آکادمیا کافه
آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (/Thread-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C)

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - 30gig - 13-02-2017

سلام. دوستانی که مدرک از طریق کاریابی ازاد کردن باید حتمن مدرک موقت داشته باشیم واسه ثبت تو کاریابی؟ با گواهی فارغ التحصیلی کار را نمیفته؟ مدرک موقتو دانشگاه فقط حضوری میده؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - somaye712 - 14-02-2017

دوستان ی سوال؟
استعلام برای رد شدن بیمه رو اداره کار انجام میده بعد نامه میزنه. یا دانشگاه انجام میده.
یعنی اگه اداره کاره نامه رو بده دیگه مشکلی نیست بیمه رد بشه یا حتما باید تا گرفتن اصل مدرک از دانشگاه صبر کرد؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - butterfly - 14-02-2017

(14-02-2017, 02:34 PM)somaye712 نوشته: دوستان ی سوال؟
استعلام برای رد شدن بیمه رو اداره کار انجام میده بعد نامه میزنه. یا دانشگاه انجام میده.
یعنی اگه اداره کاره نامه رو بده دیگه مشکلی نیست بیمه رد بشه یا حتما باید تا گرفتن اصل مدرک از دانشگاه صبر کرد؟

سلام دوست عزیز، 
لطفا قبل از طرح سوال ابتدا کمی تاپیک رو مطالعه کنید و اگر جواب سوالتون نبود مطرحش کنید. جواب سوالتون در این پست  و این پست داده شده.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - omidsyt - 19-02-2017

سلام

اگر کسی کارشناسی رو با عدم کار یابی  آزاد کرد و بعد ارشد رو آزاد نکنه و بعد بره سر کار 
میتونه بعد از اتمام دوره تعهد خدمت (مثلا دو سال کار) مدرکش رو با انجام تعهد آزاد کنه.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - Matinking - 19-02-2017

(19-02-2017, 12:13 AM)omidsyt نوشته: سلام

اگر کسی کارشناسی رو با عدم کار یابی  آزاد کرد و بعد ارشد رو آزاد نکنه و بعد بره سر کار 
میتونه بعد از اتمام دوره تعهد خدمت (مثلا دو سال کار) مدرکش رو با انجام تعهد آزاد کنه.

بله... مسلما...

این برای مدرک دوم روند عادی هست...

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - sunflower555 - 01-03-2017

سلام دوستان،

سوالی داشتم درمورد ازاد سازی مدرک، البته تعداد زیادی از پستها رو خودم اما کسی با شرایط مشابه خودم پیدا نکردم. شرایط من به این صورت هست که:
دوره لیسانس روزانه بودم و مقطع ارشد شبانه و دی ماه 94 دفاع کردم اما به خاطر شرایط خاصی که داشتم پروسه فارغ التحصیلیم طول کشیده و هنوز توی پرتال دانشگاه درحال تسویه حساب نشون میده و نتونستم حضوری پیگیری کنم.
با این شرایط و با توجه به اینکه تا دوهفته دیگه میام و میتونم پیگیر بشم آیا میتونم توی این مدت مدرک رو بدم به کاریابی یا اینکه باید از زمان ثبت فارغ التحصیلی یک سال بگذره (چون من فقط میخوام لیسانس رو ازاد کنم ارشد شبانه بوده و از طرفی از زمان دفاعم هم یک سال میگذره )
مدرک موقت لیسانس رو هم که زمان ثبت نام دانشگاه ارشدم گرفته....

ممنون میشم راهنمایی کنید،

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - sarah1994 - 08-03-2017

سلام
من دانشجوی ارشد هستم و هم کارشناسی و هم الان ارشدم رو در دانشگاه تهران بودم و هستم. بعد از فارغ التحصیل شدن از لیسانس به من یه گواهینامه موقت پایان تحصیلات دادن که الان دستمه و برای ثبت نام ارشد ازمون نگرفتن. آیا میشه با همین گواهی به اداره کار مراجعه کنم و در حین اینکه دانشجوی ارشد هستم، مدرک کارشناسیم رو آزاد کنم؟
و اگر نمیشه، آیا بعد از اتمام ارشدم اگر به اداره کار مراجعه کنم، میشه همزمان هر دو مدرکم آزاد بشه؟
پ.ن:سوالات و جواب های فروم رو مطالعه کردم ولی موردی که دقیقا اینجوری باشه پیدا نکردم. ممنون میشم اگه پاسخ بدین.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - hamid.m25 - 10-03-2017

سلام دوستان 

من همزمان با تحصیلات کارشناسی ارشد مدتی سابقه کار با رد شدن بیمه داشتم. البته بعد از پایان تحصیلات هیچ سابقه بیمه ای برای بنده وجود نداره. آیا در این حالت هم سابقه بیمه میتونه مانع آزاد سازی مدرک با عدم کاریابی بشه؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - Matinking - 11-03-2017

(10-03-2017, 04:47 PM)hamid.m25 نوشته: سلام دوستان 

من همزمان با تحصیلات کارشناسی ارشد مدتی سابقه کار با رد شدن بیمه داشتم. البته بعد از پایان تحصیلات هیچ سابقه بیمه ای برای بنده وجود نداره. آیا در این حالت هم سابقه بیمه میتونه مانع آزاد سازی مدرک با عدم کاریابی بشه؟

سابقه بیمه (در هر مقطعی یا به هر شکلی) داشتن یعنی داشتن شماره بیمه تامین اجتماعی به عنوان بیمه شده اصلی...
و این نقض اساسی ترین شرط برای بهره بردن از قانون مد نظر شماست

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - مریم رحمانی - 11-03-2017

سلام دوستان
دوستان من کارشناسی ارشد گرفتم بعد اون چن سال بلا تکلیف بودم  الان میخام واسه پذیرش اقدام کنم به نظرتون این چن سال تاخیر مشکلی واسم پیش نمیاره
چون سابقه کارم ندارم