آکادمیا کافه
شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های انگلستان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: انگلستان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: تحصیل در انگلستان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های انگلستان (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%DB%8C%D8%A7-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8

شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های انگلستان - spt - 17-01-2011

در این تاپیک شانس پذیرش متقاضیان اپلای در دانشگاه های انگلستان مورد بررسی قرار میگیرد.

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های انگلستان - GordAfarid - 12-07-2012

ضمن عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما؛
میخواستم بپرسم کدام دانشگاه های انگلیس ارشدفیزیوتراپی یادکترای حرفه ای فیزیوتراپی دارند؟احتمال گرفتن پذیرش بافاند و بدون فاند دراین رشته درمقاطع نام برده چه قدره؟بدون فاند هزینه تحصیل دراین رشته و زندگی در انگلیس چه قدره؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های انگلستان - spt - 13-07-2012

(12-07-2012, 09:03 PM)GordAfarid نوشته: ضمن عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما؛
میخواستم بپرسم کدام دانشگاه های انگلیس ارشدفیزیوتراپی یادکترای حرفه ای فیزیوتراپی دارند؟احتمال گرفتن پذیرش بافاند و بدون فاند دراین رشته درمقاطع نام برده چه قدره؟بدون فاند هزینه تحصیل دراین رشته و زندگی در انگلیس چه قدره؟
سلام دوست من و تبریک میگم ورودتون رو به اینجا Smile
انگلیس هم ارشد فیزیو تراپی داره هم دکترای حرفه ایش رو.. کلا انگلیس از نظر تنوع و زیادی رشته با اختلاف خیلی خیلی زیادی توی اروپا جرف اول رو میزنه...
احتمال گرفتن پذیرش برای شما فقط با دونستن اطلاعات تحصیلیتون ممکنه... اگه میشه یه مقدار از رزومه علمیتون بگید تا بتونیم شانستون رو ببینیم چقدره..
کلا بخام بهت بگم در انگلیس پذیرش نسبتا آسونه و بورس خیلی خیلی مشکل..
در مورد هزینه هم هزینه دانشگاه خیلی متنوع هست و بستگی به کیفیت دانشگاه هم داره.. من بین 2000 یورو تا 10000 یورو دیدم.. (سالانه) اما بنا به تجربه بیشتره یه مقدار (احتمالا برای دانشگاه ها بیشتر باشه و حدود 2000 تا برای موسسه های آموزشی باشه)
و هزینه ی زندگی هم در انگلیس اینجا بررسی شده..

موفق باشی Smile

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های انگلستان - M.A Dehghan - 18-07-2012

با سلام. لطفا شرایط من را جهت دریافت بورس تحصیلی (Full Fund) از دانشگاه های معتبر انگلستان بررسی بفرمایید. با تشکر

1-رشته/مقطع: بهداشت حرفه ای/کارشناسی ارشد

2-دانشگاه محل تحصیل: علوم پزشکی اصفهان

3-معدل کل کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای: 19/31 (رتبه اول فارغ التحصیلی)

3-معدل کل کارشناسی بهداشت حرفه ای: 19/16 (رتبه اول فارغ التحصیلی)

4-نمره زبان: 7در آزمونIELTS Academic

5-تعداد مقالات فارسی: 4 مقاله تمام متن چاپ شده و 8 خلاصه مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی داخلی- 5 سخنرانی و 2 پوستر در همایش های معتبر داخلی.

6- تعداد مقالات انگلیسی: 4 مقاله تمام متن چاپ شده که یکی از آن ها ISI است و 4 خلاصه مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی خارجی که 2 خلاصه مقاله ISI است.

7- سایر افتخارات: دارای یک اختراع
ثبت شده حاصل از پایان نامه - عضو بنیاد ملی نخبگان - دانشجوی پژوهشگر
برتر سال دانشگاه (دو سال پیاپی) - دانشجوی نمونه سال دانشگاه (سه سال
پیاپی). دانشجوی برتر علمی سال دانشگاه (دو سال پیاپی)- دارای 2 سال سابقه کار مرتبط در صنایع بزرگ.

8-تعداد توصیه نامه ها: دو توصیه نامه از اساتید راهنما
و یک توصیه نامه از استاد مشاور در پایان نامه - یک توصیه نامه از سایر
اساتید دانشگاه - یک توصیه نامه از ریاست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

9- خواسته ها: (مقطع پذیرش/نام دانشگاه مورد نظر/فاند): دکترا / Full Fund/ دانشگاه خاصی را انتخاب نکرده ام.

