آکادمیا کافه
پذیرش از طریق موسسه اونی اسیست (uni.assist) - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: تحصیل در آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: پذیرش از طریق موسسه اونی اسیست (uni.assist) (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D9%85%D9%88%D8%B3%D8%B3%D9%87-%D8%A7%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA-uni-assist)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: پذیرش از طریق موسسه اونی اسیست (uni.assist) - amirfriendship - 26-03-2016

دوستان...امروز رفتم آموزش و پرورش...با کلی دوندگی تونستم ریزنمرات دبیرستان و بگیرم.اما از آنجایی که مدرسه من کلا منحل شده و مسئولشم نبود , دیپلم و نتونستم بگیرم.
حالا همین و ترجمه می کنم و می فرستم.با مدرک فوق لیسانس از ما دبیرستان خواستن.این آلمانها هم اینطورین دیگه!!
امیدوارم بابت نبود مدرک دیپلم گیر ندن.

RE: پذیرش از طریق موسسه اونی اسیست (uni.assist) - mona_mah_m - 04-05-2016

ریز نمرات کل دوران دبیرستان رو میخوان؟ چهار سال رو؟؟

RE: پذیرش از طریق موسسه اونی اسیست (uni.assist) - Shihan - 04-05-2016

(04-05-2016, 11:16 AM)mona_mah_m نوشته: ریز نمرات کل دوران دبیرستان رو میخوان؟ چهار سال رو؟؟

بله. دیپلم (سه دوره دبیرستان) + پیش دانشگاهی

RE: پذیرش از طریق موسسه اونی اسیست (uni.assist) - mona_mah_m - 07-05-2016

من ریز نمرات دبیرستان (به جز سال اول) رو ندارم الان تو سایت اونی اسیست نگاه میکردم دیدم اشاره ای به ریز نمرات دبیرستان نکرده
.کسی میدونه قانونشون عوض شده یا نه؟ http://languages.uni-assist.de/tipps-in-farsi-ru.html

RE: پذیرش از طریق موسسه اونی اسیست (uni.assist) - mona_mah_m - 07-05-2016

از دبیرستان پیگیری کردم میگه از دانشگاه کارشناسی باید بگیرن که اونا اگه بهم بالاخره ریز نمرات بدن خیلی ازشون متشکر خواهم شد و امیدی به دادن مدرک بیشتر ندارم.چه کار کنم؟

RE: پذیرش از طریق موسسه اونی اسیست (uni.assist) - Shihan - 07-05-2016

(07-05-2016, 01:05 PM)mona_mah_m نوشته: از دبیرستان پیگیری کردم میگه از دانشگاه کارشناسی باید بگیرن که اونا اگه بهم بالاخره ریز نمرات بدن خیلی ازشون متشکر خواهم شد و امیدی به دادن مدرک بیشتر ندارم.چه کار کنم؟

مشکلی نداره تنها معدل در مقطع دیپلم برای اونها مهمه. البته شما اگر برای ارشد قصد اقدام داری باز هم به دانشگاه بستگی داره ممکنه ازتون مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی نخواد. اما باز هم عرض میکنم معدل مهمه.

RE: پذیرش از طریق موسسه اونی اسیست (uni.assist) - mona_mah_m - 11-05-2016

بالاخره تونستم نمرات دبیرستان رو پیدا کنم. ولی تا ددلاین 20 روز دیگه بیشتر نمونده تا همه مدرک اماده بشه و بفرستم برای یونی اسیست چند روز دیگه هم میگذره به نظرتون به امسال میرسم؟؟؟ اگه فرستادم ولی به ددلاین این ترم نسیدم اونا دوباره برای ترم بعد میفرستن یا دوباره باید هزینه کنم و درخواست؟

RE: پذیرش از طریق موسسه اونی اسیست (uni.assist) - Shihan - 11-05-2016

(11-05-2016, 11:23 AM)mona_mah_m نوشته: بالاخره تونستم نمرات دبیرستان رو پیدا کنم. ولی تا ددلاین 20 روز دیگه بیشتر نمونده تا همه مدرک اماده بشه و بفرستم برای یونی اسیست چند روز دیگه هم میگذره به نظرتون به امسال میرسم؟؟؟ اگه فرستادم ولی به ددلاین این ترم نسیدم اونا دوباره برای ترم بعد میفرستن یا دوباره باید هزینه کنم و درخواست؟

به نظرم پیشنهاد میدم برای این ترم دست نگه دارید، حداقل زمان مناسب و کافی ندارید ضمن اینکه بیشتر فرایند بررسی سازمان اونی اسیست وقت گیره. بنابراین با حوصله مدارک رو جمع اوری و برای ترم پاییز از اواخر دسامبر اقدام کنید.

RE: پذیرش از طریق موسسه اونی اسیست (uni.assist) - amirfriendship - 11-05-2016

دوستان یونی اسیست به من جواب داد. به تعداد جاهایی که اپلای کردم ایمیل زده که شما شرایط لازم و داری و با این ایمیل می تونی برای ویزا اقدام کنی!
حالا نمی دونم چی کار کنم...
باید برای دانشگاه مجدد اقدام کنم؟
دوستان قبلا می گفتن خود یونی اسیست برای دانشگاهها می فرسته.اما تو این ایمیل چیز دیگه ای نوشته...
یعنی واقعا با همین Pre-admission میشه برای ویزا اقدام کرد؟!
-------------------------------------------------------------
Dear study candidate,
We are delighted that you have decided to study in Germany!
You applied at one or several uni-assist universities. Therefore, we consider on behalf of the
university, whether the general requirements for admission are met.
Our review revealed the following result:
We processed your application for the Hochschule für Angewandte Wissenschaften Hamburg
(HAW Hamburg) and documented the results of our preliminary examination (VPD). We will
send this preliminary documentation to you today. With these documents, you can apply directly
to HAW Hamburg.
This announcement is not an admission, but it serves as confirmation that you applied to study
at a recognized university in Germany. With this letter, you can apply for a visa for study
applicants in the visa section of the German Embassy / German consulate in your home country.
However, there is no legal right to obtain a visa on the basis of this letter.
For your study application at HAW Hamburg, you need to hand in the preliminary
documentation together with the specific application form of HAW Hamburg as well as
additional documents within the period prescribed to the enrolment office at HAW
Hamburg. Please inform yourself at HAW Hamburg, which documents must be submitted.
The review of your documents took place at uni-assist with the utmost care and precision.
Should you still have the impression that we made a mistake in your case, please contact uni-
assist with a written request. Please state the reasons for your appeal and please also add your
applicant number as well. The management of uni-assist will investigate then your complaint and
will respond to you in a written format. In case you do not agree with our second answer, we will
forward your application for a final decision to the appropriate university.
Yours sincerely
The uni-assist team

RE: پذیرش از طریق موسسه اونی اسیست (uni.assist) - mona_mah_m - 15-05-2016

یک اکانت رو میشه چه مدت تو اسیست نگه داشت؟ دو سه ترم میشه باهاش اپلای کرد یا بعد مدتی باطل میشه؟