آکادمیا کافه
نرم افزار Canada Status Checker - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+---- انجمن: مهاجرت به کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+----- انجمن: مهاجرت به کانادا از سایر روشهای فدرال (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D9%84)
+----- موضوع: نرم افزار Canada Status Checker (/Thread-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-Canada-Status-Checker)

صفحات 1 2

نرم افزار Canada Status Checker - crystalbird10 - 30-03-2015

با سلام
نمی دونم آیا کسی قبلا اینو اینجا مطرح کرده یا خیر ولی اگه تکراریه پیشاپیش عذرخواهی می کنم. یه نرم افزار هست توی اپ استور به اسم Canada Status Checker که اگه رو گوشیتون نصب کنید می تونید باهاش استاتوس Ecas تون رو مرتب بصورت آنلاین چک کنید. البته بیشتر به درد کسانی می خوره که مثل خودم ویر چک کردن چندین بار در روز استاتوسشون رو دارند [img]images/smilies/biggrin.gif[/img]

RE: کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | بعد از دریافت فایل نامبر | آفیس پاریس - shubizkumbuli - 30-03-2015

(30-03-2015, 08:25 PM)'crystalbird10' نوشته: با سلام
نمی دونم آیا کسی قبلا اینو اینجا مطرح کرده یا خیر ولی اگه تکراریه پیشاپیش عذرخواهی می کنم. یه نرم افزار هست توی اپ استور به اسم Canada Status Checker که اگه رو گوشیتون نصب کنید می تونید باهاش استاتوس Ecas تون رو مرتب بصورت آنلاین چک کنید. البته بیشتر به درد کسانی می خوره که مثل خودم ویر چک کردن چندین بار در روز استاتوسشون رو دارند [img]images/smilies/biggrin.gif[/img]

بسیار جالب بود. سپاسگزارم

البته من نریختم و نمیدونم امکاناتش چیه. اگر میشد چیزی باشه که خودش اتوماتیک هر روز 5 بار چک کنه خیلی خوب بود. شاید یه نگاهی بهش انداختم و اگر شد یه همچین چیزی نوشتم.

این هم لینکش

RE: کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | بعد از دریافت فایل نامبر | آفیس پاریس - Kamiar194 - 30-03-2015

'shubizkumbuli dateline='' نوشته:
البته من نریختم و نمیدونم امکاناتش چیه. اگر میشد چیزی باشه که خودش اتوماتیک هر روز 5 بار چک کنه خیلی خوب بود. شاید یه نگاهی بهش انداختم و اگر شد یه همچین چیزی نوشتم.
این هم لینکش
من البته قبلا اينرو اعلام كرده بودم ، اپليكيشن آيفون تو اپ استور هم داره... بنام cic status

RE: کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | بعد از دریافت فایل نامبر | آفیس پاریس - shubizkumbuli - 30-03-2015

(30-03-2015, 08:41 PM)'Kamiar194' نوشته:  
اینم برای آیفونیاش

https://itunes.apple.com/us/app/canada-status-checker/id583123949?mt=8

با تشکر از کامیار جان

RE: کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | بعد از دریافت فایل نامبر | آفیس پاریس - Kamiar194 - 30-03-2015

(30-03-2015, 08:33 PM)shubizkumbuli نوشته:

این هم لینکش
يه سايت هم به همين عنوان ايكس چكر هست كه هر تغييري در ايكس رو بااي ميل ارسال ميكنه

RE: کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | بعد از دریافت فایل نامبر | آفیس پاریس - Mehrap - 30-03-2015

(30-03-2015, 09:01 PM)shubizkumbuli نوشته:
اینم برای آیفونیاش

https://itunes.apple.com/us/app/canada-status-checker/id583123949?mt=8

با تشکر از کامیار جان

ببخشيد چطور ميشه به اين اپليكيشن صد در صد اعتماد كرد از كجا معلوم چه اطلاعاتي رو ترانسفر ميكنه ؟ راستش من وسوسه شدم get رو هم زدم ولي نگران امنيتش شدم و install نكردم

(30-03-2015, 09:06 PM)Mehrap نوشته: ببخشيد چطور ميشه به اين اپليكيشن صد در صد اعتماد كرد از كجا معلوم چه اطلاعاتي رو ترانسفر ميكنه ؟ راستش من وسوسه شدم get رو هم زدم ولي نگران امنيتش شدم و install نكردم

حقيقت من خودم هم با ترس و لرز استفاده كردم! Smile چون وريفايد نيست، اما اون سايتي كه گفتم مطمينم كه كلي يوزر داره و شكايتي ازش پيدا نكردم تو نت

(30-03-2015, 09:06 PM)'Mehrap' نوشته: ببخشيد چطور ميشه به اين اپليكيشن صد در صد اعتماد كرد از كجا معلوم چه اطلاعاتي رو ترانسفر ميكنه ؟ راستش من وسوسه شدم get رو هم زدم ولي نگران امنيتش شدم و install نكردم

چه چیزی مثلا؟

اگر اطلاعات گوشی هست که از رو پرمیشن های نرم افزار میشه فهمید که به چه چیزایی رو ترنسفر می کنه!

