آکادمیا کافه
آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (/Thread-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C)

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - era - 02-05-2018

(02-05-2018, 01:35 PM)szeinalilathori نوشته: دوست عزیز سلام

بله همون نامه ای که از اداره کار میگیرید مدنظره.
ارادتمند
الهام

خیلی ممنون از پاسختون نامه اداره کار رو دانشگاه از من تحویل گرفته اسکن نامه فقط کافی هست یا باید برم اصل نامه رو از دانشگاه بگیرم

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - szeinalilathori - 02-05-2018

(02-05-2018, 03:42 PM)era نوشته: خیلی ممنون از پاسختون نامه اداره کار رو دانشگاه از من تحویل گرفته اسکن نامه فقط کافی هست یا باید برم اصل نامه رو از دانشگاه بگیرم
دوست عزیز سلام
به دانشگاه مراجعه کنید و توضیح بدید یه کپی برابر اصل بهتون میدن.
ارادتمند
الهام

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - Behrod - 05-05-2018

سلام. سوالی که داشتم اینه که آیا مگه برای فرآیند اپلای و یا بعد از گرفتن ادمیشن، دانشگاه مقصد از ما مدرک اصل رو می‌خواد؟ من فقط دیدم که یا طی اپلای و یا بعد از پذیرش، کارنامه‌ی رسمی می‌خوان. مدرک رو هم می‌خوان یعنی؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - sarah9093 - 05-05-2018

(05-05-2018, 06:51 PM)Behrod نوشته: سلام. سوالی که داشتم اینه که آیا مگه برای فرآیند اپلای و یا بعد از گرفتن ادمیشن، دانشگاه مقصد از ما مدرک اصل رو می‌خواد؟ من فقط دیدم که یا طی اپلای و یا بعد از پذیرش، کارنامه‌ی رسمی می‌خوان. مدرک رو هم می‌خوان یعنی؟

سلام
راستش برای ما که در همان فرآیند اپلای دانشنامه اصلی را چه به زبان اصلی و چه ترجمه شده آنهم بطور رسمی خواستند. دیگر معلوم است که بعد از پذیرش حتما باید دانشنامه را ارائه کرد آنهم نه بطور آنلاین بلکه فیزیکی. البته معمولا این مورد تا قبل از شرکت در کلاسها وقت برایش هست.

پیروز باشید.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - نییلو - 11-05-2018

دوستان من چند صفحه از نظرات رو خوندم ولی هنوز در مورد گپ تحصیلی چیزی متوجه نشدم. من بین کارشناسی و ارشدم یک سال فاصله بوده و الان که فارغ التحصیل ارشد شدم، آیا میتونم هر دو مدرک رو با عدم کاریابی آزاد کنم؟ آیا باید از اداره ی کار سوال کنم؟ به نظرتون درست راهنمایی میکنن؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - AitUniversity - 11-05-2018

(11-05-2018, 11:03 AM)نییلو نوشته: دوستان من چند صفحه از نظرات رو خوندم ولی هنوز در مورد گپ تحصیلی چیزی متوجه نشدم. من بین کارشناسی و ارشدم یک سال فاصله بوده و الان که فارغ التحصیل ارشد شدم، آیا میتونم هر دو مدرک رو با عدم کاریابی آزاد کنم؟ آیا باید از اداره ی کار سوال کنم؟ به نظرتون درست راهنمایی میکنن؟

سلام
بله چه مشکلی ممکن باشه با یکسال گپ؟ من تا تابستون پارسال که ایران بودم 100 درصد مطمئنم هیچ مشکلی نبود اما بهترین کار همینه از دو-سه تا موسسه کاریابی بپرسید، فقط اگر اشتباه نکنم نباید 6ماه بیشتر بگذره از فارغ تحصیلیم

