آکادمیا کافه
آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (/Thread-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C)

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - pama - 28-12-2014

(27-12-2014, 10:51 PM)'mahrokh.sgh' نوشته: سلام. من فارغ التحصیل لیسانس از دانشگاه صنعتی اصفهان هستم. میخوام واسه ی مستر اقدام کنم. اما مدرکم اسفند آزاد میشه Sad حالا بدون مدرک میتونم از مدرک گواهی موقت استفاده کنم؟

سلام دوست من، به فروم خوش اومدین.
غالبا اکثر دانشگاهها موقع اپلای کردن شما ترجمه مدرک اصلی و ریز نمراتتون رو ازتون میخوان، منتها باز هم با توجه به سیاست دانشگاهها ممکنه این قضیه عمومیت نداشته باشه، برای همین به نظر میرسه بهترین کار این باشه که شما با کوردینیتور رشته ای که میخواید براش اپلای کنید حتما ارتباط بگیرید و موضوع رو از خودشون بپرسید، اینکه آیا شما با مدرک موقت هم میتونید اپلای کنید یا خیر.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - giga - 28-12-2014

سلام. من  اوایل شهریور برای آزاد کردن مدرک در کاریابی ثبت نام کردم همون شهریور هم سربازیم تمام شده . حالا شهریور سال دیگه می تونم  مدرکم رو ازاد کنم. می خواستم بدونم که عدم رد شدن سابقه بیمه در مدت شش ماهه ثبت نام در کاریابی هست یا تا شهریور سال اینده نباید برای من بیمه رد بشه. منظورم اینه من که از شهریور ثبت نام کردم تا اسفند شش ماه کاریابی تموم میشه و ازشون نامه عدم کاریابی میگیرم .  اگه بعد از اسفند برم سر کار وبیمه برام رد بشه نمی تونم مدرکم رو از طریق عدم کاریابی آزاد کنم؟ ضمنا من تا الان سابقه بیمه ندارم. با تشکر

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - marmarjan - 28-12-2014

سلام بچه ها راستی اگه ما فرصت مطالعاتی بریم و از بورسیه وزارت علوم استفاده کنیم ایا باید این پولو هم به علاوه پول ازادسازی مدرکمون برگردونیم؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - mt67 - 01-01-2015

سلام 
من واسه آزاد کردن مدرک تو کاریابی ثبت نام کردم. اگه تو سایتهای استخدامی(غیر از اداره کاریابی) ثبت نام کنم و یه وقت کار گیر بیاد(اگه نرم) مشکلی تو آزاد کردن مدرک پیش میاد؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - blur - 01-01-2015

(01-01-2015, 02:59 PM)'mt67' نوشته: سلام 
من واسه آزاد کردن مدرک تو کاریابی ثبت نام کردم. اگه تو سایتهای استخدامی(غیر از اداره کاریابی) ثبت نام کنم و یه وقت کار گیر بیاد(اگه نرم) مشکلی تو آزاد کردن مدرک پیش میاد؟

نه وقتی کارو قبول نمی کنید مشکلی نداره.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - javadnadri1 - 06-01-2015

سلام خسته نباشید
من لیسانسمو سال 90 و فوق لیسانسمو سال 92 از دانشگاه تهران گرفتم و فارغ التحصیل شدم. درحال حاضر مشغول خدمت سربازی هستم. بنظر شما مدرک لیسانسمو توی حین خدمت سربازی میتونم از طریق کاریابی آزاد کنم یا باید بمونم تا خدمت سربازیم تموم شه؟ در ضمن مدرک فوق لیسانسمو کی میتونم آزاد کنم؟
با تشکر فراوان

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - butterfly - 07-01-2015

سلام،
دوست عزیز یکی از شرایط لازم برای آزاد کردن مدرک از طریق قانون عدم کاریابی داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت از خدمته. بنابراین شما باید صبر کنید تا خدمتتون تموم شه بعد اقدام کنید. 
شما به هنگام تکمیل فرم در کاریابی آخرین مقطع تحصیلیتون اعلام می کنید ( در مورد شما کارشناسی ارشد) و بر همین اساس بعد از گذشت شش ماه به شما دو نامه یکی خطاب به دانشگاه لیسانس و دیگری خطاب به دانشگاه فوق لیسانس صادر خواهد شد و شما باید ابتدا مدرک لیسانس و بعد مدرک فوق لیسانس رو با این نامه ها آزاد کنید چون یکی از مدارک لازم برای گرفتن دانشنامه فوق لیسانس ارائه کپی دانشنامه لیسانسه. 
لطفا این پست به همراه فایل ضمیمه اش رو هم مطالعه کنید. 
موفق باشید. Smile
(06-01-2015, 02:30 PM)'javadnadri1' نوشته: سلام خسته نباشید
من لیسانسمو سال 90 و فوق لیسانسمو سال 92 از دانشگاه تهران گرفتم و فارغ التحصیل شدم. درحال حاضر مشغول خدمت سربازی هستم. بنظر شما مدرک لیسانسمو توی حین خدمت سربازی میتونم از طریق کاریابی آزاد کنم یا باید بمونم تا خدمت سربازیم تموم شه؟ در ضمن مدرک فوق لیسانسمو کی میتونم آزاد کنم؟
با تشکر فراوان

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - NEWS - 11-01-2015

با سلام خدمت دوستان
در فایل اولی که پیوست شده گفته شده که باید در کاریابیهایی که نزدیک محل سکونت هست ثبت نام کنیم ..آیا این مورد الزام دارد؟ مورد دوم اینکه من فارغ  التحصیل شهریور 93 هستم اگر در دی ماه اقدام کنم و باید 6 ماه بعد حتما مراجعه کنم؟با توجه به قانون گذشت یک سال از فراغت عملاکاری انجام نمیشه ...یعنی ممنکه این مدتی که بیشتره در اداره ی کاریابی  برام کار پیدا بشه
با تشکر

[برش] هزینه آزاد کردن ریزنمرات و دانشنامه - samann - 12-01-2015

اگه مدرک لیسانسمونو از طریق اداره کار آزاد کنیم بازم میتونیم امتحان کنکور ارشد تو ایران بدیم یا نه؟

RE: هزینه آزاد کردن ریزنمرات و دانشنامه - butterfly - 12-01-2015

بله ارتباطی نداره می تونید تو آزمون ارشد شرکت کنید. 
(12-01-2015, 11:27 AM)'samann' نوشته: اگه مدرک لیسانسمونو از طریق اداره کار آزاد کنیم بازم میتونیم امتحان کنکور ارشد تو ایران بدیم یا نه؟