آکادمیا کافه
آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (/Thread-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C)

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - shiva_hastaam - 16-06-2017

سلام دوستان
من سال 90 کارشناسی روزانم رو فارغ التحصیل شدم.
ارشدم هم شبانه بود و 94 فارغ التحصیل شدم.
نامه کاریابی برای ازاد کردن کارشناسی گرفتم. فردا رفتم اداره کار بگم ارشد دارم؟ با اصلا با بخشنامه جدید نامه میدن بهم؟
یه موضوعم هست اینکه من هنوز ارشدم رو تسویه کامل نکردم.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - szeinalilathori - 16-06-2017

(16-06-2017, 07:06 PM)shiva_hastaam نوشته: سلام دوستان
من سال 90 کارشناسی روزانم رو فارغ التحصیل شدم.
ارشدم هم شبانه بود و 94 فارغ التحصیل شدم.
نامه کاریابی برای ازاد کردن کارشناسی گرفتم. فردا رفتم اداره کار بگم ارشد دارم؟ با اصلا با بخشنامه جدید نامه میدن بهم؟
دوست عزیز سلام

به آکادمیا خوش آمدید.

مدرک ارشد شما که به دلیل شبانه بودن آزاد هست. 
برای دوره ی کارشناسی هم بخشنامه جدید اگه اشتباه نکنم از اوایل خرداد 96 لازم الاجرا است، بنابراین در مورد شما که روال اولیه عدم کاریابی رو طی کردید و نامه رو الان در دست دارید، اصولا نباید مشکل خاصی پیش بیاد. ( یکی از دوستان میگفت مدت یه ماه از بازه ی شش ماه برای آزاد کردن مدرکشون مونده گویا که این بخشنامه صادر شده، از کاریابی سوال کردند، به ایشون اعلام شده که بخشنامه جدید شامل حال ایشون نمیشه و روال قانونی کارشون بدون در نظر گرفتن قانون جدید طی خواهد شد.)

پی نوشت: ممنون میشم با توجه به تغییر شرایط در صورت امکان بعد از انجام شدن کارتون، تجربتون رو برای دوستانی که در شرایط مشابهی هستند، به اشتراک بزارید. Smile  

ارادتمند 
الهام

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - shiva_hastaam - 16-06-2017

(16-06-2017, 07:20 PM)szeinalilathori نوشته: دوست عزیز سلام

به آکادمیا خوش آمدید.

مدرک ارشد شما که به دلیل شبانه بودن آزاد هست. 
برای دوره ی کارشناسی هم بخشنامه جدید اگه اشتباه نکنم از تاریخ 9 خرداد 96 لازم الاجرا است، بنابراین در مورد شما که روال اولیه عدم کاریابی رو طی کردید و نامه رو الان در دست دارید، اصولا نباید مشکل خاصی پیش بیاد. ( یکی از دوستان میگفت مدت یه ماه از بازه ی شش ماه برای آزاد کردن مدرکشون مونده گویا که این بخشنامه صادر شده، از کاریابی سوال کردند، به ایشون اعلام شده که بخشنامه جدید شامل حال ایشون نمیشه و روال قانونی کارشون بدون در نظر گرفتن قانون جدید طی خواهد شد.)

پی نوشت: ممنون میشم با توجه به تغییر شرایط در صورت امکان بعد از انجام شدن کارتون، تجربتون رو برای دوستانی که در شرایط مشابهی هستند، به اشتراک بزارید. Smile  

ارادتمند 
الهام
ممنونم از جوابتون.
مشکلم اینه من هنوز تسویه کامل نکردم ارشدم رو. نکنه گیر بدن تو هنور دانشجویی؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - butterfly - 17-06-2017

(16-06-2017, 07:24 PM)shiva_hastaam نوشته: ممنونم از جوابتون.
مشکلم اینه من هنوز تسویه کامل نکردم ارشدم رو. نکنه گیر بدن تو هنور دانشجویی؟

