آکادمیا کافه
آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (/Thread-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C)

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - elahe - 07-05-2014

سلام 
عذر میخوام اگه سوالم تکراریه فرصت نکردم صفحات قبل رو مرور کنم
منکه ساکن کرج هستم فقط باید برای کاریابی به اداره کرج مراجعه کنم و یا تهران هم میتونم برم؟
امکانش هست آدرسشون رو لطف کنید؟
ممنون

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - kavehirani - 07-05-2014

(06-05-2014, 11:32 PM)'blur' نوشته:
بله شما می تونید بعد از فارغ التحصیلی از کارشناسی ارشد، از طریق کاریابی مدرک کارشناسیتون رو آزاد کنید. اگر شبانه باشید که اصولا همین حالا هم باید بتونید مدرک کارشناسی رو آزاد کنید. این روش هیچ مشکلی برا آزاد کردن مدرک ارشدتون به طرق دیگه ایجاد نمیکنه.

یعنی کار من کاملا قانونی هست و هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه؟ ببینید من زمان آزاد کردن کارشناسی هنوز یک سال از فارغ التحصیلی ارشدم نگذشته است.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - blur - 07-05-2014

(07-05-2014, 03:21 PM)'kavehirani' نوشته:
یعنی کار من کاملا قانونی هست و هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه؟ ببینید من زمان آزاد کردن کارشناسی هنوز یک سال از فارغ التحصیلی ارشدم نگذشته است.

برا کارشناسی شش ماهه

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - aqua - 09-05-2014

سلام
آیا مدرک شبانه هم نیاز به آزاد کردن داره؟
با تشکر

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - Solaris - 09-05-2014

(09-05-2014, 01:25 PM)'aqua' نوشته: سلام
آیا مدرک شبانه هم نیاز به آزاد کردن داره؟
با تشکر

نه نیازی نداره چون شما حین تحصیل هزینه پرداخت میکنید واسه مدرک شبانه.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - archer70 - 13-05-2014

سلام 
من یه سوال دارم اینکه برای آزاد کردن مدرک از طریق کاریابی حتما باید معافیت داشت؟ من تا دو ماه دیگه فارغ التحصیل میشم(کارشناسی) ولی معاف نیستم میشه اقدام کنم؟ بعد از فارغ التحصیلی؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - Torkan - 13-05-2014

(13-05-2014, 12:55 AM)'archer70' نوشته: سلام 
من یه سوال دارم اینکه برای آزاد کردن مدرک از طریق کاریابی حتما باید معافیت داشت؟ من تا دو ماه دیگه فارغ التحصیل میشم(کارشناسی) ولی معاف نیستم میشه اقدام کنم؟ بعد از فارغ التحصیلی؟

دوست عزیز اگر مذکر هستید باید شش ماه از صدور کارت پایان خدمت و معافیت و ... گذشته باشه. کلا اولین چیزی که از شما میخوان مشخص شدن وضعیت سربازی هستش. پس برای ازاد کردن مدرک اون رو هم میخوان.

بااحترام

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - nassssmoolll - 31-05-2014

سلام من یه سوال داشتم و وقت نکردم که کامل صفحه های قبلی رو بخونم...
من الان دانشجوی کارشناسی ارشدم که ترم هام تموم شده و فقط دارم روی پایان نامم کار می کنم...ارشدم نیمه حضوری و پولی بوده .. لیسانسم دانشگاه تهران بوده که سال 90 فارق التحصیل شدم... تو یک شرکت خصوصی کار می کردم و حدود یک سال بیمه برام رد میشده ولی از این ماه به بعد دیکه بیمه برام رد نمیشه.... می خوام برای دکتری واسه آلمان اقدام کتم و تا بهمن بیشتر وقت ندارم.....توی آیین نامه که خوندم فهمیدم چون آموزش رایگان نبوده می تونم الان به اداره کار مراجعه کنم ولی می خواستم ببینم چون یکسال بیمه بودم بازم می تونم مدرکمو آزاد کنم یا چون سابقه کار دارم باید بخرمش ؟ اگه راهنماییم کتید ممنون میشم... 

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - blur - 31-05-2014

(31-05-2014, 12:30 AM)'nassssmoolll' نوشته: سلام من یه سوال داشتم و وقت نکردم که کامل صفحه های قبلی رو بخونم...
من الان دانشجوی کارشناسی ارشدم که ترم هام تموم شده و فقط دارم روی پایان نامم کار می کنم...ارشدم نیمه حضوری و پولی بوده .. لیسانسم دانشگاه تهران بوده که سال 90 فارق التحصیل شدم... تو یک شرکت خصوصی کار می کردم و حدود یک سال بیمه برام رد میشده ولی از این ماه به بعد دیکه بیمه برام رد نمیشه.... می خوام برای دکتری واسه آلمان اقدام کتم و تا بهمن بیشتر وقت ندارم.....توی آیین نامه که خوندم فهمیدم چون آموزش رایگان نبوده می تونم الان به اداره کار مراجعه کنم ولی می خواستم ببینم چون یکسال بیمه بودم بازم می تونم مدرکمو آزاد کنم یا چون سابقه کار دارم باید بخرمش ؟ اگه راهنماییم کتید ممنون میشم... 

لیسانستون روزانه بوده؟ خب اگر روزانه بوده چون سابقه کار دارید اصولا نمی تونید از روش کاریابی استفاده کنید و باید بخرید. ارشدتون که پولی بوده و شهریه پرداخت می کنید بنابراین مدرک ارشدتون آزاد خواهد بود. باید برا آزاد کردن مدرک کارشناسی، سابقه کارتون رو ببرید دانشگاه تا براتون حساب کنن که چقدر با این سابقه کار از مبلغ پرداختی کسر میشه و مبلغ نهایی رو حساب کنن تا بعد از پرداختش دانشنامه تون صادر شه

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - QUPHAS - 31-05-2014

سلام دوستان
در مدت شش ماهی که منتطر نامه ی عدم کاریابی هستیم اگر برای تحصیل از کشور خارج بشیم مشکلی برای آزاد کردن پیش نمی یاد؟ چون تا جایی که من میدونم صرفاً باید بریم اداره کار  و بعد دانشگاه مورد نطر که بعید میدونم استعلامی در این مورد انجام بدن! درسته؟
با تشکر