آکادمیا کافه
مقایسه بین مراکز برگزاری آیلتس - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: IELTS (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-IELTS)
+----- انجمن: مراکز برگزاری آزمون IELTS (تجربیات، نظرات، مقایسه مراکز) (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%B2-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-IELTS-%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA%D8%8C-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D8%8C-%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D9%85%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%B2)
+----- موضوع: مقایسه بین مراکز برگزاری آیلتس (/Thread-%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%B2-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B3)

صفحات 1 2 3 4

RE: مقایسه بین مراکز برگزاری آیلتس - tiger - 25-06-2014

با سلام خدمت همه دوستان تلاشگر و با پشتکارم در این سایت بسیار خوب
دوستان من بهمن 92 با مرکز آزمون دانشگاه آزاد در شیراز آزمون ایلتس دادم.از نمره رایتینگ و اسپیکینگم شوکه شدم. میدونستم لیسنینگ و ریدینگم ضعیف تره اما بدلیل اینکه تمرین داشتم از وضعیت خودم آگاهی داشتم.دوستام نمراتم بترتیب زیر هستند:SPEAKING:6.LISTENING :5.5.READING  VA WRITING 5.
نمره کلی 5.5
اما من میدونستم که رایتینگ و اسپیکینگم باید بیشتر از اینها باشه .با موسسه ای که از جزواتش برای شرکت در آزمون استفاده کرده بودم تماس گرفتم و مسئله رو باهاشون در میان گذاشتم و متوجه شدم که 1- سطح نمرات شرکت کنندگان بطور کلی در ایران کمتر از کشورهای دیگر است.2- نحوه برگزاری آزمون نیز از کیفیت پایین تری برخوردار است مثلا برای بخش لیسنینگ در کشور های دیگر از هدفون استفاده میشه اما در ایران خیر.
همگی موفق  باشید

ویرایش توسط MaMi به دلیل حذف لینک تجاری

RE: مقایسه بین مراکز برگزاری آیلتس - نسیم - 29-09-2014

سلام
من آيلتس دانشگاه آزاد امتحان دادم كه محل برگزاري كرمانشاه بود و به نظرم منظم بودن و جو نسبتاً آرومي داشت. به جز ليسنينگ كه خودم هول شدم و خراب كردم از بقيه نتايج هم با توجه به وقتي كه گذاشته بودم راضيم.  دوباره مي خواستم همونجا امتحان بدم كه متوجه شدم ايرسافام براي ليسنينگ امكان استفاده از هدفون رو گذاشته. حالا تو دوراهيم كه محيط آشناي قبلي رو انتخاب كنم يا امكان استفاده از هدفون؟!! خوشحال ميشم تجربياتتون رو در اين زمينه بدونمSmile

RE: مقایسه بین مراکز برگزاری آیلتس - saaaaam - 29-09-2014

(29-09-2014, 11:19 AM)'نسیم' نوشته: سلام
من آيلتس دانشگاه آزاد امتحان دادم كه محل برگزاري كرمانشاه بود و به نظرم منظم بودن و جو نسبتاً آرومي داشت. به جز ليسنينگ كه خودم هول شدم و خراب كردم از بقيه نتايج هم با توجه به وقتي كه گذاشته بودم راضيم.  دوباره مي خواستم همونجا امتحان بدم كه متوجه شدم ايرسافام براي ليسنينگ امكان استفاده از هدفون رو گذاشته. حالا تو دوراهيم كه محيط آشناي قبلي رو انتخاب كنم يا امكان استفاده از هدفون؟!! خوشحال ميشم تجربياتتون رو در اين زمينه بدونمSmile

سلام دوست خوب
من ایلتس امتحان دادم در دانشگاه ازاد البته تافل هم در یک مرکزی در اصفهان که هدفون داشت شرکت کردم درسته که این دو ازمون خیلی فرق دارند ولی عرض می شود وقتی که شما زیاد به متون انگلیسی گوش بدین بقول معروف گوش شما تیز میشه و نیازی به هدفون نیست در نهایت شما در خارج کشور وقتی استاد تدریس می کنند به هدفون دست رسی نداری! 
پیشنهاد می کنم به همان مرکزی که ازمون دادی فکر کنی و بجاش به تقویت مهارت لسنینگ بپردازی

RE: مقایسه بین مراکز برگزاری آیلتس - mahnaz103 - 29-09-2014

(29-09-2014, 11:23 AM)'saaaaam' نوشته:
سلام دوست خوب
من ایلتس امتحان دادم در دانشگاه ازاد البته تافل هم در یک مرکزی در اصفهان که هدفون داشت شرکت کردم درسته که این دو ازمون خیلی فرق دارند ولی عرض می شود وقتی که شما زیاد به متون انگلیسی گوش بدین بقول معروف گوش شما تیز میشه و نیازی به هدفون نیست در نهایت شما در خارج کشور وقتی استاد تدریس می کنند به هدفون دست رسی نداری! 
پیشنهاد می کنم به همان مرکزی که ازمون دادی فکر کنی و بجاش به تقویت مهارت لسنینگ بپردازی

