آکادمیا کافه
آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (/Thread-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C)

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - hypatia - 17-01-2015

سلام دوستان،
بنده مدرک،کارشناسیمو از طریق سابقه کار و پرداخت هزینه ازاد کردم. تو نامه لغو تعهد کارشناسیم هم سابقه کار هم پرداخت هزینه هست. الان می خوام از طریق عدم کاریایی مدرک فوقم رو ازاد کنم. چون من سلبقه کار برای ازاد سازی مدرک کارشناسیم دارم، ایا این کار ممکنه؟ با تشکر

سلام دوستان
من میخام بدونم کارای اداری آزاد کردن مدرک چقد طول میکشه من 3 بهمن سال پیش فارغ التحصیل شدم یعنی تا یه هفته دیگه یه سال از تاریخ فارغ التحصیلیم میگذره.
ممنون

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - hadipedia89 - 18-01-2015

سلام
آیا امکان آزاد سازی مدارک در رشته های وزارت بهداشت از طریق عدم کاریابی هست؟ 
ممنون

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - mehdihemmat - 23-01-2015

سلام. کسی اطلاع داره برای استفاده از این قانون، آیا  امکان داره نامه عدم کاریابی رو از یک شهر دیگر استان غیر از شهر محل سکونت فرستاده بشه؟ یا حتما باید  از اداره کار شهر محل سکونت یاشه؟ 

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - giga - 28-02-2015

سلام. من 4 سال از مدرک لیسانسم گذشته. از فوق لیسانسم هم  یک سال ونیم گذشته.  سربازیم 6ماهه تمام شده. برای ازاد کردن مدرک لیسانس هم باید 1 سال از پایان سربازی گذشته باشه یا الان می تونم لیسانسم رو آزاد کنم؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - stifler - 07-03-2015

امروز رفتم نامه عدم کاریابی رو از سازمان کار گرفتم که ببرم دانشگاه !!!!!!!!!! یه حالی داد که ! انگار یه بار سنگین از رو دوشم برداشته شد ! Big Grin

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - pepsinardiola - 08-03-2015

سلام. خسته نباشین. من شهریور 94 لیسانسم تموم میشه و اسفند 94 مدرکم رو می برم میذارم اداره کاریابی. فقط یه سوال : شهریور که دارم کارای فارغ التحصیلیم رو میکنم، یه سری پول هست که باید بدم. اونها اینان : وامایی که گرفتم، پول دروس حذف اضطراری، پول دروس افتاده و پول تربیت بدنی. اینا رو تا کامل تسویه نکنم، نمیتونم فارغ التحصیل شم؟ چون من شنیدم فارغ التحصیل میشی ولی بعد 1 سال از فارغ التحصیلی بدهیات رو به دانشگاه قسط بندی می کنن و ماهی 200 300 تومن باید بدی به دانشگاه. میخوام ببینم من که میخوام مدرکم رو از طریق عدم کاریابی آزاد کنم، باید پولی این چیزا رو همون شهریور 94 بدم یا میشه مدرکم شهریور 95 آزاد شه و من هنوز این پولا رو به دانشگاه نداده باشم. چون این آزاد کردن مدرک برای اون 8 ترم 900 هزارتومنه (شهریه ثابت روزانه منطقه 1 ورودی 90) و نه برای این پولای اضافه بر اون. مرسی Big Grin

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - blur - 08-03-2015

(08-03-2015, 06:34 PM)'pepsinardiola' نوشته: سلام. خسته نباشین. من شهریور 94 لیسانسم تموم میشه و اسفند 94 مدرکم رو می برم میذارم اداره کاریابی. فقط یه سوال : شهریور که دارم کارای فارغ التحصیلیم رو میکنم، یه سری پول هست که باید بدم. اونها اینان : وامایی که گرفتم، پول دروس حذف اضطراری، پول دروس افتاده و پول تربیت بدنی. اینا رو تا کامل تسویه نکنم، نمیتونم فارغ التحصیل شم؟ چون من شنیدم فارغ التحصیل میشی ولی بعد 1 سال از فارغ التحصیلی بدهیات رو به دانشگاه قسط بندی می کنن و ماهی 200 300 تومن باید بدی به دانشگاه. میخوام ببینم من که میخوام مدرکم رو از طریق عدم کاریابی آزاد کنم، باید پولی این چیزا رو همون شهریور 94 بدم یا میشه مدرکم شهریور 95 آزاد شه و من هنوز این پولا رو به دانشگاه نداده باشم. چون این آزاد کردن مدرک برای اون 8 ترم 900 هزارتومنه (شهریه ثابت روزانه منطقه 1 ورودی 90) و نه برای این پولای اضافه بر اون. مرسی Big Grin

