آکادمیا کافه
آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (/Thread-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C)

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - naghmeh69 - 01-09-2015

سلام دوستان وقت بخیر
من ورودی 87 کارشناسی و 91 ارشد روزانه بودم. مدرک کارشناسیم رو ماه پیش از طریق کاریابی آزاد کردم. آیا میتونم الان مدرک ارشدم رو بذارم کاریابی و دوباره همون روند طی بشه و ارشدم رو هم آزاد کنم یا سیستم اداره کار نمیپذیره اینو؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - kamyar1321 - 08-09-2015

سلام , خسته نباشید
 اگر بعد از فارغ التحصیلی با مدرک دیپلم در یک شرکت خصوصی مشغول به کار باشم (البته مسلما با کمی پارتی بازی!  Wink ) ودر این مدت برام بیمه رد شه آیا باز هم عدم کاریابیم تایید نمیشه ؟ از این جهت که من با مدرک کارشناسیم کار نکردم بلکه با دیپلم مشغول به کار بودم !

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - kamyar1321 - 08-09-2015

دوباره سلام
ممنون میشم علاوه بر سوال بالا تو این سوال هم کمکم کنید، اکر حین تحصیل در کارشناسی شاغل بوده باشم و بیمه برام رد شده باشه این مورد تو روند عدم کاریابی تاثیرگذاره؟
ممنون دوستان

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - solarita - 08-09-2015

سلام، من چند سال پیش 4 ماه یه جایی کردم و برام بیمه رد شد الان هم قراره توو دانشگاه یه روز کار کنم که قراره برام بیمه رد بشه ! چند ماهی هست توو یه موسسه کاریابی ثبت نام کردم که مدرکم آزاد شه به نظرتون این دو مورد میتونه مشکلی ایجاد کنه؟ بهشون بگم بعد از آزاد شدن مدرک بیمه رد کنن مشکل حل میشه؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - civilnima - 10-09-2015

سلام
برای استفاده از آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی باید حتما کارت پایان خدمت داشته باشیم ؟ اگر معافیت تحصیلی بگیریم نمی تونیم از عدم کاریابی استفاده کنیم ؟ 

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - nasim1234 - 10-09-2015

(10-09-2015, 12:53 AM)civilnima نوشته: سلام
برای استفاده از آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی باید حتما کارت پایان خدمت داشته باشیم ؟ اگر معافیت تحصیلی بگیریم نمی تونیم از عدم کاریابی استفاده کنیم ؟ 
نه نمیتونین. با معافیت تحصیلی نمیشه ازین راه مدرک رو آزاد کرد متاسفانه

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - MaMi - 10-09-2015

(08-09-2015, 03:19 AM)kamyar1321 نوشته: سلام , خسته نباشید
 اگر بعد از فارغ التحصیلی با مدرک دیپلم در یک شرکت خصوصی مشغول به کار باشم (البته مسلما با کمی پارتی بازی!  Wink ) ودر این مدت برام بیمه رد شه آیا باز هم عدم کاریابیم تایید نمیشه ؟ از این جهت که من با مدرک کارشناسیم کار نکردم بلکه با دیپلم مشغول به کار بودم !

(08-09-2015, 08:55 AM)kamyar1321 نوشته: دوباره سلام
ممنون میشم علاوه بر سوال بالا تو این سوال هم کمکم کنید،  اکر حین تحصیل در کارشناسی شاغل بوده باشم و بیمه برام رد شده باشه این مورد تو روند عدم کاریابی تاثیرگذاره؟
ممنون دوستان

تا جایی که من از قوانین اطلاع دارم، شما از کار همراه با تحصیل در دوره کارشناسی (در صورتی که بیمه برای شما رد بشه) نمیتونید برای آزادسازی مدرک کارشناسی تون استفاده کنید و از این قانون (احتساب سوابق بیمه در زمان تحصیل) تنها در مورد مقاطع ارشد و دکتری صادق هست (که این هم علیرغم اینکه متن صریح قانون هست، با توجه به تفسیرهای متعدد دانشگاه ها، برخوردهای متفاوتی باهاش میشه).

(08-09-2015, 09:18 PM)solarita نوشته: سلام، من چند سال پیش 4 ماه یه جایی کردم و برام بیمه رد شد الان هم قراره توو دانشگاه یه روز کار کنم که قراره برام بیمه رد بشه ! چند ماهی هست توو یه موسسه کاریابی ثبت نام کردم که مدرکم آزاد شه به نظرتون این دو مورد میتونه مشکلی ایجاد کنه؟ بهشون بگم بعد از آزاد شدن مدرک بیمه رد کنن مشکل حل میشه؟

"آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی" مفهوم خودش رو همراهش داره، یعنی نمیشه که شما سر کار تشریف ببری و برای شما سوابق بیمه ای رد بشه ولی بخوای از عدم کاریابی برای آزادسازی مدرک استفاده کنی!

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - solarita - 11-09-2015

(10-09-2015, 07:47 PM)MaMi نوشته: تا جایی که من از قوانین اطلاع دارم، شما از کار همراه با تحصیل در دوره کارشناسی (در صورتی که بیمه برای شما رد بشه) نمیتونید برای آزادسازی مدرک کارشناسی تون استفاده کنید و از این قانون (احتساب سوابق بیمه در زمان تحصیل) تنها در مورد مقاطع ارشد و دکتری صادق هست (که این هم علیرغم اینکه متن صریح قانون هست، با توجه به تفسیرهای متعدد دانشگاه ها، برخوردهای متفاوتی باهاش میشه).

"آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی" مفهوم خودش رو همراهش داره، یعنی نمیشه که شما سر کار تشریف ببری و برای شما سوابق بیمه ای رد بشه ولی بخوای از عدم کاریابی برای آزادسازی مدرک استفاده کنی!
خب من که کارم رو از دست دادم و فعلا سر کار تشریف نمی برم با این وجود اون 4 ماه سابقه ی بیمه 6 سال پیش میتونه مشکل ایجاد کنه؟ Undecided

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - marjannnnn - 12-09-2015

سلام من دانشجوی کارشناسی ارشدم.آذر دی درسم تموم میشه. می خام بدونم تا کی می تونم مدرکمو از کاریابی بگیرم و چه کار باید بکنم؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - blur - 12-09-2015

(12-09-2015, 02:06 PM)marjannnnn نوشته: سلام من دانشجوی کارشناسی ارشدم.آذر دی درسم تموم میشه. می خام بدونم تا کی می تونم مدرکمو از کاریابی بگیرم و چه کار باید بکنم؟

پست اول همین تاپیک رو مطالعه بفرمایید