سلام 
درسته که ما باید با اسپیکر مهارت شنیداریمون رو تقویت کنیم و تست هارو هم موقع تمرین با اسپیکر بزنیم نه هدفون تا بهتر پیشرفت کنیم اما سوالی که من دارم اینه که ایا درسته که میگن با هدفون امتحان دادن باعث میشه که نمره بهتر بیاریم؟ چون من به شخصه خودم تو خونه با هدفون حداقل نیم نمره ، نمره ام بیشتر میشه! چون تمرکز بیشتری رو فایل صوتی دارم و دقیقتر هم میشنوم مطالب رو 
نظر شما چیه؟

RE: مقایسه بین مراکز برگزاری آیلتس - saaaaam - 29-09-2014

(29-09-2014, 12:32 PM)'mahnaz103' نوشته:
 سلام 
درسته که ما باید با اسپیکر مهارت شنیداریمون رو تقویت کنیم و تست هارو هم موقع تمرین با اسپیکر بزنیم نه هدفون تا بهتر پیشرفت کنیم اما سوالی که من دارم اینه که ایا درسته که میگن با هدفون امتحان دادن باعث میشه که نمره بهتر بیاریم؟ چون من به شخصه خودم تو خونه با هدفون حداقل نیم نمره ، نمره ام بیشتر میشه! چون تمرکز بیشتری رو فایل صوتی دارم و دقیقتر هم میشنوم مطالب رو 
نظر شما چیه؟
والا عرض شود من 4 بار تافل امتحان دادم مرکزش هم هدفون داشت قاعدتا باید تمرکز بیشتری داشته بودم ولی اینطور نشد چون دوبار هدفون خر خر داشت و بنظرم تاثیر انچنانی نداشت بیشتر تلقین هست
اینا همش نظر شخصی من هست

RE: مقایسه بین مراکز برگزاری آیلتس - ُsasan - 20-02-2015

سلام 
من میخوام ازمون IELTS بدم
و نمره writting برام مهمه
کجا رو پیشنهاد میدید

با تشکر از دوستان

RE: مقایسه بین مراکز برگزاری آیلتس - Andre - 20-02-2015

(20-02-2015, 11:13 AM)'ُsasan' نوشته: سلام 
من میخوام ازمون IELTS بدم
و نمره writting برام مهمه
کجا رو پیشنهاد میدید
با تشکر از دوستان

متأسفانه نظر قطعی‌ای در مورد اینکه کدام سنتر بهتر از سایرین عمل می‌کند وجود ندارد. چیزی که مسلم است اینه که نحوه ای نمره دهی به Speaking و Writing تا حدودی سلیقه‌ای است و این امر تا حدودی به Examiner بر میگرده. اینطور نیست که تمامی برگه های یک آزمون رو یک شخص تصحیح کنه، همانطوری که که تمامی مصاحبه های Speaking رو یک شخص برگزار نمیکنه. به این دلیل هست که نمرات افراد گاهی متفاوت از تجربیات پیشینشون هست. به نظر من در انتخاب سنتر دقت کنید چون میتونه تأثیر خوب یا بدی بگذاره. علاوه بر موارد اشاره شده، محل آزمون که سکوت و آرامش و همینطور نظم سالن در نمره شما تأثیر داره. به شخصه من IELTS Tehran رو پیشنهاد میکنم. در نهایت تصمیم گیری با خودتان است.

RE: مقایسه بین مراکز برگزاری آیلتس - anis - 09-06-2015

سلام برای ایلتس اکادمیک کجا رو پیشنهاد میدین ..بعد این که جواب ازمون چند روز بعد اماده است

RE: مقایسه بین مراکز برگزاری آیلتس - anis - 09-06-2015

ی سوال دیگه از چه مدت قبل باید ثبت نام کرئ من میخوام برای ابان امتحان بدم چقدر قبل باید به سایت برم

RE: مقایسه بین مراکز برگزاری آیلتس - indefatigable - 10-06-2015

(09-06-2015, 07:13 PM)'anis' نوشته: ی سوال دیگه از چه مدت قبل باید ثبت نام کرئ من میخوام برای ابان امتحان بدم چقدر قبل باید به سایت برم

با سلام
تقریبا تاریخ های هر آزمون از دو ماه قبل باز می شود و شما میتوانید در تاریخ مورد نظرتان ثبت نام نمایید. برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر ماجعه کنید: 
http://www.ieltsessentials.com/test_centre_search.aspx 

نتایج آزمون تقریبا دو هفته بعد از برگزاری آزمون از طریق این سایت قابل دسترسی است.