آکادمیا کافه
آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (/Thread-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C)

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - Leopold - 17-10-2013

دوستانی که حتی سابقه بیمه کمی دارن طوری که واسه آزاد کردن مدارک از طریق ارائه گواهی سابقه کار کافی نیست هم به نظرم واسه آزاد کردن مدارک از طریق عدم کاریابی اقدام کنن چون من شنیدم که موردهایی بوده که اداره کار سابقه بیمه را چک نکرده. مهم تر از همه استعلامی هست که از طرف محل کار از دانشگاه میشه پس اگر جایی هم خواستید برید سرکار حتما از محل کار بخواین که از دانشگاه استعلام نکنه چون اگه برگه استعلام در پرونده شما وجود داشته باشه در مرحله آخر مسئولین دانشگاه متوجه میشن و دیگه اصلا راه نداره بتونین مدارکتون رو از این طریق آزاد کنین.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - mahnaz103 - 22-10-2013

با سلام 
کسی شماره تلفن یا آدرسی از اداره کل کار ،استان تهران داره به من بده؟؟؟
منظوم اداره کل کل کل هستا نه مثلا اداره کل فلان منطقه و شهرستان و....ی تهران!!!  اداره کل نهایی رو میخوام (واقعا دیگه نمیتونم بهتر از این اسمشو بگم )  Big Grin
از اطلاعات تهران گرفتم اما هر سری زنگ میزنم اپراتور یه شماره ای میده!!!!!!!!! کلا سردرگمم !!! 
اون شماره هایی هم که میدن ،اصلا پاسخگو نیستن!!! :| 
من برای پیگیری کار آزاد سازی مدرکم میخوام!!! شماره نامه درخواستمم دارم اگه بپرسن! 

ممنون از راهنماییتون 

اداره کار استان تهران - eliroz - 22-10-2013

(22-10-2013, 01:27 PM)'mahnaz103' نوشته: با سلام 
کسی شماره تلفن یا آدرسی از اداره کل کار ،استان تهران داره به من بده؟؟؟
منظوم اداره کل کل کل هستا نه مثلا اداره کل فلان منطقه و شهرستان و....ی تهران!!!  اداره کل نهایی رو میخوام (واقعا دیگه نمیتونم بهتر از این اسمشو بگم )  Big Grin
از اطلاعات تهران گرفتم اما هر سری زنگ میزنم اپراتور یه شماره ای میده!!!!!!!!! کلا سردرگمم !!! 
اون شماره هایی هم که میدن ،اصلا پاسخگو نیستن!!! :| 
من برای پیگیری کار آزاد سازی مدرکم میخوام!!! شماره نامه درخواستمم دارم اگه بپرسن! 
ممنون از راهنماییتون 

مهناز جان 
این آدرس اداره کار استان تهران : خ سهروردی، خ هویزه، نبش خ مرغاب
. یه لینک هم میذارم که اطلاعات تماس هر قسمت رو گذاشته، 
موفق باشی
http://tehran.mcls.gov.ir/fa/news/26054

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - mahnaz103 - 22-10-2013

(22-10-2013, 01:34 PM)'eliroz' نوشته:
 مهناز جان 
این آدرس اداره کار استان تهران : خ سهروردی، خ هویزه، نبش خ مرغاب
. یه لینک هم میذارم که اطلاعات تماس هر قسمت رو گذاشته، 
موفق باشی
http://tehran.mcls.gov.ir/fa/news/26054

ممنون عزیزم 
همین الان هم این آدرسو پیدا کردم همزمان با جواب شما هم سایت رو !!!!! Big Grin فقط داشتم میگشتم این لیست تماساشونو پیدا کنم که شما زحمتشو جلوتر کشیدی Smile 
دستت درد نکنه ...
راستی دو روز پیش اداره کار منطقه ی ما (سکرته Big Grin) نامه ی منو که از کاریابی گرفته بودم با پیوست مدرک لیسانسم فرستادن اداره کار کل استان تهران!!! الان تماس بگیرم با بخش اشتغال درسته؟؟ یعنی زود نیست؟؟ یکم عجله دارم برای فهمیدن نتیجه ی نهایی اینکه آیا مدرکمو آزاد میکنن یا نه!!! 

