آکادمیا کافه
آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (/Thread-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C)

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - maryam4312 - 06-10-2012

(06-10-2012, 05:07 PM)amirhossein.gh نوشته: مریم جان من شنیدم بچه ها کارشناسی 6 ماه کار دارند و بچه های ارشد 1 سال
نظرت چیه ؟؟
راجب مدرک موقت و بدهی ازصندوق رفاه نمیدنم چون بدهی نداشتم من.اما درسته منطقیشم اینه که موقت رو بدن.پس بااین مدرک موقت میشه تا مرحله اداره کار هم رفت اما تو مرحله اخر که مدرک اصل رو میخواید ازدانشگاه بگیرید باید وامها رو تسویه کرده باشین گمونم.
من چنین چیزی نشنیدم که تفاوتی بین مقطعها باشه
هردو 6ماه کاریابی رو باید داشته باشن+1سال از فارغ التحصیلی اخرین مقطع گذشته باشه
منظورم اینه که وقتی اداره کارمیرین چک میکنن که 1سال از فارغ التحصیلی گذشته باشه و یه کارتی هم که باید از کاریابی گرفته باشین (که گواهی کرده 6ماه درانتظار کار بودین)،میگیرن
حالا شروع این 6ماه از کی باشه مهم نیست میتونه فردای فارغ التحصیلی باشه

- hoorya - 07-10-2012

سلام
من میخام از دانشگاهمون ریز نمرات رو بگیرم ولی میگن که ما ریز نمرات نمیدیم!
یه همچین چیزی اصلا ممکنه ؟
واینکه چجوری باید باشه که رسمی باشه و من مطمعن باشم که مشکلی پیش نمیاد ؟

RE: آزاد کردن ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاههای سراسری ( غیر از بحث هزینه ها) - ahmadpashaei - 07-10-2012

(07-10-2012, 01:54 PM)hoorya نوشته: سلام
من میخام از دانشگاهمون ریز نمرات رو بگیرم ولی میگن که ما ریز نمرات نمیدیم!
یه همچین چیزی اصلا ممکنه ؟
واینکه چجوری باید باشه که رسمی باشه و من مطمعن باشم که مشکلی پیش نمیاد ؟
سلام.شما که اصلا نگفتین کدوم دانشگاهین!! باید بگین کجا درس می خونید تا بشه راهنمایی کرد چون هرکدوم واسه خودشون روندی مجزا دارن.علوم پزشکی،وزارت علوم(اعم از دولتیها-غیرانتفاعی ها و نیز علمی کاربردی ها و پیام نور) و دانشگاه آزاد،تازه به وام داشتنت و نداشتنم ربط داره.کدومش؟

RE: آزاد کردن ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاههای سراسری ( غیر از بحث هزینه ها) - hoorya - 07-10-2012

دانشگاه غیر انتفاعی درس خوندم و وام هم داشتم ولی توی دو تا قسط پرداخت کردم وام ها رو

RE: آزاد کردن ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاههای سراسری ( غیر از بحث هزینه ها) - m.ost - 07-10-2012

تا اونجایی که من میدونم روال کار برای همه دانشگاه های غیر انتفاعی به یک صورت هست و چون شما شهریه پرداخت می کنید بنابراین دیگه نیاز به خرید مدرک ندارین. در واقع در دانشگاه غیر انتفاعی پول خرید مدرک رو از ابتدا پرداخت کردین. بنابراین بعد از تصفیه حساب وام ها قاعدتا شما نباید مشکلی برای دریافت ریزنمرات رسمی داشته باشین. به آموزش برین و درخواست بدین. در ضمن ابتدا مدرک موقت رو به شما میدن و بعد از یک مدت که مدرک اصلی حاضر شد به شما تحویل داده میشه و نیازی به خریدش نیست.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - فاطمه طهماسبي - 08-10-2012

