آکادمیا کافه
آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (/Thread-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C)

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - sajad6838 - 22-07-2013

من 2 تا سوال داشتم
1) من از سهمیه منطقه 1 کارشناسی قبول شدم تعهدنامه ای هم امضا نکردم.آیا این تعهد کار برای همه است یا فقط منطقه 2 و 3 و کسایی که موقع ثبت نام تعهدنامه امضا کردن اعمال میشه؟
2) کسایی که تعهد به وزارت نفت دادن ولی توی آزمون استخدامی قبول نشدن تکلیفشون چیه؟می تونن مدرکشون رو آزاد کنن و برن جای دیگه استخدام بشن؟
ممنون از همه کسایی که برای پاسخگویی وقت می ذارن

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - blur - 22-07-2013

sajad6838قبولی های منطقه یک (روزانه) 4 سال تعهد خدمت دارن...منطقه دو 8 سال. هزینه آزادکردن مدرک برا منطقه یک کمتره.
جواب سوال دومتون رو نمی دونم ولی فکر کنم منطقا همین طور که میگین باشه.باز دوستان اگه اطلاع دارن راهنمایی کنن.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - shadi.kh - 27-07-2013

سلام دوستان عزیز
من در حال حاضر دانشجوی دکترای داخل کشور هستم ولی میخوام دکترای اینجارو ول کنم و برای خارج از کشور اقدام کنم
من هیچکدوم از مدارک لیسانس و فوقم را آزاد نکردم به نظر شما اگه به کاریابی و دانشگاه لیسانس و فوقم نگم که در حال حاضر دانشجو هستم میتونم از قانون کاریابی واسه آزاد کردن مدرکم استفاده کنم یا اینکه اونا استعلام میکنن و متوجه دانشجو بودن من میشن؟
لطفا راهنماییم کنید

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - ice - 28-07-2013

(27-07-2013, 06:39 PM)'shadi.kh' نوشته: سلام دوستان عزیز
من در حال حاضر دانشجوی دکترای داخل کشور هستم ولی میخوام دکترای اینجارو ول کنم و برای خارج از کشور اقدام کنم
من هیچکدوم از مدارک لیسانس و فوقم را آزاد نکردم به نظر شما اگه به کاریابی و دانشگاه لیسانس و فوقم نگم که در حال حاضر دانشجو هستم میتونم از قانون کاریابی واسه آزاد کردن مدرکم استفاده کنم یا اینکه اونا استعلام میکنن و متوجه دانشجو بودن من میشن؟
لطفا راهنماییم کنید

سلام دوست عزیز به آکادمیا خوش اومدید. کاریابی معمولا استعلام نمی کنه ولی هر مقطع آموزشی برای انجام امور اداری (گرفتن ریز نمرات) به دانشگاه قبلی نامه می زنه. اگر دوره دکترا هم چنین باشه به احتمال زیاد دانشگاه کارشناسی ارشد شما از دانشجو بودنتون خبر دارن.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - pepsinardiola - 31-07-2013

سلام. یه سوال: من میخوام مدارک لیسانس و فوقمم رو از این طریق آزاد کنم. من اگه خرداد ماه سال بعد (93) دفاع کنم، کی میتونم برای عدم کاریابی درخواست بدم؟ همون موقع یا 6 ماه بعدش یا 1 سال بعدش؟ در ضمن از شرایط سربازی هم خبری ندارم. ممنون میشم راهنماییم کنید. اگه معافیت نداشته باشیم، میشه بازم برای این کار اقدام کنیم یا نه؟ این عزیزایی که تو پست های قبلی دیدم، حرفی از سربازی نزده بودن.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - فرید - 31-07-2013

(31-07-2013, 10:31 AM)'pepsinardiola' نوشته: سلام. یه سوال: من میخوام مدارک لیسانس و فوقمم رو از این طریق آزاد کنم. من اگه خرداد ماه سال بعد (93) دفاع کنم، کی میتونم برای عدم کاریابی درخواست بدم؟ همون موقع یا 6 ماه بعدش یا 1 سال بعدش؟ در ضمن از شرایط سربازی هم خبری ندارم. ممنون میشم راهنماییم کنید. اگه معافیت نداشته باشیم، میشه بازم برای این کار اقدام کنیم یا نه؟ این عزیزایی که تو پست های قبلی دیدم، حرفی از سربازی نزده بودن.

بدون کارت پایان خدمت یا معافی نمی تونی از این روش استفاده کنی.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - pepsinardiola - 11-08-2013

بازم سلام. کسی میدونه این قانون آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی تا کی برقراره؟ آخه من شنیدم به دلیل تبانی دانشجویان با کارمندان ادارت کاریابی می خوان این قانون رو بردارن. ممنون میشم اگه پاسخ بدین.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - Nasim67 - 12-08-2013

(11-08-2013, 12:19 PM)'pepsinardiola' نوشته: بازم سلام. کسی میدونه این قانون آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی تا کی برقراره؟ آخه من شنیدم به دلیل تبانی دانشجویان با کارمندان ادارت کاریابی می خوان این قانون رو بردارن. ممنون میشم اگه پاسخ بدین.

روی حساب شنیده ها واقعا نمی شه تصمیم گرفت. 
فعلا که اثری از حذف این قانون وجود نداره. پس تا زمانی که رسما چیزی اعلام نشده، روش حساب کنید Smile

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - rz4 - 19-08-2013

سلام
لطفا راهنمایی بفرمائید
من سال 89 ارشدم رو گرفتم. (قبل از اون در حال درس خوندن ازسال 86 تا 87 چهارده ماه سابقه بیمه دارم)
بعد از فارغ التحصیلی رفتم سربازی تا اسفند سال 90. از تیر 91 رفتم سر کار و سابقه بیمه دارم تا امروز. الان تصمیم گرفتم ادامه تحصیل بدم واسه خارج از کشور. تقریبا 3 تومان باید بدم واسه آزاد کردن مدرکم.
امیدی هست  با مراکز کاریابی و اداره کار کنار اومد تو این زمینه که نامه ای چیزی بدن واسه دانشگاه؟ منظورم اینه که مثلا تا 1 ماه دیگه این نامه دستم باشه. 6 ماه معطل نشم. اگر کاریابی رو یه جوری راضی کرد نامه بده بخاطر سابقه بیمه مشکل پیش میاد؟ جایی چک می کنند؟ مثلا اداره کار؟
کلا به جز اینکه کل 3 میلیون رو بدم پیشنهادتون چیه؟
اگه لازم بود خصوصی پیام بفرستید.
سپاس!

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - zahraap - 29-08-2013

سلام...من چند سال پیش رفتم اداره کاریابی و هنوز دانشجوی لیسانس بودم فرم پر کردم و برام کار پیدا نشد از اون می تونم برای آزاد کردن مدرکم اسفاده کنم؟....بعد میشه یه جورایی به اداره کاریابی بگیم برامون کار پیدا نکنن!! چون اگه پیدا بشه که مدرکو آزاد نمیشه کردش!