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - eliroz - 22-10-2013

(22-10-2013, 01:38 PM)'mahnaz103' نوشته:
ممنون عزیزم 
همین الان هم این آدرسو پیدا کردم همزمان با جواب شما هم سایت رو !!!!! Big Grin فقط داشتم میگشتم این لیست تماساشونو پیدا کنم که شما زحمتشو جلوتر کشیدی Smile 
دستت درد نکنه ...
راستی دو روز پیش اداره کار منطقه ی ما (سکرته Big Grin) نامه ی منو که از کاریابی گرفته بودم با پیوست مدرک لیسانسم فرستادن اداره کار کل استان تهران!!! الان تماس بگیرم با بخش اشتغال درسته؟؟ یعنی زود نیست؟؟ یکم عجله دارم برای فهمیدن نتیجه ی نهایی اینکه آیا مدرکمو آزاد میکنن یا نه!!! 

مهناز جان 
خواهش میکنم. عزیزم اینجا ایرانه و اینقدر کارائی مون بالا نرفته که 2 روزه نامه ها از یه نمایندگی به دفتر کل برسه.
میتونیم خوش بین باشیم فقط. شما تماس بگیر، ضرر ندارهSmile
موفق باشی

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - mahnaz103 - 05-11-2013

(23-09-2011, 08:23 AM)'Rfdesign' نوشته: اگه یه مدت کوتاهی در قسمت نظارت نظام مهندسی ساختمان کار کنیم باید
بی خیال آزاد کردن مدرک به روش عدم کاریابی بشیم؟
کار کردن در شرکت های خصوصی چطور،آیا محدودیتی در آزاد کردن مدرک ایجاد نمی کنه؟

لازمه اینو ذکر کنم که یه برگه میدن باید امضاش کنیم و اون راجع به تعهده یعنی ما متعهد میشیم جایی کار نکردیم و سابقه کار نداریم و.... !! اما خب دیگه آخر کار میان نامه ی نهایی رو میدن اون لحظه و واقعا نمیدونم اون برگه ی تعهد برا چیه !!! 

چند نکته لازمه که ذکر کنم خدمت دوستان شاید مفید باشه .تجربه ی شخصیه 

1- اگر دانشجوی ارشد شبانه باشید هیچ محدودیتی در ازاد کردن مدرک لیسانستون ندارید .اینو از اداره کار پرسیدم به شخصه 
2- برای آزاد سازی مدرک اگه شماره پرونده دادن و گفتن برو چند وقت دیگه زنگ بزن و پیگیری کن ، شما بدونید که معمولا تلفن رو یا جواب نمیدن یا اگرم جواب دادن شاید نتونن به کارتون خوب رسیدگی کنن تلفنی! پس حتما حتما حضوری برید ! من رفتم و فهمیدم که چقد مراجعه حضوری مهمه 
3- وقتی میرید اداره کار ، حتما کپی گواهی موقت و نامه ی کاریابی و... ببرید تا کارتون یه روز دیگه هم عقب نیفته
4- کارت عضویت کاریابیتون رو دور نندازید!! همیشه در حفظش کوشا باشید Big Grin حتی اگه شماره عضویت رو حفظ هم باشید اما نمیدونم چرا اصلش رو هم میخوان!!!! سعی کنید کوچکترین برگه ای یا کارتی که راجع به کاریابیتون دارید نگه دارید ! ممکنه همنو بخوان و گیر بدن و.... (تجربه شخصیه اینم )

موفق باشید 

(22-10-2013, 01:44 PM)'eliroz' نوشته:
مهناز جان 
خواهش میکنم. عزیزم اینجا ایرانه و اینقدر کارائی مون بالا نرفته که 2 روزه نامه ها از یه نمایندگی به دفتر کل برسه.
میتونیم خوش بین باشیم فقط. شما تماس بگیر، ضرر ندارهSmile
موفق باشی

