آکادمیا کافه
آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (/Thread-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C)

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - maryam4312 - 27-01-2013

(27-01-2013, 08:45 PM)tarannomkhak نوشته: ُسلام من یه اشتباهی کردم و رفتم مدرکم رو از طریق عدم کاریابی آزاد کردم در حالیکه خودم دانشجوی دکتری هستم و پشت سر هم ارشد و دکتری قبول شدمو حالا می خوام برم دانشنامه ارشدمو بگیرم میگن باید فرم نحوه انجام تهعد خدمت رو بیارید، من همونجایی دکتری میخونم که ارشدمو خوندم و اگه اونا چک کنن متوجه میشن که من همیشه دانشجو بودم!!!! حالا نمی دونم چیکار باید بکنم. یکی از دوستام که الان دانمارکه من رو به این کار تضویق کرد که همه اونها این کارو کردن منم بعد انجام این کار و گرفتن دانشنامه کارشناسی متوجه شدم که من اونها پشت کنکور مونده بودن و احتمالا زمان نامه کاریابی را به اون زمان انتقال دادن. به نطرتون من باید چیکار کنم برم ؟ برم دانشگاه کارشناسیم و بگم که کلک زدم و میخوام پول بدم؟!!!
نه به این صراحت ! بگید اطلاع نداشتین ازین موضوع که نباید شاغل به تحصیل باشید! چیز مهمی نیست

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - tarannomkhak - 27-01-2013

مرسی. پس جریمه ای چیزی وجود نداره!!! آخه من چند بار از دوستم پرسیدم گفت مشکلی نیست برو مدرکتو از طریق کاریابی آزاد کن، دانشگاهت نمی فهمه. اما فک کنم که به خاطر تاریخهای درج شده بفهمن. ممنونم. باید همین کارو بکنم.

(27-01-2013, 09:25 PM)tarannomkhak نوشته: مرسی. پس جریمه ای چیزی وجود نداره!!! آخه من چند بار از دوستم پرسیدم گفت مشکلی نیست برو مدرکتو از طریق کاریابی آزاد کن، دانشگاهت نمی فهمه. اما فک کنم که به خاطر تاریخهای درج شده بفهمن. ممنونم. باید همین کارو بکنم.
نه هیچ جریمه ای درکار نیست . بگید اطلاع نداشتین. هزینه بیشتری نمیگیرن

دانشگاه اول نمیفهمه اما دومین دانشگاه بررسی میکنه

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - Amir_Hamidi - 27-01-2013

(27-01-2013, 08:45 PM)tarannomkhak نوشته: ُسلام من یه اشتباهی کردم و رفتم مدرکم رو از طریق عدم کاریابی آزاد کردم در حالیکه خودم دانشجوی دکتری هستم و پشت سر هم ارشد و دکتری قبول شدمو حالا می خوام برم دانشنامه ارشدمو بگیرم میگن باید فرم نحوه انجام تهعد خدمت رو بیارید، من همونجایی دکتری میخونم که ارشدمو خوندم و اگه اونا چک کنن متوجه میشن که من همیشه دانشجو بودم!!!! حالا نمی دونم چیکار باید بکنم. یکی از دوستام که الان دانمارکه من رو به این کار تضویق کرد که همه اونها این کارو کردن منم بعد انجام این کار و گرفتن دانشنامه کارشناسی متوجه شدم که من اونها پشت کنکور مونده بودن و احتمالا زمان نامه کاریابی را به اون زمان انتقال دادن. به نطرتون من باید چیکار کنم برم ؟ برم دانشگاه کارشناسیم و بگم که کلک زدم و میخوام پول بدم؟!!!
آزاد کردن دانشنامه کارشناسی ارشد اصلا چه ربطی به آزاد کردن دانشنامه کارشناسی داره؟؟؟

(27-01-2013, 09:46 PM)Amir_Hamidi نوشته: آزاد کردن دانشنامه کارشناسی ارشد اصلا چه ربطی به آزاد کردن دانشنامه کارشناسی داره؟؟؟
جواب سوالتونو صفحه قبل داده بودم فراموش کردین گویا Smile

(27-01-2013, 09:25 PM)tarannomkhak نوشته: مرسی. پس جریمه ای چیزی وجود نداره!!! آخه من چند بار از دوستم پرسیدم گفت مشکلی نیست برو مدرکتو از طریق کاریابی آزاد کن، دانشگاهت نمی فهمه. اما فک کنم که به خاطر تاریخهای درج شده بفهمن. ممنونم. باید همین کارو بکنم.
اصلا واسه چی میخوای مدرک ارشدتو آزاد کنی؟ میخوای یه دکترا دیگه بخونی لابد!
اصلا چکاریه که بگی!!! وقتی فهمیدن بگو نمیدونستم و ....! اگه اولش بخوای بگی که خیلی 3بازاره!!! Big Grin

(27-01-2013, 09:51 PM)maryam4312 نوشته: جواب سوالتونو صفحه قبل داده بودم فراموش کردین گویا Smile
والا من بی تقصیرم...! فعلا لنگ آزادکردن مدرک کارشناسی هستم! دیگه از بعدش خبر ندارم والا...! Big Grin

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - Moona - 01-02-2013

سلام بچه ها من تازه عضو این سایت شدم ....تازه دفاع کردم و درصدد گرفتن اپلای هستم...ولی می دونم اولین قدمش آزاد کردن مدرک لیسانسه ...میشه به من بگید اگر از کاریابی های شهرستان اقدام کنم راحت تر خواهد بودیا تهران ؟ ممنونم

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - blur - 01-02-2013

(01-02-2013, 01:12 PM)Moona نوشته: سلام بچه ها من تازه عضو این سایت شدم ....تازه دفاع کردم و درصدد گرفتن اپلای هستم...ولی می دونم اولین قدمش آزاد کردن مدرک لیسانسه ...میشه به من بگید اگر از کاریابی های شهرستان اقدام کنم راحت تر خواهد بودیا تهران ؟ ممنونم
فرقی نمیکنه تهران و شهرستان...فقط باید اون شش ماه بگذره...من خودم شهرستان اقدام کردم و براحتی بعد 6 ماه رفتم و گواهی عدم کاریابی گرفتم...فقط بهتره بهشون بگین که بخاطر آزادکردن مدرک می خواین...البته اغلب می پرسن خودشون و در جریان هستن.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - galaxy123 - 02-02-2013

یه سوال فورس ماژور دارم:

اگر زمانی که به اداره کار میرم(با نامه کاریابی پس از شش ماه عدم کاریابی)برای گرفتن معرفی نامه به دانشگاه، اسمم در لیست بیمه جایی رد نشده باشه، اما چند روز بعد از اون در جایی با بیمه، حکم استخدامم از یک ماه و نیم قبل از تاریخ مراجعه به اداره کار زده بشه و سپس کارهای بیمه من انجام بشه،

1-آیا بیمه اصولا از تاریخ شروع حکم یعنی 1.5 ماه قبل از مراجعه به اداره کار زده میشه؟

2- کلا آیا چنین شرایطی خللی در آزادسازی مدرک کارشناسی و ارشدم ایجاد می کنه؟

3-آیا برای استخدام کار معین اگر مدارک موقت کارشناسی و ارشد رو ارائه داده باشیم محل کار از دانشگاه استعلام میکنه و این استعلام اگر بشه دیگه نمیشه از این قانون عدم کاریابی استفاده کرد؟

ممنوم میشم اگر سریع بهم بگید چون فردا شش ماه کاریابیم و اسال فارغالتحصیلیم تموم میشه.