لطفا بفرمایید:

1- بر اساس رتبه بندی جهانی از چه دانشگاه هایی در انگلستان امکان دریافت Full Fund را دارم و احتمال آن چه قدر است؟

2- در چه زمینه هایی در رزومه خود ضعف دارم و بایستی آن را تقویت کنم تا احتمال دریافت بورس تحصیلی از دانشگاه های تراز اول انگلستان افزایش یابد؟

3- دکترا دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شده ام. توصیه شما برای رها کردن آن و اقدام برای دریافت پذیرش از دانشگاه های انگلستان چیست؟

با سپاس از همه کسانی که من را در تصمیم گیری صحیح یاری خواهند کرد.

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های انگلستان - Shihan - 18-07-2012

(18-07-2012, 05:01 AM)M.A Dehghan نوشته: با سلام. لطفا شرایط من را جهت دریافت بورس تحصیلی (Full Fund) از دانشگاه های معتبر انگلستان بررسی بفرمایید. با تشکر

1-رشته/مقطع: بهداشت حرفه ای/کارشناسی ارشد

2-دانشگاه محل تحصیل: علوم پزشکی اصفهان

3-معدل کل کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای: 19/31 (رتبه اول فارغ التحصیلی)

3-معدل کل کارشناسی بهداشت حرفه ای: 19/16 (رتبه اول فارغ التحصیلی)

4-نمره زبان: 7در آزمونIELTS Academic

5-تعداد مقالات فارسی: 4 مقاله تمام متن چاپ شده و 8 خلاصه مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی داخلی- 5 سخنرانی و 2 پوستر در همایش های معتبر داخلی.

6- تعداد مقالات انگلیسی: 4 مقاله تمام متن چاپ شده که یکی از آن ها ISI است و 4 خلاصه مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی خارجی که 2 خلاصه مقاله ISI است.

7- سایر افتخارات: دارای یک اختراع
ثبت شده حاصل از پایان نامه - عضو بنیاد ملی نخبگان - دانشجوی پژوهشگر
برتر سال دانشگاه (دو سال پیاپی) - دانشجوی نمونه سال دانشگاه (سه سال
پیاپی). دانشجوی برتر علمی سال دانشگاه (دو سال پیاپی)- دارای 2 سال سابقه کار مرتبط در صنایع بزرگ.

8-تعداد توصیه نامه ها: دو توصیه نامه از اساتید راهنما
و یک توصیه نامه از استاد مشاور در پایان نامه - یک توصیه نامه از سایر
اساتید دانشگاه - یک توصیه نامه از ریاست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

9- خواسته ها: (مقطع پذیرش/نام دانشگاه مورد نظر/فاند): دکترا / Full Fund/ دانشگاه خاصی را انتخاب نکرده ام.

لطفا بفرمایید:

1- بر اساس رتبه بندی جهانی از چه دانشگاه هایی در انگلستان امکان دریافت Full Fund را دارم و احتمال آن چه قدر است؟

2- در چه زمینه هایی در رزومه خود ضعف دارم و بایستی آن را تقویت کنم تا احتمال دریافت بورس تحصیلی از دانشگاه های تراز اول انگلستان افزایش یابد؟

3- دکترا دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شده ام. توصیه شما برای رها کردن آن و اقدام برای دریافت پذیرش از دانشگاه های انگلستان چیست؟

با سپاس از همه کسانی که من را در تصمیم گیری صحیح یاری خواهند کرد.

دروود بر شما

دوست گرامی به نظرم شما هیچ کمبودی در رزومه خودتان ندارید شاید یک
ازمون GRE برا ی شما نیاز باشد که البته برای کشور های اروپایی خیلی مورد
نیاز نیست، اما داشتنش موثر خواهد بود. در کشور انگلستان شما باید با اساتید
مکاتبه کنید. بنده برخی از دانشگاههایی که رشته شما را داشتند را بیان می کنم.

Kings Collage London , Imperial
college , Queen's university , Birmingham university , bronel

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های انگلستان - M.A Dehghan - 18-07-2012

دوست خوب من Mr-Voltage سلام

ضمن عرض تشکر از راهنمایی خوبتون می خواستم اگر امکان داره آدرس وب سایت یا وب سایت هایی که مقطع دکترا همراه با فاند را برای رشته من پیدا کردید بفرمایید. چون من در جستجوهای خودم فقط تونستم در کشور انگلستان "Brunel University" رو پیدا کنم و خیلی خوشحال شدم که دیگر دانشگاه ها نیز برای رشته من بورس تحصیلی می دهند.