با سلام. من الان 1 سال از تاريخ فارغ التحصيلي ارشدم گذشته. تازه در 1 كاريابي ثبت نام كردم. آيا پس از 6 ماه هردو مدرك كارشناسي و ارشد رو ميتونم رايگان آزاد كنم؟يا بايد براي هركدوم 6 ماه بگذره؟ و اينكه من 3 ماه در دوره دانشجويي ارشد كار غير مرتبط با رشته كردم تو يه شركت خصوصي بيمه هم بودم. اين مسأله مشكلي ايجاد نميكنه؟ لطفاً اگه اطلاعي داريد جواب بديد. ممنون ميشم

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - maryam4312 - 08-10-2012

(08-10-2012, 01:56 PM)فاطمه طهماسبي نوشته: با سلام. من الان 1 سال از تاريخ فارغ التحصيلي ارشدم گذشته. تازه در 1 كاريابي ثبت نام كردم. آيا پس از 6 ماه هردو مدرك كارشناسي و ارشد رو ميتونم رايگان آزاد كنم؟يا بايد براي هركدوم 6 ماه بگذره؟ و اينكه من 3 ماه در دوره دانشجويي ارشد كار غير مرتبط با رشته كردم تو يه شركت خصوصي بيمه هم بودم. اين مسأله مشكلي ايجاد نميكنه؟ لطفاً اگه اطلاعي داريد جواب بديد. ممنون ميشم
سلام به شما
جواب سوال اولتون : بله میتونید هردوشو بعد6ماه ازاد کنید.طبیعتا اول باید لیسانسو پیگیری کنید

فکر نمیکنم کار حین تحصیل مشکلی ایجاد کنه .مطمئن نیستم اینو

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - MaMi - 08-10-2012

دوستمون توضیحات رو دادند فقط من یک موردی اضافه کنم که کار در دوران دانشجویی خللی در آزاد کردن مدرک از طریق کاریابی ایجاد نخواهد کرد. چون مهم نیافتن کار (!) بعد از فارغ التحصیلی شما در اون بازه زمانی مشخص است.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - فاطمه طهماسبي - 08-10-2012

با تشكر از پاسختون. من سال 89 زماني كه دانشجوي ارشد بودم يه كاريابي تو مشهد ثبت نام كردم. هيچوقت هم كاري پيدا نشد. الان 2 سال و 4 ماه از ثبت نام در اون كاريابي ميگذره و 1 سال هم از فارغ التحصيلي ارشدم ميگذره. ميتونم از نامه اون كاريابي استفاده كنم؟با توجه به اينكه در دوران دانشجويي ارشد اونجا ثبت نام كردم؟ و اينكه اون موقع من مشهد بودم. يعني از زمان بعد از فارغ التحصيلي كه 1/8/90 بود تا خرداد 91 مشهد بودم الان چند ماهه كه اصفهان هستم. آيا بايد به اداره كار مشهد مراجعه كنم؟بهرحال اون 6 ماهي كه بايد درخواست تو كاريابي باشه منم مشهد بودم

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - spring64 - 17-10-2012

سلام
در مورد آزاد سازی مدرک کارشناسی ارشد دتنشگاه دولتی-روزانه
من 6 ماه بعد از تاریخ دفاع کارهای فارق التحصیلی رو انجام دادم و مدرک موقت گرفتم
و درست فردای اون روز رفتم اداره ی کار درخواست کار دادم

میخوام بدونم درخواست کار دادن برای اداره ی کار آیا باید 6 ماه بعد از زمان دفاعم باشه (که در اینصورت مشکلی ندارم) یا باید 6 ماه بعد از گرفتن مدرک موقتم باشه(چون مدرک موقت برای 6 ماه بعد از دفاعم تاریخ خورده)

و اینکه اگر الان مشکلی نیست من بعد از 6 ماه درخواست کار به اداره ی کار میتونم برم مدرکو آزاد کنم؟چون من شنیده بودم یکسال هست

خیلی ممنونم