آکادمیا کافه
پذیرش به عنوان دانشجوی ورزشکار - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: پذیرش به عنوان دانشجوی ورزشکار (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A8%D9%87-%D8%B9%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D8%B1)

پذیرش به عنوان دانشجوی ورزشکار - ali23khani - 12-03-2015

با سلام میخواستم بدونم با توجه به رزومه ای که دارم شانس و امکان پذیرش من برای دانشگاه های خوب اروپا و آمریکا  که رنکینک معقول و خوبی دارن برای مقطع کارشناسی ارشد چقدر ؟؟؟
1. معدل 15 دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل رشته مهندسی عمران
2. مقاله ای تحت عنوان ژئو سنتتیک ها و کاربرد آن در پروژه های عمرانی و زیست محیطی البته ISA نیست
3.جزو برگزار کننده ها ی مسابقات سازه های ماکارونی و بتن سبک با مقاومت بالا و گادر اجرایی یازدهمین کنفرانس ملی عمران
2. چهار مدال طلای دانشجویان ایران در رشته کشتی
3.نفر دوم مسابقات المپیاد ورزشی در رشته کشتی
4.نفر سوم مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام شاهد و نفر سوم مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان ایران
5.عضو تیم ملی کشتی آزاد ایران در رده جوانان
6. نفر اول دوم سوم مسابقات انتخابی تیم ملی دانشجویان ایران طی سه سال متوالی
7. نفر سوم مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آلیش
8. نفر اول مسابقات کشتی پهلووانی
9. مسئول انجمن ورزشی دانشگاه و کاپیتان و مربی کشتی تیم دانشگاه و کسب عناوین مختلف استانی  در مازندران  و انواع جام ها
10.عضو تیم لیگ برتری خونه به خونه  و حضور در لیگ دسته اول کشور در غالب تیم های مختلف مهرگان قوچان وشهرداری بجنورد مجاهدین صنعت برق گلوگاه و.....
11. قهرمان مسابقات شنای استقامت  در دریای خزر دوبار و چند عنوان قهرمانی شنا در حد شهرستانی و استانی  
12.دانشجوی نمونه ورزشی دانشگاه
13.مقداری هم فعالیت  و ذوق هنری و کشیدن نقاشی داریم
14.پایه زبانم خوب ولی در آینده نزدیک باید برا gre یا امتحان زبان ایلتس اماده کنم فعلا که اقدامی به اونصورت نکردم
سن 24
میخواستم ببینم با این رزومه ای که دارم میتونم جذب دانشگاهی شم که براشون کشتی بگیرم یا تو مسابقات ورزشی شرکت کنم در عوض بهم فاند بدن هزینمو بدن .حالا چه رشته تحصیلیم عمران  گرایش های  مدیریت ساخت یا ژئوتکنیک یا حمل ونقل  چه تربیت بدنی گرایش روانشناسی ورزشی  .اولویتم عمران و دانشگاههای معتبر اروپا یا امریکا ممنون میشم راهنماییم کنید برای مقطع کارشناسی ارشد

RE: پذیرش به عنوان دانشجوی ورزشکار - Simon2007 - 14-03-2015

(12-03-2015, 05:01 AM)'ali23khani' نوشته: با سلام میخواستم بدونم با توجه به رزومه ای که دارم شانس و امکان پذیرش من برای دانشگاه های خوب اروپا و آمریکا  که رنکینک معقول و خوبی دارن برای مقطع کارشناسی ارشد چقدر ؟؟؟
1. معدل 15 دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل رشته مهندسی عمران
2. مقاله ای تحت عنوان ژئو سنتتیک ها و کاربرد آن در پروژه های عمرانی و زیست محیطی البته ISA نیست
3.جزو برگزار کننده ها ی مسابقات سازه های ماکارونی و بتن سبک با مقاومت بالا و گادر اجرایی یازدهمین کنفرانس ملی عمران
2. چهار مدال طلای دانشجویان ایران در رشته کشتی
3.نفر دوم مسابقات المپیاد ورزشی در رشته کشتی
4.نفر سوم مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام شاهد و نفر سوم مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان ایران
5.عضو تیم ملی کشتی آزاد ایران در رده جوانان
6. نفر اول دوم سوم مسابقات انتخابی تیم ملی دانشجویان ایران طی سه سال متوالی
7. نفر سوم مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آلیش
8. نفر اول مسابقات کشتی پهلووانی
9. مسئول انجمن ورزشی دانشگاه و کاپیتان و مربی کشتی تیم دانشگاه و کسب عناوین مختلف استانی  در مازندران  و انواع جام ها
10.عضو تیم لیگ برتری خونه به خونه  و حضور در لیگ دسته اول کشور در غالب تیم های مختلف مهرگان قوچان وشهرداری بجنورد مجاهدین صنعت برق گلوگاه و.....
11. قهرمان مسابقات شنای استقامت  در دریای خزر دوبار و چند عنوان قهرمانی شنا در حد شهرستانی و استانی  
12.دانشجوی نمونه ورزشی دانشگاه
13.مقداری هم فعالیت  و ذوق هنری و کشیدن نقاشی داریم
14.پایه زبانم خوب ولی در آینده نزدیک باید برا gre یا امتحان زبان ایلتس اماده کنم فعلا که اقدامی به اونصورت نکردم
سن 24
میخواستم ببینم با این رزومه ای که دارم میتونم جذب دانشگاهی شم که براشون کشتی بگیرم یا تو مسابقات ورزشی شرکت کنم در عوض بهم فاند بدن هزینمو بدن .حالا چه رشته تحصیلیم عمران  گرایش های  مدیریت ساخت یا ژئوتکنیک یا حمل ونقل  چه تربیت بدنی گرایش روانشناسی ورزشی  .اولویتم عمران و دانشگاههای معتبر اروپا یا امریکا ممنون میشم راهنماییم کنید برای مقطع کارشناسی ارشد

سلام 

کسانی که در این زمینه فعال هستند معدودند و به همین خاطر اطلاعات در این مورد خیلی کمه. شما مقام های خوبی داشتید و فعالیتتون در ورزش خوب بوده. من نظرم این هست که در دانشگاه ها بررسی کنید و با چند دانشگاه مکاتبه داشته باشید. قطعا بعد از 2 هفته مکاتبه با استادها دستتون میاد که مقدار استقبال از شرایط رزومه شما به چه صورت هست. معمولا مثلا برای دانشگاه های امریکایی اطلاع دارم که برخی دانشگاه ها فاند خیلی بالایی به اینطور دانشجویان میدن حتی بیشتر از رشته های مهندسی و .... چرا که برگزاری این مسابقات برای خود دانشگاه منبع درامد محسوب میشه(مثلا بسکتبال). اما در مورد کشتی اطلاعاتم کافی نیست. شما با سرچ کردن حتما میتونید اطلاعات خوبی کسب کنید و مطمئن باشید این بخش کار از اپلای کردن هم مهم تره.