آکادمیا کافه
آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (/Thread-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C)

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - maryam4312 - 30-03-2012

(30-03-2012, 06:02 PM)aliilab نوشته: بله بهشون گفته بودم که میخوام آزاد کنم مدرک رو. ولی گفتن که 6 ماه دیگه بیا و مدارک رو هم بیار.
خب دیگه پس نگران نباشید.میگم که من گواهی لیسانسو بردم اما چند وقت بعد که واسه ارشد رفتم ازم نخواستن . حالا همونجور که گفتن مدارکو ببرید

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - ice - 30-03-2012

(30-03-2012, 06:02 PM)aliilab نوشته: بله بهشون گفته بودم که میخوام آزاد کنم مدرک رو. ولی گفتن که 6 ماه دیگه بیا و مدارک رو هم بیار.
آیا اداره کاریابی بهتون کاغذی داده؟ الان باید برگه ای دستتون باشه که نشون بده تقاضای کار دادید. اگر اون رو دارید همون طور که مریم جان گفتند نگران نباشید چون مدارک رو پیش خودشون نگه نمی دارند (معمولا فقط کپی می گیرند).

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - aliilab - 30-03-2012

(30-03-2012, 07:45 PM)ice نوشته: آیا اداره کاریابی بهتون کاغذی داده؟ الان باید برگه ای دستتون باشه که نشون بده تقاضای کار دادید. اگر اون رو دارید همون طور که مریم جان گفتند نگران نباشید چون مدارک رو پیش خودشون نگه نمی دارند (معمولا فقط کپی می گیرند).
بله یه کاغذی به من دادند که شماره کارت داره و تاریخ مراجعه من هم روش هست. مهر و اینجور چیزا هم داره.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - ice - 31-03-2012

(30-03-2012, 09:20 PM)aliilab نوشته: بله یه کاغذی به من دادند که شماره کارت داره و تاریخ مراجعه من هم روش هست. مهر و اینجور چیزا هم داره.
پس همون برگه ای رو گرفتید که به همه می دهند. همون طور که روی برگه باید نوشته باشه روز مراجعه همراه شناسنامه، کارت ملی، آخرین گواهینامه تحصیلی و برگه اشتغال برید بهتون برگه جدیدی می دهند که کار نتونستن پیدا کنند. اون برگه رو حتما همراه گواهینامه موقت تحصیلی ببرید سازمان کار (سالگرد اتمام تحصیل ارشد). اگر گواهینامه موقت (هم کارشناسی و هم ارشد) همراهتون نباشه سازمان کار برگه لغو تعهد نهایی رو صادر نمی کنه (در مورد مدارک سربازی من اطلاعی ندارم ولی احتمالا اون رو هم بخواهند).
تا روزی هم که مهر وزارت علوم پشت مدرکتون نخورده سعی کنید از جملاتی مثل: لطفا عجله کنید من کار دارم، باید برم به کارم برسم... در هیچ یک از این مراکز، حتی با دوستان خودتون، استفاده نکنید.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - aliilab - 31-03-2012

(31-03-2012, 02:44 PM)ice نوشته: پس همون برگه ای رو گرفتید که به همه می دهند. همون طور که روی برگه باید نوشته باشه روز مراجعه همراه شناسنامه، کارت ملی، آخرین گواهینامه تحصیلی و برگه اشتغال برید بهتون برگه جدیدی می دهند که کار نتونستن پیدا کنند. اون برگه رو حتما همراه گواهینامه موقت تحصیلی ببرید سازمان کار (سالگرد اتمام تحصیل ارشد). اگر گواهینامه موقت (هم کارشناسی و هم ارشد) همراهتون نباشه سازمان کار برگه لغو تعهد نهایی رو صادر نمی کنه (در مورد مدارک سربازی من اطلاعی ندارم ولی احتمالا اون رو هم بخواهند).
تا روزی هم که مهر وزارت علوم پشت مدرکتون نخورده سعی کنید از جملاتی مثل: لطفا عجله کنید من کار دارم، باید برم به کارم برسم... در هیچ یک از این مراکز، حتی با دوستان خودتون، استفاده نکنید.
خیلی ممنون از پاسختون.
سوالی که برای من پیش اومده اینه که آیا من میتونم وقتی 6 ماه تموم شد، برم نامه رو بگیرم که کار پیدا نکردن و بعد مدرک لیسانسم رو برم آزاد کنم. 6 ماه بعدش هم یک سال ارشدم تموم میشه و بعد برم سراغ آزاد کردن مدرک ارشد؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - maryam4312 - 31-03-2012

