آکادمیا کافه
آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (/Thread-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C)

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - ice - 28-02-2012

در این نمودار، مقررات لغو تعهد آورده شده است (منبع: سایت آموزش دانشگاه الزهرا)

آزاد کردن ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاههای سراسری ( غیر از بحث هزینه ها) - Robin2 - 04-03-2012

با سلام و درود بر اپلای کنندگان عزیز

دوستان من ورودی سال 82 کارشناسی، 86 کارشناسی ارشد هستم. با توجه به این که بنده کارت پایان خدمت ندارم آیا می توانم برای آزاد کردن مدارکم سابقه کار ارائه کنم و از دادن پول برای آن ها خلاص شوم. در نظر داشته باشید که هم اکنون بنده دانشجوی دکتری هستم.

با تشکر

آزاد کردن ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاههای سراسری ( غیر از بحث هزینه ها) - Saeid - 04-03-2012

(04-03-2012, 09:20 PM)Robin2 نوشته: با سلام و درود بر اپلای کنندگان عزیز

دوستان من ورودی سال 82 کارشناسی، 86 کارشناسی ارشد هستم. با توجه به این که بنده کارت پایان خدمت ندارم آیا می توانم برای آزاد کردن مدارکم سابقه کار ارائه کنم و از دادن پول برای آن ها خلاص شوم. در نظر داشته باشید که هم اکنون بنده دانشجوی دکتری هستم.

با تشکر
سلام
طبق قانون دادن دانشنامه منوط به ارایه کارت پایان خدمت هستش (به استثنای مورد گذاشتن وثیقه و داستانهای اون)
ولی من خودم فقط با یه برگ سبز برا لیسانسم دانشنامم رو گرفتم ولی دانشگاه ارشدم دقیقا به این موضوع گیر داده بود و کارت پایان خدمت میخاست----به نظر من این قضیه سلیقه ای عمل میشه و این رو تو پستای دوستان و سایت دانشگاها دیدم

آزاد کردن ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاههای سراسری ( غیر از بحث هزینه ها) - Robin2 - 04-03-2012

یعنی حتی بدون داشتن کارت پایان خدمت نمیتوان مدرک را خرید

آزاد کردن ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاههای سراسری ( غیر از بحث هزینه ها) - Saeid - 04-03-2012

(04-03-2012, 09:48 PM)Robin2 نوشته: یعنی حتی بدون داشتن کارت پایان خدمت نمیتوان مدرک را خرید
ریز نمرات رو میتونید بگیرید.....ولی دانشنامه رو نمیتونید بگیرید......با ریزنمرات میتونید پذیرش بگیرید و 99% دانشگاها با ریزنمرات پذیرش میدن----ولی بعد از گرفتن پذیرش باید دانشنامه رو بهشون بدید و در واقع آخر سر دانشنامه رو میخان-----دانشنامه رو یا باید پایان خدمت داشته باشد یا وثیقه بزارید....طبق قانون----البته باز زنگ بزنید و از دانشگاه سوال کنید

آزاد کردن ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاههای سراسری ( غیر از بحث هزینه ها) - Pejman - 05-03-2012

شرایط لازم برای اخذ مدرک و ریزنمره رسمی از دانشگاه ها از نظر وضعیت نظام وظیفه در فایل ضمیمه توضیح داده شده. همه دانشگاه ها باید از این قانون پیروی کنند. بعضی مواقع دانشگاه ها به دلیل نا آشنایی با قوانین برای مثال با ارائه برگ سبز بدون غیبت یا حالت های دیگر، به دانشجو مدرک را نمی دهند، که باید این مورد رو به آنها با نشان دادن این آئین نامه یادآوری کرد.

آزاد کردن ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاههای سراسری ( غیر از بحث هزینه ها) - Pejman - 05-03-2012

اصولاً ریزنمره رسمی و دانشنامه با هم داده می شه. بعضی دانشگاه ها برای اپلای ریزنمره رسمی می خوان، البته درصد زیادی نیستند ولی به هر حال وجود دارند. برای این دانشگاه ها آزاد کردن مدرک مورد نیاز هست.

