آکادمیا کافه
جواب ندادن استادان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: جواب ندادن استادان (/Thread-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%A8-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: جواب ندادن استادان - saaaaam - 28-09-2014

(28-09-2014, 11:13 PM)'hamsad' نوشته:
ممنون از جوابتون یعنی اگر آدرس ایمیل رو عوض کنم و همون رزومه رو با متن ایمیلی متفاوت بفرستم به نظرتون اشکالی نداره؟
مرسی 
دوست خوبم برخی از مواقع ادرس های ایمیلی مثل جیمیل به اسپم اساتید می رود و چک نمی کنند بخاطر همین پیشنهاد کردم از ایمیل های دیگه ای استفاده کنید

RE: جواب ندادن استادان - hamsad - 03-10-2014

با سلام

معمولا چند روز یا هفته باید منتظر ایمیل زدن یک استاد بمونیم؟ آیا اگر جواب ندادن میشه به بقیه اساتید اون انشگاه ایمیل زد؟ 

RE: جواب ندادن استادان - blueearth - 03-10-2014

(03-10-2014, 01:45 PM)'hamsad' نوشته: با سلام
معمولا چند روز یا هفته باید منتظر ایمیل زدن یک استاد بمونیم؟ آیا اگر جواب ندادن میشه به بقیه اساتید اون انشگاه ایمیل زد؟ 

بهترین کار این هست سه چهار روز منتظر جوابش باشید اگر جوابی دریافت نکردید ایمیل دوم رو بهش بزنید و بازم اگر جوابی ازش دریافت نکردید برید سراغ بقیه

RE: جواب ندادن استادان - faeze23 - 13-10-2014

سلام
دوستان یک سوال اگر استادی به ایمیل جواب نداد بعد از چند وقت یک ایمیل یاداوری دیگه بفرستم؟؟ و تو ایمیل دومی چی بنویسم. من دو هفته پیش به استادی در کانادا ایمیل زدم و جوابی نداده.
ممنون.

RE: جواب ندادن استادان - blueearth - 13-10-2014

سلام ببینید این که حالا یه استاد چند وقت بعد از ایمیل جواب میده واقعا نمیشه گفت شایدم اصلا هیچ قت جواب نداده اما شما میتونید یه هفته بعد اگر جواب نگرفتید ایمیل قبلیتیون رو براش فوروارد کنید ولی FW اسمش رو بر دارید بعد توی متن ایمیلتون بنویسید من هفته پیش با شما تماس گرفتم ولی ازتون پاسخی نگرفتم خیلی علاقمندم با شما کار کنم ممنون میشم اگر جوابم رو بدید یه همچین چیزی
(13-10-2014, 12:40 PM)'faeze23' نوشته: سلام
دوستان یک سوال اگر استادی به ایمیل جواب نداد بعد از چند وقت یک ایمیل یاداوری دیگه بفرستم؟؟ و تو ایمیل دومی چی بنویسم. من دو هفته پیش به استادی در کانادا ایمیل زدم و جوابی نداده.
ممنون.

RE: جواب ندادن استادان - Andre - 13-10-2014

این طبیعیه که جواب ندادن. حالتهای مختلفی وجود داشته.
1- به دانشجو جدید نیاز ندارن.
2- فیلد کاری شما با فیلد کاری ایشون اشتراک لازم رو نداشته.
3- سرشان شلوغ بوده که در این حالت نیز ایمیل ها رو می خوانند ولی بعضی اوقات جواب نمیدهند (در اکثر موارد ایمیل ها خوانده میشوند).

ایمیلی ارسال کنید و بنویسید که من دو هفته پیش ایمیل فرستادم. آیا این ایمیل به دستتون رسیده.

RE: جواب ندادن استادان - atefeh_J - 13-10-2014

(13-10-2014, 12:40 PM)'faeze23' نوشته: سلام
ممنون.

من یکبار 2 تا ایمیل تو فاصله یک هفته زدم استاد جواب داد و گفت: چرا 2 تا فرستادی!! من 2 تا ایمیلت را خوندم ولی متاسفانه جای خالی ندارم!!
نمیشه تعمیم داد ولی به نظر میاد استادها تمام ایمیلها را می خوانند و 2 با فوروارد کردن شاید نتیجه نده

RE: جواب ندادن استادان - blueearth - 13-10-2014

البته چنین استادی با همچین اخلاقی حتی اگر جا هم داشته باشه به درد کار کردن نمیخوره مثل خیلی از اساتید داخل ایران
(13-10-2014, 01:52 PM)'atefeh_J' نوشته:
من یکبار 2 تا ایمیل تو فاصله یک هفته زدم استاد جواب داد و گفت: چرا 2 تا فرستادی!! من 2 تا ایمیلت را خوندم ولی متاسفانه جای خالی ندارم!!
نمیشه تعمیم داد ولی به نظر میاد استادها تمام ایمیلها را می خوانند و 2 با فوروارد کردن شاید نتیجه نده

RE: جواب ندادن استادان - nanock - 14-10-2014

سلام،
آقا من مردم از بس ایمیل زدم به اساتید دانشگاه های کانادا.... 99% یا جواب نمیدن بقیه هم میگن "نداریم داداش، نیست، پوووول نیست"... یعنی همه قواعد ایمیل فرستادن رو هم رعایت کردم ... بافاصله هم فرستادم... زمینه کاری کاملا matchه ...
حالا یه سوال :
1-اگه بدون تماس با اساتید مدارک رو به این دانشگاهها بفرستم احتمال پذیرش چقدر پایین میاد؟
toronto-waterloo-concordia-york-western ontario-calgary-saskachewan-alberta-montreal-mcmaster

RE: جواب ندادن استادان - Andre - 14-10-2014

(14-10-2014, 03:20 PM)'nanock' نوشته: سلام،
آقا من مردم از بس ایمیل زدم به اساتید دانشگاه های کانادا.... 99% یا جواب نمیدن بقیه هم میگن "نداریم داداش، نیست، پوووول نیست"... یعنی همه قواعد ایمیل فرستادن رو هم رعایت کردم ... بافاصله هم فرستادم... زمینه کاری کاملا matchه ...
حالا یه سوال :
1-اگه بدون تماس با اساتید مدارک رو به این دانشگاهها بفرستم احتمال پذیرش چقدر پایین میاد؟
toronto-waterloo-concordia-york-western ontario-calgary-saskachewan-alberta-montreal-mcmaster

من از رشته اطلاع ندارم. به نظرم اگر هزینه واستون ملاک نیست اینکار رو بکنید و در صورت پذیرش حتماً برای فاند هم بررسی میشید. عجیب اینجاست که دانشگاهایی که شما در نظر گرفتین از دانشگاهای زیر 100 دنیا هستند و وضع مالی خوبی، بدلیل ارتباط با منابع مالی متعدد، دارند. حالا اینها اگر میگن پول نیست، حتماً مسائلی هست که ازشون بی خبریم. در نهایت در صورت پذیرش نگرفتن هم، اگر احساسی با قضیه برخورد نکنید، خوب ضرری جز ضرر مالی بهتون وارد نشده.