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - نییلو - 12-05-2018

من امروز از چند تا کاریابی تو شهرمون پرسیدم گفتند مشکلی نداره. مدارکم رو گذاشتم

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - era - 12-05-2018

(11-05-2018, 11:03 AM)نییلو نوشته: دوستان من چند صفحه از نظرات رو خوندم ولی هنوز در مورد گپ تحصیلی چیزی متوجه نشدم. من بین کارشناسی و ارشدم یک سال فاصله بوده و الان که فارغ التحصیل ارشد شدم، آیا میتونم هر دو مدرک رو با عدم کاریابی آزاد کنم؟ آیا باید از اداره ی کار سوال کنم؟ به نظرتون درست راهنمایی میکنن؟

سلام دوست عزیز من خودم به تازگی مدرکم رو آزاد کردم قوانین یه کم و عوض شده اما چون شما تازه فارغ التحصیل شدی هردوتا مدرکت رو میتونی آزاد کنی امادقت کن که فقط توی 6 ماه اول فار غ التحصیلی می تونی اقدام کنی برای ثبت نام در اداره کاریابی و باید یکسال از زمان ثبت نامت بگذره دو تا نامه بگیر یکی برای ارشد یکی برای کارشناسی من که نامه کاریابی رو بردم اداره کار مسئول اداره کار گفت که دیگه این درخواست ها رو باید از توی سامانه اقدام کنید اما مال منو قبول کرد و نامه رو بهم داد میگقت از این به بعدباید اینترنتی درخواست بدید ولی نمی دونم چطوری اینا رو مسئول اداره کار به من گفت بعد که نامه عدم کاریابی رو گرفتی باید بری توی سامانه سجاد https://portal.saorg.ir/ ثبت نام کنی و از اونجا درخواست لغو تعهدخدمت بزنی  البته بگم که  نامه اداره کار/نامه صندوق  رفاه /ریز نمرات کارنامه/و گواهی موقت رو می خواد حتی مدرک پیش دانشگاهی رو هم باید بارگزاری کنی پسرا باید  کارت معافیت یا پایان خدمتم بزارن  بعدباید  بری دانشگاهایی که توشون کارشناسی و ارشد رو خوندی مدارک اداره کار و گواهی موقت و نامه صندوق رفاه رو که میگه بدهی نداری رو تحویل بدی و بگی مدارکت رو توی سامانه تایید کنن بعد از اون منتظربمونی وزارت هم تایید کنه که توی سامانه برات یه نامه میده اونو میگری می بری دانشگاه و مدارکت رو میگری بدشم مدارک  رو برای تایید وزارت علوم باید بزاری تو سامانه mad.saorg.ir بعد  زنگ بزنی به دانشگاه بگی مدارکت رو تایید کنن بعد دانشگاه وزارت تایید میکنه و وقت پست میده میتونی پست کنی میتونی دستی ببری موفق باشی التماس دعا

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - aileen - 30-05-2018

سلام، ببخشید یه سوال داشتم! دی ماه 94 فارغ التحصیل شدم، بیشتر از 6 ماه گذشته!کسی اینجا هست کاریابی بهم معرفی کنه که تاریخ ثبت نام توی کاریابی رو برام 6 ماه بعد از فارغ التحصیلی بزنه؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - era - 01-06-2018

(30-05-2018, 10:15 PM)aileen نوشته: سلام، ببخشید یه سوال داشتم! دی ماه 94 فارغ التحصیل شدم، بیشتر از 6 ماه گذشته!کسی اینجا هست کاریابی بهم معرفی کنه که تاریخ ثبت نام توی کاریابی رو برام 6 ماه بعد از فارغ التحصیلی بزنه؟
سلام دوست عزیز معمولا همه کاریابی ها با 200 تومن این نامه رو میدن اما نکته ای که هست اینه که اسفند پارسال توی اداره کار به من گفتن که این سیستم اینترنتی شده حالا شما خودت حتما یه پرس و جو بکن از اداره کار شهری که هستی