کلا دو هفته ای طول کشید تا درخواست منو اداره کار بررسی کنه ! حالا شاید یکی دو روز هم کمتر میشد اگه زودتر حضوری میرفتم!
به نظرم همون هفت الی 10 روزه بررسی میشه و بهتر برای تسریع در روند کار ، مدام حضوری آدم بره و پیگیر باشه دوستان Smile

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - butterfly - 05-11-2013

مهناز تهران بودی؟ من کاریابی دولتی ( واقع در یکی از نمایندگی های اداره کار) ثبت نام کرده بودم و نامه های مورد نیاز برای مدرکم رو در عرض دو روز گرفتم. تازه دو روز شد چون من سحرخیز نبودم و نتونستم هر دو اداره رو تو یه روز برم. برام جالبه که برای بعضی از دوستان چند روز طول می کشه.
(05-11-2013, 09:20 PM)'mahnaz103' نوشته: کلا دو هفته ای طول کشید تا درخواست منو اداره کار بررسی کنه ! حالا شاید یکی دو روز هم کمتر میشد اگه زودتر حضوری میرفتم!
به نظرم همون هفت الی 10 روزه بررسی میشه و بهتر برای تسریع در روند کار ، مدام حضوری آدم بره و پیگیر باشه دوستان Smile

(05-11-2013, 10:09 PM)'butterfly' نوشته: مهناز تهران بودی؟ من کاریابی دولتی ( واقع در یکی از نمایندگی های اداره کار) ثبت نام کرده بودم و نامه های مورد نیاز برای مدرکم رو در عرض دو روز گرفتم. تازه دو روز شد چون من سحرخیز نبودم و نتونستم هر دو اداره رو تو یه روز برم. برام جالبه که برای بعضی از دوستان چند روز طول می کشه.

بله تهران بودم 
کلا من اینو متوجه شدم که کاریابی ها سرعت عملشون باهم فرق داره ، ادارات کار هم همینطور Big Grin
من نامه ام رو  از کاریابی گرفتم و همون روز برم اداره کار و تازه پنج روز بعد ،نامه من به اضافه کپی مدرک موقت ام رو وارد سیستم کرده بودن Big Grin همه اینارو امروز تو پرونده ام دیدم !!! یعنی 5 روز فقط همین یه کار ساده ی  اسکن مدارک و وارد کردنش تو سیستم طول کشیده بود !!! البته خب به آخر هفته خورد اما خب دو رو زتعطیل ، سه روز تعطیل !! دیگه پنج روز به تعویق افتادن چیه دیگه!!!!! Big Grin
بعدشم که کار بررسی مدارک طول کشید و گفتن ما باید دقیق بررسی کنیم!!! نمیدونم منظورشون چی بوده! آخه همه چی روشن و شفافه ! البته اینو بگم چون من شش ماه عدم  کاریابی رو قبل از قبولی ارشدم گذرونده بودم شاید واسه همین الان یکم پیش خودشون فکر کردن نکنه این مورد خاصه!!! بیشتر بررسیش کنیم ! البته من ارشد شبانه ام و مشکلی بابت این نیست !! Big Grin

کلا نمیشه دقیقا گفت چیکار دارن میکنن و کی و چطور بررسی خواهند کرد ! اما مهم پیگیری کاره ! باید سمج بود

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - mohammadmother - 09-11-2013

سلام من دانشجوی نوبت دوم ارشد می باشم ولی دوره لیسانس روزانه بودم می خواستم بدونم که برای آزاد سازی مدرک لیسانس کی باید اقدام کنم ؟ باید صبر کنم مدرک ارشدم رو بگیرم یا نه همین الانم می تونم مدرک لیسانس رو از طریق کاریابی یا غیره آزاد کنم ؟(اصلا برای apply برای دکتری مدرک لیسانس احتیاج هست؟)