آکادمیا کافه
نوروز ۱۳۹۵ خجسته باد - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: گفتگوی خودمانی کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: گفتگوی خودمانی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C)
+--- موضوع: نوروز ۱۳۹۵ خجسته باد (/Thread-%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2-%DB%B1%DB%B3%DB%B9%DB%B5-%D8%AE%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%AF)

صفحات 1 2

RE: نوروز ۱۳۹۵ خجسته باد - Chemical.Eng - 20-03-2016

سالی پر از شادی و لبخند برای تمام دوستان آرزو میکنم.

خوش و سربلند باشید

عید مبارک Smile

RE: نوروز ۱۳۹۵ خجسته باد - automotive - 20-03-2016

رسیـد مـژده که آمد بهار و سبـزه دمیـد        وظـیـفـه گـر  مصـرفش گـل است و نبید
  صـفیـر مـرغ برآمد  بـط شراب کجاست         فـغـان فـتاد بـه بلبل ، نقاب گل کـه کشید
  زمـیوه هـای بـهشـتی چه ذوق دریـابد        هـر آنـکـه سیـب زنـخـدان شاهد نگزید
  مـکـن ز غصه شکایت که در طـریق طلب        بـه راحـتی نـرسـیـد آنکه زحمتی نکشید
ز روی سـاقـی مهوش گـلی بچین امروز        کـه گـرد عـارض بـستان خـط بنفشه دمید
 چـنـان کـرشـمه ساقی دلم زدسـت ببر        که بـا کسی دگرم نـیست بـرگ گفتو شنید
 من این مُرقّع رنگین چو گل بخواهم سوخت    کـه پـیر بـاده فـروشش به جرعه یی نخرید
 عـجـایب ره عـشق ای رفـیق بسیار است        ز پیـش آهـوی ایـن دشـت شیر نـر برمید
بـه کـوی عـشق مـنه بـی دلیل راه قدم        کـه گـم شـد آنکه درین ره به رهبری نرسید
 خـدای را مـددی ای دلـیل راه حـرام      کـه نـیست بـادیـه عشـق را کـرانه پـدید
 شـراب نـوش کتن و جام زر به حافظ ده        کـه پـادشـه بـه کَـرَم جُرم صُوفیان بخشید

حضرت حافظ

یک دنیا شادی، یک شادی به بزرگی تمام دنیا، موفقیت و سلامتی برای شما و عزیزانتان آرزومندم.

با احترام

RE: نوروز ۱۳۹۵ خجسته باد - Ebish - 20-03-2016

There is no ideal new year; only the one Christmas you decide to make as a reflection of your values, desires, affections, traditions
Happy
New Year

RE: نوروز ۱۳۹۵ خجسته باد - sheikheshahr - 20-03-2016

سال گذشته همین روزها من شرایط شما رو داشتم، بزرگترین آرزوم آمدن پذیرش و انجام شدن کارهای اداری بود و رفتن. امشب من هفت سین نداشتم و با دو تا هم اتاقی خارجی که قائدتا ساعت ۴ صبح خواب بودن حتی نتونستم تلفنی با خانواده صحبت کنم. آمدن به خارج مشکلات زیادی داره که بسته به روحیه هرکسی می تونه آزار دهنده باشه. صحبت من این نیست که بگم فکر آمدن رو از سرتون بیرون کنید، نه، صحبت من اینه که گهگداری موقعی که تمام فکر و ذکرتون فقط گرفتن پذیرش به هر نحوی هست یکم تامل کنید و از بچه های اینور کمی از واقعیت ها بپرسید تا وقتی اینجا رسیدید شوکه نشید. براتون سال پر از موفقیت و پذیرش های پرفاند Smile آرزو می کنم، امیدوارم که تک تکتون از بهترین دانشگاه ها پذیرش بگیرید و بدونید که با تلاش بهترین روزها  پیش روتون هست. سال خوبی داشته باشید.

RE: نوروز ۱۳۹۵ خجسته باد - sheikheshahr - 21-03-2016

خوب اینطوری که می بینم کاملا از حرف های من سوبرداشت شده پس اجازه بدین یه متمم اضافه کنم، ضمن همه ی حرف هایی که توی پست قبلی زدم هفته پیش که تمام کارهای اداریم توی اداره اقامت اینجا تموم شده بود و تقریبا استرس دیگه ای نداشتم، توی راه برگشت به خونه وقتی داشتم نزدیک غروب از روی پل روی رودخونه زیبای لیفی رد می شدم برای اول بار توی زندگیم با خودم فکر کردم که توی این لحظه من دیگه هیچی از زندگیم نمی خوام. یعنی برای من که همیشه آرزوم تحصیل توی یه محیط بین المللی بود واقعا چیزی بهتر از این شرایط رو نمی تونستم تصور کنم و این حس رو برای اولین بار توی زندگیم داشتم. پس خواهشا حرف های من رو اشتباه متوجه نشین. اومدن به کشور دیگه برای تحصیل اگر با دید واقع گرایانه و هدف مشخص باشه خیلی عالیه و اگر این شرایط رو داشته باشید غم غربت و دوری و این قضایا اصلا به چشم نمیاد. من اصلا هدفم از پست قبلی تقبیح خارج اومدن نبود بلکه می خواستم بگم که اگر عزم سفر کردید چشمتون باز باشه و با حساب و کتاب بیاین.