دومین خواهش من از شما این است که بفرمایید رشنه من را با چه عنوانی جستجو کردید که موفق شدید تعداد زیادی دانشگاه را بیابیید.

با سپاس از همه زحمات شما

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های انگلستان - Shihan - 18-07-2012

(18-07-2012, 04:11 PM)M.A Dehghan نوشته: دوست خوب من Mr-Voltage سلام

ضمن عرض تشکر از راهنمایی خوبتون می خواستم اگر امکان داره آدرس وب سایت یا وب سایت هایی که مقطع دکترا همراه با فاند را برای رشته من پیدا کردید بفرمایید. چون من در جستجوهای خودم فقط تونستم در کشور انگلستان "Brunel University" رو پیدا کنم و خیلی خوشحال شدم که دیگر دانشگاه ها نیز برای رشته من بورس تحصیلی می دهند.

دومین خواهش من از شما این است که بفرمایید رشنه من را با چه عنوانی جستجو کردید که موفق شدید تعداد زیادی دانشگاه را بیابیید.

با سپاس از همه زحمات شما

خواهش میکنم.

ببنید من اسم رشته شما را دقیق نمیدونستم اما فکر کم تلفیقی از health and science باشه واسه همین این رو جستجو کردم و اسامی دانشگاههای بالا را در این رشته دیدم. من لینک خاصی برای اونها ندارم، اما اسامی اونها را که ملاحظه نمودید بیشتر در این محور رشته شما دور می زدند. به نظرم شما در دپارتمان خود گرایش مورد نظر بگریدید مطمئناً پیدا خواهید کرد. در ضمن اسم رشته شما به انگلیسی نمیدونم چیه!! اگر ممکنه اینجا بیان کنید شاید برای ایندگان مفید باشید.
البته ذکر این نکته را هم یاداور شوم وزارت علوم در کلیه مقاطع دانشگاههای انگلستان را تایید نمی کند!!!

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های انگلستان - amirhossein.gh - 21-07-2012

سلام

خیلی از دانشگاه دارن
شما باید برین تو سایتشون و تو قسمت رشته های ارایه شده ، قدرت رو پیدا کنین
چیزایی که الان تو ذهنم هست : دانشگاه منچستر ، ساوتهمپتون ، بث ، نیوکاسل ، ....
بورس گرفتن برای انگلستان بسیار بسیار سخت هست ! یعنی باید رزومه واقعا عالی چه از نظر تعداد مقاله و چه از نظر معدل ارشد داشته باشین که بتونین برین تو پروسه پذیرش Smile

آموزش فنی و حر فه ای در انگلستان - farhad2002 - 21-07-2012

با عرض سلام وخسته نباشید من قصد گرفتن ویزای تحصیلی در انگلستان رو دارم رشته تحصیلیمم مکانیک خودرو (اتومکانیک) هستش .حالا یه موضوعی که اینجا هستش اینه که من تو یه سایتی خوندم که من باید در انگلستان گواهینامه BTEC و گواهینامه ملی فنی و حرفه ای NVQ رو بگیرم لطفا اگه اطلاعاتی در این مورد دارید ارایه بدید با تشکر.

RE: آموزش فنی و حر فه ای در انگلستان - spt - 23-07-2012

(21-07-2012, 12:19 PM)farhad2002 نوشته: با عرض سلام وخسته نباشید من قصد گرفتن ویزای تحصیلی در انگلستان رو دارم رشته تحصیلیمم مکانیک خودرو (اتومکانیک) هستش .حالا یه موضوعی که اینجا هستش اینه که من تو یه سایتی خوندم که من باید در انگلستان گواهینامه BTEC و گواهینامه ملی فنی و حرفه ای NVQ رو بگیرم لطفا اگه اطلاعاتی در این مورد دارید ارایه بدید با تشکر.
من منظورتون رو متوجه نشدم!
برای گرفتن ویزا همچین گواهی نامه هایی میخاید؟
برای گرفتن ویزای تحصیلی باید پذیرش داشته باشید که اون هم لزوما نیازی به این مدارک که گفتید نداره...
این گواهی نامه ها بیشتر برای کار پیدا کردن بدرد میخوره تا اونجا که من میدونم..

اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدید اگه همینطور نیست که من گفتم...
موفق باشید Smile