آکادمیا کافه
آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (/Thread-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C)

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - AitUniversity - 28-10-2017

(26-10-2017, 07:10 PM)صبا قاسمی نوشته: سلام من لیسانس و ارشد روزانه هستم.(به صورت پشت سر هم )
بعد در حین ارشد برا امرارمعاش کار کردم و برام بیمه رد شد
بعد از یک سال تعدیل نیرو شدم.
به زودی ارشدمو دفاع می کنم .
من خودم در یکی از شهر های محروم زندگی میکنم و احتمالا بعد از بازگشت به محل سکونتم برام کاری پیدا نمیشه.
آیا میتونم مدرکمو با عدم کاریابی آزاد کنم ؟ چون کار در حین تحصیل برای لغو تعهد حساب نمیشه برای عدم کاریابی هم نباید حساب شه که Confused Confused

به صورت معمول الان فقط با هزینه می تونید مدرکتون رو آزاد کنید. اما هستند برخی از کاریابی ها که همکاری میکنند. بهتره بگردید دنبال کاریابی که اینکاررو انجام بده (من خودمم از طریق عدم کاریابی آزاد کردم اصلا چک نمیکنند!)

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - clueless - 28-10-2017

اگه کسی پول برای آزادسازی مدرک نداشته باشه می تونه وثیقه بذاره؟ یا فقط اونایی که خدمت سربازی نرفتند با وثیقه می تونن کاراشون رو انجام بدند و در دانشگاه های خارجی پذیرش بگیرند

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - AitUniversity - 28-10-2017

(28-10-2017, 10:41 AM)clueless نوشته: اگه کسی پول برای آزادسازی مدرک نداشته باشه می تونه وثیقه بذاره؟ یا فقط اونایی که خدمت سربازی نرفتند با وثیقه می تونن کاراشون رو انجام بدند و در دانشگاه های خارجی پذیرش بگیرند

کاری به پول داشتن و نداشتن نداره در اصل- شما سابقه بیمه دارید یا خیر؟ اگر شاغل بودید و بیمه براتون رد شده باید مدرک رو خرید (در حالت معمول) اگر نه سابقه بیمه ندارید نیازی به خرید اون نیست و با مراجعه به مراکز کاریابی میتونید مدرکتون رو آزاد کنید (طبق روالی که میگن)

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - clueless - 30-10-2017

(28-10-2017, 04:49 PM)AitUniversity نوشته: کاری به پول داشتن و نداشتن نداره در اصل- شما سابقه بیمه دارید یا خیر؟ اگر شاغل بودید و بیمه براتون رد شده باید مدرک رو خرید (در حالت معمول) اگر نه سابقه بیمه ندارید نیازی به خرید اون نیست و با مراجعه به مراکز کاریابی میتونید مدرکتون رو آزاد کنید (طبق روالی که میگن)

سابقه ی بیمه سه ماهه دارم که کار رو خراب می کنه و نمی تونم از طریق عدم کاریابی استفاده کنم ولی پول خرید مدرک رو ندارم میشه وثیقه بذارم تا بتونم مدرک و ریز نمرات قابل ترجمه بگیرم یا هیچ راهی نیست ؟
چند نفری رو رو دیدم که بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی برای اداه تحصیل رفتند خارج و حتی سربازی هم نرفتند و به جای دادن پول وثیقه گذاشتند

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - AitUniversity - 30-10-2017

(30-10-2017, 10:44 AM)clueless نوشته: سابقه ی بیمه سه ماهه دارم که کار رو خراب می کنه و نمی تونم از طریق عدم کاریابی استفاده کنم ولی پول خرید مدرک رو ندارم میشه وثیقه بذارم تا بتونم مدرک و ریز نمرات قابل ترجمه بگیرم یا هیچ راهی نیست ؟
چند نفری رو  رو دیدم که بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی برای اداه تحصیل رفتند خارج و حتی سربازی هم نرفتند و  به جای دادن پول وثیقه گذاشتند

اونایی که شما دیدید به جای سربازی وثیقه گذاشتند. دانشگاه در صورت خرید مدرک دانشنامه و ... رو میده. 
برخی کاریابی ها هستند که میتونن اون 3 ماه رو در نظر نگیرند و نامه عدم کاریابی بهتون میدن، برید بپرسید و شرایطتتون رو بگید، خیلیا اینجوری با داشتن سابقه بیمه مدرکشون رو رایگان آزاد کردند

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - clueless - 01-11-2017

(30-10-2017, 05:24 PM)AitUniversity نوشته: اونایی که شما دیدید به جای سربازی وثیقه گذاشتند. دانشگاه در صورت خرید مدرک دانشنامه و ... رو میده. 
برخی کاریابی ها هستند که میتونن اون 3 ماه رو در نظر نگیرند و نامه عدم کاریابی بهتون میدن، برید بپرسید و شرایطتتون رو بگید، خیلیا اینجوری با داشتن سابقه بیمه مدرکشون رو رایگان آزاد کردند
خیلی ممنون! مشکل اینه که یه نامه ای از محل کارم برای دانشگاه برای دریافت تاییدیه تحصیلی م فرستاده شده که احتمالا کار رو خراب می کنه و می فهمند که شاغل بودم

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - dariush315 - 09-11-2017

سلام. من کارشناسی را دولتی روزانه خوندم و ارشد هم همینطور در حال تحصیل هستم. برای ارشد منتهی یک سال پشت کنکور ماندم و یک گپ یکساله بینشون افتاد.
حالا بلافاصله بعد از ارشد می خوام که مدرکم رو ببرم کاریابی تا این که یک سال بعد، بتونم مدرکمو آزاد کنم.

سوالم اینجاست که من می تونم هر دو مدرک رو با هم آزاد کنم؟ یا بابت اون گپ نمی تونم کارشناسیم رو آزاد کنم؟

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - sajjad sh - 15-11-2017

سلام و خسته نباشید
یکی از اقوام من ترم اخره لیسناسه و میخواد از طریق عدم کاریابی مدرکشو بگیره بعد از فارغ التحصیل شدن و سربازی هم نرفته 
برای گرفتنه مدرک میشه بگید مرحله به مرحله باید چیکار کنه ؟
ایا سربازی نرفتن واسه اون مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ چون میخواد بعدا واسه تحصیل وثیقه بذاره

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - butterfly - 15-11-2017

(15-11-2017, 05:57 PM)sajjad sh نوشته: سلام و خسته نباشید
یکی از اقوام من ترم اخره لیسناسه و میخواد از طریق عدم کاریابی مدرکشو بگیره بعد از فارغ التحصیل شدن و سربازی هم نرفته 
برای گرفتنه مدرک میشه بگید مرحله به مرحله باید چیکار کنه ؟
ایا سربازی نرفتن واسه اون مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ چون میخواد بعدا واسه تحصیل وثیقه بذاره

سلام. تا جایی که من اطلاع دارم یکی از شرایط آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی داشتن کارت پایان خدمت هست.

RE: آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی - minook - 25-11-2017

سلام دوستان خیلی متشکر میشم منو راهنمایی کنید. من سال 92 ارشدمد گرفتم. بلافاصله کاریابی ثبت نام کردم و میتونم اون نامه کاریابی رو بگیرم. اما مشکلم اینه که الان دانشجوی دکتری روزانه ام ایا این قانون شامل حال من میشه یا باید پول بدم؟ بین ارشد تا قبولی دکتری هم 2 سال فاصله بوده که حق التدریس داشتم اما بیمه نبودم. ممنونم