(31-03-2012, 07:38 PM)aliilab نوشته: خیلی ممنون از پاسختون.
سوالی که برای من پیش اومده اینه که آیا من میتونم وقتی 6 ماه تموم شد، برم نامه رو بگیرم که کار پیدا نکردن و بعد مدرک لیسانسم رو برم آزاد کنم. 6 ماه بعدش هم یک سال ارشدم تموم میشه و بعد برم سراغ آزاد کردن مدرک ارشد؟

بله میتونید .شما بعد سیزده بدر Big Grin که رفتین کاریابی ، مدرک موقت و چیزایی که گفتنو بردید و اونا نامه دادن که کار پیدا نکردن تو این ششماه براتون ، مدرک ارشدتم بذار . بعد میرید اداره کارو باقی قضایا واسه لیسانس ازاد شدن . شش ماه دیگه هم باز میرید کاریابی و نامه میدن بایت کار پیدا نکردن و ...باز همین ماجرا . تا مهر ارشدم ازاد میشه

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - javad1200 - 31-03-2012

سلام دوستان...ببخشید یه سوال؟ من کاریابی ثبت نام کردم و ارشد دارم...میخواستم بدونم بعد از این شش ماه که میگن، جفت مدرک لیسانس و ارشدم آزاد میشه ؟ یا فقط یکیش ؟!! نکنه برای هر کدام باید 6 ماه تو نوبت بود....آره ؟!!!

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - MaMi - 31-03-2012

(31-03-2012, 11:08 PM)javad1200 نوشته: سلام دوستان...ببخشید یه سوال؟ من کاریابی ثبت نام کردم و ارشد دارم...میخواستم بدونم بعد از این شش ماه که میگن، جفت مدرک لیسانس و ارشدم آزاد میشه ؟ یا فقط یکیش ؟!! نکنه برای هر کدام باید 6 ماه تو نوبت بود....آره ؟!!!
ضمن خوشامدگویی به مناسبت ورود به فروم Smile
بله دوست من، متاسفانه برای هر مدرک باید 6 ماه صبر کنید! Sad

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - AVA - 31-03-2012

(31-03-2012, 11:08 PM)javad1200 نوشته: سلام دوستان...ببخشید یه سوال؟ من کاریابی ثبت نام کردم و ارشد دارم...میخواستم بدونم بعد از این شش ماه که میگن، جفت مدرک لیسانس و ارشدم آزاد میشه ؟ یا فقط یکیش ؟!! نکنه برای هر کدام باید 6 ماه تو نوبت بود....آره ؟!!!
سلام دوست عزیز

قبل از هر چیز خواهشم از شما اینه که قبل از ارسال پست مطالب تاپیک رو به دقت بخونید تا جواب سوالتون رو پیدا کنید. دقیقا در پست قبلی جواب سوال شما داده شده. بعد از گذشت این شش ماه فقط یکی از مدارک ( لیسانس ) آزاد میشه و برای آزاد کردن مدرک فوق دوباره باید پروسه اداری رو طی کنید و شش ماه دیگه به اداره کار یابی مراجعه کنید

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - javad1200 - 31-03-2012

(31-03-2012, 11:19 PM)AVA نوشته: سلام دوست عزیز

قبل از هر چیز خواهشم از شما اینه که قبل از ارسال پست مطالب تاپیک رو به دقت بخونید تا جواب سوالتون رو پیدا کنید. دقیقا در پست قبلی جواب سوال شما داده شده. بعد از گذشت این شش ماه فقط یکی از مدارک ( لیسانس ) آزاد میشه و برای آزاد کردن مدرک فوق دوباره باید پروسه اداری رو طی کنید و شش ماه دیگه به اداره کار یابی مراجعه کنید

معذرت میخوام..تکرار نمیشه..متاسفانه این طریق آزاد کردن مدرک یه جوریه ! انگار هر کی یه چیزی میگه...من 6 آذر کاریابی اسم نوشتم...فک کنم بخوام ددلاین را ازدست ندم بایستی قید لیسانس را بزنم و با پول اونا آزاد کنم....بازم معذرت ....مرسی