خیر  دوست عزیز گیر نمی دن. چون گرفتن دانشنامه دوره لیسانس مستقل از دوره فوق لیسانسه. ولی برای فوق لیسانس حتما باید اول دانشنامه لیسانس رو دریافت کرده باشین و یه کپی ازش تحویل بدین. برای همین مشکلی پیش نمیاد.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - shiva_hastaam - 17-06-2017

(17-06-2017, 02:04 AM)butterfly نوشته: خیر  دوست عزیز گیر نمی دن. چون گرفتن دانشنامه دوره لیسانس مستقل از دوره فوق لیسانسه. ولی برای فوق لیسانس حتما باید اول دانشنامه لیسانس رو دریافت کرده باشین و یه کپی ازش تحویل بدین. برای همین مشکلی پیش نمیاد.

خیلی لطف کردین 
من فردا که رفتم نتیجه رو همینجا مینویسم.
سوالم برای این بود که وقتی دانشجوی ارشد باشی نمیتونی مدرک لیسانس رو بذاری برای ازاد کردن. کفتن نکنه تسویه نکردن از دانشکاه ارشد رو بذارن بهه پای دانشجو بودن.
بازم ممنونم

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - ashksh - 06-07-2017

سلام

یک سوال با این طرح کارورزی که جدید اومده هنوز آزاد سازی مدرک از طریق کاریابی امکان پذیر هست؟

ضمن این که کسی که همزمان با دوره روزانه ارشد براش بیمه رد شده باشه میتونه از این روش استفاده کنه یا نه؟ نظرات مختلفی دیدم توی فروم!

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - osking - 07-07-2017

با سلام خدمت دوستان
آیا پسری هست که مدرکش را از طریق عدم کاریابی اخیرا آزاد کرده باشه؟؟؟
@omidsft

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - sa.aa - 30-07-2017

سلام وقتتون بخیر .رد کردن بیمه برای کار تدریس به صورت حق التدریس هم مشکل ایجاد میکنه؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - sa.aa - 30-07-2017

من 6 ماه پیش برای اداره کاریابی اقدام کردم و فردا برای گرفتن نامه میخوام برم .الان که داشتم متن ها رو میخوندم متوجه شدم که احتمالا در اداره کاریابی پاساژ آبگینه طبقه دوم  که خصوصی هست نه دولتی ثبت نام کردم.البته شماره این اداره هم در لیست ادارات مورد قبول پیدا کردم وگرنه شناخت قبلی ازشون نداشتم.این باعث ایجاد چه مشکلی میشه؟یعنی مدرکم آزاد نمیشه دیگه؟ نگران شدم میشه راهنماییم کنین...

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - szeinalilathori - 30-07-2017

(30-07-2017, 07:07 PM)sa.aa نوشته: من 6 ماه پیش برای اداره کاریابی اقدام کردم و فردا برای گرفتن نامه میخوام برم .الان که داشتم متن ها رو میخوندم متوجه شدم که احتمالا در اداره کاریابی پاساژ آبگینه طبقه دوم  که خصوصی هست نه دولتی ثبت نام کردم.البته شماره این اداره هم در لیست ادارات مورد قبول پیدا کردم وگرنه شناخت قبلی ازشون نداشتم.این باعث ایجاد چه مشکلی میشه؟یعنی مدرکم آزاد نمیشه دیگه؟ نگران شدم میشه راهنماییم کنین...
دوست عزیز سلام

تا جایی که من اطلاع دارم،این مرکز جز مراکز مورد تایید و مجاز در تهران هست. دوستانی رو میشناسم که در این مرکز کاریابی (واقع در بلوار فردوس) ثبت نام کردند  و تونستن به راحتی و بدون هیچ مشکلی مدارکشون رو آزاد کنن. بعید میدونم مشکل خاصی برای آزاد کردن مدرکتون داشته باشید.  Smile

ارادتمند 
الهام