و ميخواستم از طريق خانوادگي برم آمريكا بعد از ٢ سال كه سايت آنكارا رو دايماً چك كردم و ٥ ٦ با هم آپ ديت شدم. الان توي قسمت كيس استوس واسم اين و زده بود. w f212 اين يعني جي ريجكت شدم آيا؟؟؟؟؟؟؟ ممنون ميشم كمك كنيد

RE: 212(f) - sarah9093 - 22-04-2018

(21-04-2018, 02:47 AM)امير م پ نوشته: سلام دوستان عزيز. من بعد از ٢ سال پيش رفتم مصاحبه و ميخواستم از طريق خانوادگي برم آمريكا بعد از ٢ سال كه سايت آنكارا رو دايماً چك كردم و ٥ ٦ با هم آپ ديت شدم. الان توي قسمت كيس استوس واسم اين و زده بود.   w f212 اين يعني جي ريجكت شدم آيا؟؟؟؟؟؟؟ ممنون ميشم كمك كنيد

بله متاسفانه.
فعلا که ویزای توریستی به خاطر فرمان پرزیدنت با این بند ریجکت می شود.