اگر همون اطلاعات خودت مثل اسم و فامیل و تاریخ تولد و uci و file number هست که به نظرم چیز حساسی نداره و به درد کسی نمیخوره! در بهترین حالت طرف می تونه بفهمه کی چه تاریخی اپلای کرده، مدیکال رسیود و پراسسینگ استارتد و دیسیژن مید شده و در نهایت بعد از لندینگ ببینه از چه فرودگاهی وارد شده!

با توجه به سایز 54 کیلوبایتی نرم افزار اندرویدش، که فقط 50 کیلوبایت بزرگتر از مینیمم سایز قابل استفاده برای یه برنامه apk کاملاً بی مصرف هست که فقط کامپایل بشه، خیلی خیلی بعیده که source code خطرناکی درش گنجانده شده باشه.

مضاف بر اون تنها پرمیشن مورد استفادش: full network access هست که نشون میده هیچ دسترسی به هیچ اطلاعاتی از گوشی شما نخواهد داشت.

(30-03-2015, 09:20 PM)shubizkumbuli نوشته:
چه چیزی مثلا؟

اگر اطلاعات گوشی هست که از رو پرمیشن های نرم افزار میشه فهمید که به چه چیزایی رو ترنسفر می کنه!

اگر همون اطلاعات خودت مثل اسم و فامیل و تاریخ تولد و uci و file number هست که به نظرم چیز حساسی نداره و به درد کسی نمیخوره! در بهترین حالت طرف می تونه بفهمه کی چه تاریخی اپلای کرده، مدیکال رسیود و پراسسینگ استارتد و دیسیژن مید شده و در نهایت بعد از لندینگ ببینه از چه فرودگاهی وارد شده!

با توجه به سایز 54 کیلوبایتی نرم افزار اندرویدش، که فقط 50 کیلوبایت بزرگتر از مینیمم سایز قابل استفاده برای یه برنامه apk کاملاً بی مصرف هست که فقط کامپایل بشه، خیلی خیلی بعیده که source code خطرناکی درش گنجانده شده باشه.

مضاف بر اون تنها پرمیشن مورد استفادش: full network access هست که نشون میده هیچ دسترسی به هیچ اطلاعاتی از گوشی شما نخواهد داشت.
شوبيز جان ،،، البته داشتن اطلاعات مهاجرتي براي كسي كه مرض داشته باشه!! خيلي هم خطرناكه. مثلا با يه ايميل ساده ميشه كيس مهاجرتتوندرو ويت درا كنن. پرايوسي پالسي اين اپليكيشن آيفون هم چيزي تو وب سايتش پيدا نكردم، واسه همين مسوليت استفاده ازين جور اپليكيشن ها به عهده خود يوزر هست. من خودم هم با اين شبه ها استفاده كردم چون مرض چك كردن ايكس دارم Smile ان شالله كه safe ه!!

[برش] کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | بعد از دریافت فایل نامبر | آفیس پاریس - shubizkumbuli - 30-03-2015

(30-03-2015, 09:51 PM)'Kamiar194' نوشته: شوبيز جان ،،، البته داشتن اطلاعات مهاجرتي براي كسي كه مرض داشته باشه!! خيلي هم خطرناكه. مثلا با يه ايميل ساده ميشه كيس مهاجرتتوندرو ويت درا كنن. پرايوسي پالسي اين اپليكيشن آيفون هم چيزي تو وب سايتش پيدا نكردم، واسه همين مسوليت استفاده ازين جور اپليكيشن ها به عهده خود يوزر هست. من خودم هم با اين شبه ها استفاده كردم چون مرض چك كردن ايكس دارم Smile ان شالله كه safe ه!!

شما برای withdraw کردن اپلیکیشن باید یک فرم پر کنی و در ضمن مشخصات بدی تا rprf رو هم بهت پس بدن. به اون راحتی ها هم نیست :-)
تمام مکاتبات باید با ایمیلی که دادید باشه.
شما اگر به این جور چیزا بدبین هستی باید بگم یک نگاه اگر به permission هایی که viber استفاده می کنه بندازی فکر کنم تا آخر عمرت نصبش نکنه. اگر برنامه های permission monitoring هم نصب کنی، وحشت می کنی که روزی چند بار از چیزایی استفاده میشه که تو هیچ وقت استفاده اشون نکردی. مسلمه که چنین نرم افزارهایی در ظاهر کاربرد پیام رسانی دارند ولی پشتش کاربردهای خاص و خطرناک دارند. یه تحقیق راجع به کسی که شرکت رو زده، کجایی بوده و کار قبلیش چی بوده و privacy policyاش بخونی فکر کنم اصلا بری گوشیت رو بفروشی :-D و اسم و فامیلت رو عوض کنی.
البته بیشتر منظورم اینه که در مقیاس عظیم همه چیزمون رو دارند.  نمیخوام کسی رو نگران کنم. برای 99.9% افراد مشکلی پیش نمیاد اما اگر سابقه کار خاص داشته باشی که روت زوم باشند از همین چیزا خیلی مطالب در میاد. پیش هم اومده! خوب هم پیش اومده! خفن هم پیش اومده! نفهمیدن از کجا خوردند با وجود کلی احتیاط!
البته بخوام جمع بزنم باید بگم که در نهایت من نظرم به نظر شما نزدیک تره و احتیاط بهترین کاره.