آکادمیا کافه
آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (/Thread-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C)

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - lakistan - 24-09-2017

(24-09-2017, 12:52 AM)negarf نوشته: بله گفتن که میدن اما هنوز نمیدونم که تصمیمی بود که خود دانشگاه (شیراز) گرفته یا استعلام از وزارت‌خونه بوده. چون من چندین دانشگاه دولتی تماس گرفتم، بعضی میگفتن میشه و بعضی میگفتن نمیشه. واقعا معلوم نیست اصل بخشنامه چی هست، هیچ اثری هم از بخشنامه وزارت علوم هیچ‌جا نیست.

دانشگاه امیرکبیر همین رو گفت. برای قبل سوم خرداد شامل نمیشه

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - negarf - 24-09-2017

(24-09-2017, 12:58 AM)lakistan نوشته: دانشگاه امیرکبیر همین رو گفت. برای قبل سوم خرداد شامل نمیشه

دانشگاهی بود که میگفت به ما اصلا این بخشنامه نیومده و فقط نامه بیارید از اداره کار به بقیه چیزها کاری نداریم!
به هر حال امیدوارم که برای بقیه هم مشکلی پیش نیاد دیگه.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - farsang - 26-09-2017

سلام. می خواستم بدونم در صورتی که بین مقاطع تحصیلی فاصله، مثلا 1-2 سال افتاده باشه. باسه ازاد کردن مدارک از طریق عدم کاریابی مشکلی پیش نمیاد ؟ یا فقط مقطع اخری رو میشه ازاد کرد ؟
اگه کاردانی و فوق روزانه باشه ولی مقطع بینش یعنی کارشناسی (ناپیوسته) ازاد یا شبانه باشه . به چه شکل باید مدارک رو ازاد کرد؟ بازم تمامش رو میشه ازاد کرد؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - parisa h - 27-09-2017

سلام،
دوستان اگر مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشدم آزاد بشه و بعدش دکترا شرکت کنم دوباره اصل مدرکام گیر میفته و باید مجدد آزاد بشه و هزینه براش صرف بشه؟ یا اینکه بعد از اتمام دکترا اصل مدرک کارشناسی و ارشدم رو بهم بر میگردونن و فقط مدرک دکترا نیاز به آزاد کردن داره؟ کدوم روند اتفاق میفته؟
میخوام یکی دو سال بین دکترا و ارشدم فاصله باشه، اگر بعد از آزاد شدن مدرکم برام بیمه رد بشه دیگه در آینده نمیتون مدرک دکترا رو از طریق عدم کاریابی آزاد کنم؟ ممنون میشم راهنمائیم کنید

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - automotive - 27-09-2017

(27-09-2017, 04:34 PM)parisa h نوشته: سلام،
دوستان اگر مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشدم آزاد بشه و بعدش دکترا شرکت کنم دوباره اصل مدرکام گیر میفته و باید مجدد آزاد بشه و هزینه براش صرف بشه؟ یا اینکه بعد از اتمام دکترا اصل مدرک کارشناسی و ارشدم رو بهم بر میگردونن و فقط مدرک دکترا نیاز به آزاد کردن داره؟ کدوم روند اتفاق میفته؟
میخوام یکی دو سال بین دکترا و ارشدم فاصله باشه، اگر بعد از آزاد شدن مدرکم برام بیمه رد بشه دیگه در آینده نمیتون مدرک دکترا رو از طریق عدم کاریابی آزاد کنم؟ ممنون میشم راهنمائیم کنید

شما باید مدرک دکتری خود را آزاد کنید تا اصل مدارک کارشناسی و ارشد (البته به احتمال زیاد فقط ارشد در بایگانی دانشگاه خواهد بود) را به شما تحویل بدهند، در زمان ثبت نام دکتری اصل مدرک کارشناسی ارشد را نگه خواهند داشت.
بله، نباید بیمه رد بشود.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - parisa h - 28-09-2017

زمانی که از دکترا فارغ التحصیل میشیم مگه کل مدارکی که دست دانشگاه بوده رو به ما بر نمیگردونه؟ برای چی مدرک ارشد و کارشناسی رو پس نمیدن؟ اون که آزاد شده بوده؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - automotive - 28-09-2017

(28-09-2017, 12:32 PM)parisa h نوشته: زمانی که از دکترا فارغ التحصیل میشیم مگه کل مدارکی که دست دانشگاه بوده رو به ما بر نمیگردونه؟ برای چی مدرک ارشد و کارشناسی رو پس نمیدن؟ اون که آزاد شده بوده؟

در صورت درخواست شما این اتفاق خواهد افتاد،مدارک را باید خودتان پس بگیرید و به صورت اتوماتیک به شما برنمی‌گردانند.
پس از فارغ التحصیلی مدارک کارشناسی و ارشد شما را به شما تحویل خواهند داد و دانشنامه دکتری شما تا زمان تسویه حساب یا انجام تعهد خدمت در دست دانشگاه نگاه داشته خواهد شد.
فکر کردم منظور شما در زمانی است که شما هنوز دانشجوی دکترا هستید، بابت این مساله عذرخواهم.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - parisa h - 02-10-2017

سلام، مدارکی که باید برای آزاد کردن مدرک به اداره ی کاریابی تحویل بدیم چی هستن؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - pegyyy - 02-10-2017

(02-10-2017, 12:02 PM)parisa h نوشته: سلام، مدارکی که باید برای آزاد کردن مدرک به اداره ی کاریابی تحویل بدیم چی هستن؟

گواهی موقت، کپی شناسنامه و کارت ملی.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - marava - 03-10-2017

سلام 
دوستان بعد از طی شدن تعهدی که داریم  برای لیسانس و   ارشد آیا مدارک آزاد هستند و میتونیم دانشنامه رو بگیریم؟یا باید برای گرفتن دانشنامه در هر حال پول پرداخت کرد؟