در مورد وضعیت شما جناب Robin2 با توجه به فایلی که در پست بالا گذاشتم، بند 7 شامل شما می شه و با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع دکترا، می تونید برای خرید مدرک مقاطع پایینتر اقدام کنید.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - aliilab - 30-03-2012

سلام دوستان
من یه سوالی برام پیش اومده. موقعی که به اداره کاریابی مراجعه می کنیم باید مدرکمون رو هم بهشون بدیم؟ چون اون روزی که من رفتم به من گفتند 6 ماه دیگه این مدارک رو بیار که یکیش هم مدرک موقت بود. اون روزی که من مدرک موقتم رو هم ببرم، دوباره باید 6 ماه منتظر بمونم تا بهم نامه بدن بره آزادسازی مدرک؟ چون من یه جا خوندم که آدم وقتی میتونه به اداره کاریابی مراجعه کنه که 6 ماه از فارغ التحصیلی و 6 ماه از سربازیش گذشته باشه. من اون روزی که مراجعه کرده بودم، 2 سال از لیسانسم گذشته بود و یک ماه از فوقم.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - maryam4312 - 30-03-2012

(30-03-2012, 05:34 PM)aliilab نوشته: سلام دوستان

من یه سوالی برام پیش اومده. موقعی که به اداره کاریابی مراجعه می کنیم باید مدرکمون رو هم بهشون بدیم؟ چون اون روزی که من رفتم به من گفتند 6 ماه دیگه این مدارک رو بیار که یکیش هم مدرک موقت بود. اون روزی که من مدرک موقتم رو هم ببرم، دوباره باید 6 ماه منتظر بمونم تا بهم نامه بدن بره آزادسازی مدرک؟ چون من یه جا خوندم که آدم وقتی میتونه به اداره کاریابی مراجعه کنه که 6 ماه از فارغ التحصیلی و 6 ماه از سربازیش گذشته باشه. من اون روزی که مراجعه کرده بودم، 2 سال از لیسانسم گذشته بود و یک ماه از فوقم.

شما وقتی رفتین کاریابی بهشون گفتین که میخواید مدرکو آزاد کنید؟اونا یه چیزی میخوان که ثابت شه ادعاتون صحت داره که لیسانسه اید و فارغ التحصیل .منم واسه ارشد مدرکی ارائه نکردم. شاید اونجا که رفتین دیگه همون حرفتون براشون کافی بوده مدرک نخواستن! بهر حال چه گفته باشید میخواید ازاد کنین چه نه ، 6ماهه تو انتظارید و کاری پیدا نکردن پس میتونید یه نامه ازشون بگیرین که همینو گواهی کنه و بعد برید اداره کار و بعد دانشگاهتون که ازاد شه.

این نظر منه براساس تجربه مورد خودم اگه جزاینه دوستان نظر بدن

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - aliilab - 30-03-2012

(30-03-2012, 05:58 PM)maryam4312 نوشته: شما وقتی رفتین کاریابی بهشون گفتین که میخواید مدرکو آزاد کنید؟اونا یه چیزی میخوان که ثابت شه ادعاتون صحت داره که لیسانسه اید و فارغ التحصیل .منم واسه ارشد مدرکی ارائه نکردم. شاید اونجا که رفتین دیگه همون حرفتون براشون کافی بوده مدرک نخواستن! بهر حال چه گفته باشید میخواید ازاد کنین چه نه ، 6ماهه تو انتظارید و کاری پیدا نکردن پس میتونید یه نامه ازشون بگیرین که همینو گواهی کنه و بعد برید اداره کار و بعد دانشگاهتون که ازاد شه.

این نظر منه براساس تجربه مورد خودم اگه جزاینه دوستان نظر بدن
بله بهشون گفته بودم که میخوام آزاد کنم مدرک رو. ولی گفتن که 6 ماه دیگه بیا و مدارک رو هم بیار.