آکادمیا کافه
نورزتان خجسته باد - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: نورزتان خجسته باد (/Thread-%D9%86%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%AF)

صفحات 1 2 3

نورزتان خجسته باد - M1KE - 16-03-2015

گشت گرداگرد مهر تابناک ایران زمین
روز نو آمد و شد شادی برون ز اندر کمین
ای تو یزدان، ای تو گرداننده ی مهر و سپهر
برترینش کن برایم این زمان و این زمین

امیدوارم سال پیش رو سرشار از خبرهای خوب برای تک تک دوستان باشه و در پناه خداوند زندگانی شاد و پرباری در کنار خانواده هاتون داشته باشید.

نوروز همگی پیشاپیش خجسته باد.

پینوشت: خوبه که در این روزها همین طور که مشغول پیگیری باقیمانده کارهاتون در پایان سال هستین نیم نگاهی هم به فعالیت های نوجوانان فامیل داشته باشید تا به واسطه فعالیت های خطرناک در چهارشنبه سوری، نوروز رو به کام خود و دیگران تلخ نکنند.

RE: نورزتان خجسته باد - MaMi - 16-03-2015

من هم سال نو رو پیشاپیش به همه دوستان تبریک میگم و امیداورم سالی پر از موفقیت و پیروزی به همراه سلامتی و شادکامی برای همه دوستان عزیز باشه Smile

RE: نورزتان خجسته باد - Andre - 16-03-2015

[عکس: 1jpg_9702138_16492748.jpg]

پ.ن: دوستان بهتره از این سایت برای شعر استفاده کنید و عکس رو روی سرور دیگه آپلود کنید چون در اون سایت حالت موقت داره.

RE: نورزتان خجسته باد - Shahrouz - 16-03-2015

نوروز گره از زلف خواب زمستان هم می گشاید و خم را از ابروی پر چین و شکن زمین نیز می ستاند. امید که در چنین گاهی نکو،شکوه و نیک بختی میهمان هر لحظه از روزگارتان و اندوه و تلخ کامی به دور از محمل اندیشه هایتان . 

شهروز

RE: نورزتان خجسته باد - saaaaam - 16-03-2015

سلام
فرارسیدن سال نو را به همه دوستان بزرگوارم تبریک می گویم امیدوارم سال جدید سال پیوستن ها سال موفقیتها سال جبران اشتباهات سال بهروزی و ترقی و سال بر اورده شدن ارزوها برای همه ما باشد
از همه شما دوستان خوبم خصوصا بابک عزیز - پاتریک بزرگوار - زینب بانوی نمونه - مرضیه خانم مهربان و خوش قلب - محمد رضا - امیر - هاتف و مایکل دوستان خوبم که در سالهای اخیر همواره به من کمک فکری و راهنمایی می دادید تشکر می کنم امیدوارم خداوند هم در سال جدید 100 برابر انچه که در حق بنده بزرگواری کردید به شما باز گرداند
ارادت
سام

RE: نورزتان خجسته باد - Emir - 16-03-2015

پیام نوروز این است.دوست داشته باشید و زندگی کنید.زمان همیشه از ان شما نیست . . .
ارزو میکنم در این سال جدید هر کسی هر ارزویی دارد , هر کی را دوست دارد و عاشقش هست , به ان برسد.از خدا میخوام همه دوستی ها و شادی ها بهتر از گذشته ما را در اغوش گیرند و هیچ وقت ما رو ترک نکنن . 
پیشاپیش نوروزتان مبارک 
ارادتمند امیر Smile

RE: نورزتان خجسته باد - Mehran28 - 16-03-2015

سلام
زیاد اهل پیچ و تاب دادن به کلمات رو جملات تبریک نیستم، برای آرزو کردن آرزوها زیادن، پس آرزو می کنم به آرزوهاتون برسید.
امیدوارم سال جدید پر از خبرهای خوب و از جمله سلامتی برای همه باشه.
سال جدید برای همه ایرانی ها از جمله اعضای دلسوز آکادمیا کافه مبارک باد. از بنیانگذار سایت و مدیران بگیر تا کاربری که همین حالا عضو شده .
موفق و همیشه پیروز باشید.

مهران/

RE: نورزتان خجسته باد - Shihan - 16-03-2015

"نوروز آیین رفاقت را نگاهبانی می کند که باور کنیم قلبهامان جای حضور دوستانمان هستند"
بنده هم به نوبه خودم این عید باستانی و زیبا رو به همه دوستان این مجموعه بزرگ و خانواده عزیزشان تبریک میگم، امیدوارم سال جدید براتون پر از بهروزی و سلامتی و شادکامی و خوبی باشه. 

پیشاپیش نوروز 1394 مبارک باد
ارادت
پویا

RE: نورزتان خجسته باد - eliha1 - 16-03-2015

سلام ،منم سال نو رو به همه ي دوستان پيشاپيش تبريك ميگم و اميدوارم سالي پر از شادي و موفقيت داشته باشيد

RE: نورزتان خجسته باد - mohammadreza88 - 20-03-2015

دوست بازآمد و دشمن به مصیبت بنشست/ باد نوروز علی رغم خزان بازآمد
مژدگانی بده ای نفس که سختی بگذشت/ دل گرانی مکن ای جسم که جان بازآمد
-جناب سعدی Smile

من هم پیشاپیش فرارسیدن سال نو رو به همۀ شما دوستان تبریک و شادباش میگم. امیدوارم سال پیش رو برای همۀ ما سالی سرشار از تندرستی، شادی و پیروزی باشه و همگی به خواسته هایی که داریم براشون تلاش می کنیم برسیم. به امید خبرهای عالی و دلشادکننده در سال جدید Smile نوروز 94 مبارک