وامی که دانشگاه میده معمولا قسط بندی میشه و می تونید بعد از گرفتن مدرک موقتتون تسویه کنید ولی بعید میدونم بدون پرداخت پول حذف اضطراری و...اجازه بدن فارغ التحصیل بشین. باز اینو دقیق تر از آموزش دانشگاهتون سوال کنید. در مورد آزادسازی مدرک و گرفتن دانشنامه باید تمام بدهی هاتون رو بلااستثنا تسویه کنید و در غیر اینصورت مدرکتون آزاد نمیشه.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - stifler - 08-03-2015

سلام دوستان...امروز رفتم با نامه ی عدم کاریابی وزارت کار ، مدرک تحصیلی رو آزاد کردم...در عرض کمتر از نیم ساعت بهم این مدارک رو داد : گواهینامه ی پایان تحصیلات ، ریزنمرات؛ یه نامه هم که این شخص با عدم کاریابی مدرکش رو آزاد کرده.

فقط یادم رفت در مورد "دانشنامه " بپرسم از مسیول آموزش.

آیا برای کاردانی هم دانشنامه صادر میشه ؟ 

و همین مدارکی که بهم دادن برای اپلای کافی هستن و سفارت گیر نمیده ؟ و دانشنامه هم مهم هست ؟

با تشکر

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - butterfly - 09-03-2015

(08-03-2015, 11:18 PM)'stifler' نوشته: سلام دوستان...امروز رفتم با نامه ی عدم کاریابی وزارت کار ، مدرک تحصیلی رو آزاد کردم...در عرض کمتر از نیم ساعت بهم این مدارک رو داد : گواهینامه ی پایان تحصیلات ، ریزنمرات؛ یه نامه هم که این شخص با عدم کاریابی مدرکش رو آزاد کرده.
فقط یادم رفت در مورد "دانشنامه " بپرسم از مسیول آموزش.
آیا برای کاردانی هم دانشنامه صادر میشه ؟ 
 و همین مدارکی که بهم دادن برای اپلای کافی هستن و سفارت گیر نمیده ؟ و دانشنامه هم مهم هست ؟
با تشکر

سلام دوست عزیز،
 اول از همه بهتون بابت رد کردن یکی از خوان های چندگانه اپلای تبریک می گم. اما در مورد سوالتون: هر مقطع تحصیلی من جمله مقطع کاردانی دارای دانشنامه هست و برای گرفتن مدرک مقطع بالاتر ارائه یه کپی از مدرک مقطع پایین تر لازمه. اگه شما مدرک کارشناسیتون رو با طی دو مقطع آموزشی اخذ کردید حتما باید مدرک کاردانی رو هم گرفته باشید. 
در مورد اینکه تنها ارسال مدرک لیسانس کفایت می کنه یا نه بهتره ملزومات دانشگاه های مورد نظرتون و همین طور شرایط اخذ ویزای دانشجویی برای کشور (های) مقصدتون بررسی کنید.
موفق باشید.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - مها2015 - 25-03-2015

سلام . من در حال حاضر دانشجوی ترم دوم کارشناسی ارشدم.شرایط ازاد کردن مدرک چی هست؟ با توجه به اینکه درحال تحصیلم چجوری میتونم مدرک کارشناسیمو از طریق قانون عدم کاریابی ازاد کنم؟  ایا امکان ازاد کردن مدرک ارشد هم هست؟ با تشکر