آکادمیا کافه
آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (/Thread-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C)

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - parastvand - 08-12-2012

سلام دوستان
امروز شایعه شده قانون لغو تعهد خدمت از طریق کاریابی دیگه اجرا نمیشه
صحت داره یا نه؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - maryam4312 - 08-12-2012

(08-12-2012, 07:32 PM)parastvand نوشته: سلام دوستان
امروز شایعه شده قانون لغو تعهد خدمت از طریق کاریابی دیگه اجرا نمیشه
صحت داره یا نه؟
قبلا هم شایعاتی بود اما تا دوهفته پیش که همچین چیزی نبود .میشه زنگ زد پرسید !

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - lidoma - 04-01-2013

سلام دوستان
من بعد از فارغ تحصیلی در بهمن 90در یه شرکت خصوصی به مدت 6 ماه مشغول به کار شدم و تو این مدت هم واسم بیمه رد شد اما الان یه ماهی است بیکارم آیا میتونم الان از این قانون عدم کاریابی استفاده کنم و وایا اگه از من سوال کردن تو این مدت چیکار میکردی می تونم بگم بیکار بودم؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - amirhossein.gh - 07-01-2013

سلام دوستان

امروز تو دانشگاه از یکی از کارکنان قسمت مالی شنیدم که میگفت اگه بتونی سابقه کاری ببری، به ازای هر ماه حدودا 30 40 هزار تومن از هزینه لغو تعهد کم میشه

درسته این موضوع؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - ice - 08-01-2013

(07-01-2013, 10:10 PM)amirhossein.gh نوشته: سلام دوستان

امروز تو دانشگاه از یکی از کارکنان قسمت مالی شنیدم که میگفت اگه بتونی سابقه کاری ببری، به ازای هر ماه حدودا 30 40 هزار تومن از هزینه لغو تعهد کم میشه

درسته این موضوع؟
اگر از طریق عدم کاریابی اقدام می کنید به نظرم کار درستی نیست چون دارید می گید کار ندارید ولی اگر می خواهید برگه سابقه کار ببرید (که خودش شرایط خاص داره و مدام قوانینش تغییر می کنه) به ازای میزان کارتون از بدهیتون کم می شه. گفتن مبلغ قطعی وقتی ممکنه که بدهیتون با توجه به سال ورودتون معلوم باشه.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - Nasim67 - 08-01-2013

(07-01-2013, 10:10 PM)amirhossein.gh نوشته: سلام دوستان

درسته این موضوع؟
علاوه بر نکاتی که ice عزیز فرمودند، شرایط فعلی برای استفاده از این قانون، داشتن سابقه کار غیر همزمان با تحصیل می باشد.این نکته رو هم موقع اقدام در نظر داشته باشید.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - galaxy123 - 16-01-2013

سلام
من 15 بهمن یکسال تمام از اتمام ارشدم می گذره و کاریابی رو شش ماه قبلش دقیقا اقدام کردم- اول دی ماه کاری پیدا کردم -خودم، نه از طریق کاریابی- که زیر نظر وزارت علوم تحقیقات فناوری هستش، حکم من در بهمن ماه می خوره اما از اول دی، خیلی شرایطم خنده دار شده!!! به نظر شما می تونم 15 بهمن برای آزدادسازی از طریق عدم کاریابی اقدام کنم؟ در واقع سابقه بیمه من از کی وارد سیستم اداره کار میشه؟ Sad

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - maryam4312 - 16-01-2013

(16-01-2013, 12:20 PM)galaxy123 نوشته: سلام
من 15 بهمن یکسال تمام از اتمام ارشدم می گذره و کاریابی رو شش ماه قبلش دقیقا اقدام کردم- اول دی ماه کاری پیدا کردم -خودم، نه از طریق کاریابی- که زیر نظر وزارت علوم تحقیقات فناوری هستش، حکم من در بهمن ماه می خوره اما از اول دی، خیلی شرایطم خنده دار شده!!! به نظر شما می تونم 15 بهمن برای آزدادسازی از طریق عدم کاریابی اقدام کنم؟ در واقع سابقه بیمه من از کی وارد سیستم اداره کار میشه؟ Sad
نمیدونم کی وارد سیستم میشه اما الان شما مگه چاره ای جز اقدام دراولین فرصت ممکن دارید؟
بنظرم اداره کار رو زودتر برید چون برای اداره کار فقط اون 6ماه انتظار مهمه. دانشگاه رو هم همون روز 15هم برید .اولین فرصت ممکن که زمانیو از دست ندید

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - MaMi - 16-01-2013

(16-01-2013, 12:20 PM)galaxy123 نوشته:
سلام من 15 بهمن یکسال تمام از اتمام ارشدم می گذره و کاریابی رو شش ماه قبلش دقیقا اقدام کردم- اول دی ماه کاری پیدا کردم -خودم، نه از طریق کاریابی- که زیر نظر وزارت علوم تحقیقات فناوری هستش، حکم من در بهمن ماه می خوره اما از اول دی، خیلی شرایطم خنده دار شده!!! به نظر شما می تونم 15 بهمن برای آزدادسازی از طریق عدم کاریابی اقدام کنم؟ در واقع سابقه بیمه من از کی وارد سیستم اداره کار میشه؟
Sad
درود دوست من و خوشامد جهت پیوستن به فروم Smile
در مورد سابقه بیمه یک موردی رو اضافه کنم؛ که وارد شدن اسم شما در لیست بیمه توسط کارفرما کلا رویه مشخصی نداره و بستگی زیادی به کارفرماتون داره، به این معنی که در حالت معمول، باید کارفرما لیست افراد رو در آخر هر ماه (اگر اشتباه نکنم 25 ام هر ماه) به اداره تامین اجتماعی تحویل بده ولی گاهی کارفرمایان به هر دلیلی، این لیست رو بعد از 3 ماه به تامین اجتماعی تحویل میدهند. پس فکر میکنم اگر برای شما در بهمن ماه حکم زده بشه، اگر خوش شانس باشید و البته پیگیر، شما تا آخر بهمن فرصت خواهید داشت که از طریق کاریابی مدارکتون رو آزاد کنید.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - tarannomkhak - 27-01-2013

ُسلام من یه اشتباهی کردم و رفتم مدرکم رو از طریق عدم کاریابی آزاد کردم در حالیکه خودم دانشجوی دکتری هستم و پشت سر هم ارشد و دکتری قبول شدمو حالا می خوام برم دانشنامه ارشدمو بگیرم میگن باید فرم نحوه انجام تهعد خدمت رو بیارید، من همونجایی دکتری میخونم که ارشدمو خوندم و اگه اونا چک کنن متوجه میشن که من همیشه دانشجو بودم!!!! حالا نمی دونم چیکار باید بکنم. یکی از دوستام که الان دانمارکه من رو به این کار تضویق کرد که همه اونها این کارو کردن منم بعد انجام این کار و گرفتن دانشنامه کارشناسی متوجه شدم که من اونها پشت کنکور مونده بودن و احتمالا زمان نامه کاریابی را به اون زمان انتقال دادن. به نطرتون من باید چیکار کنم برم ؟ برم دانشگاه کارشناسیم و بگم که کلک زدم و میخوام پول بدم؟!!!