آکادمیا کافه
University of Western Ontario - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+---- انجمن: تحصیل در کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+----- انجمن: دانشگاه‌‌های کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%E2%80%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+----- موضوع: University of Western Ontario (/Thread-University-of-Western-Ontario)University of Western Ontario - Andre - 09-03-2015

[عکس: ttl-western-logo-trans.gif]
[عکس: UWOCampus.jpg]
دانشگاه وسترن انتاریو که عموماً وسترن یا (University of Western Ontario: UWO) خوانده می‌شود، یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های کانادا می‌باشد و دانشکده های اقتصاد و پزشکی آن با شهرت و اعتبار جهانی در زمره بهترینها قرار دارند. این دانشگاه در شهر لندن در انتاریو واقع شده‌است. این دانشگاه نخست در سال ۱۸۷۸ با نام The Western University of London Ontario تاسیس گردید و در سال ۱۹۲۳ به نام فعلی تغییر نام داد.
وسترن عضو گروه 15 (U15) است که شامل 15 دانشگاه برتر کانادا در زمینه تحقیق می‌گردد و دانشکده های اقتصاد و پزشکی آن دارای اعتبار جهانی می باشد. استراتژی جدید این دانشگاه Achieving Excellence on the World Stage نامگذاری شده که در راستای آن دانشگاه قصد دارد تا کیفیت آکادمیک خود را در بالاترین سطح جهانی ارائه نماید.
محوطه پردیس دانشگاه که اغلب آن را به عنوان زیباترین دانشگاه کانادا میشناسند بیش از ۱٫۶ کیلومتر مربع مساحت داشته که شامل ۷۵ ساختمان در محوطه اصلی وسترن و زمینهای دیگری در خارج از آن می‌باشد.
رنگهای رسمی دانشگاه بنفش و سفید می‌باشد و شعار دانشگاه نیز Veritas et utilitas است که معنی آن به انگلیسی Truth and usefulness و به فارسی حقیقت و سودمندیست. سمبل تیمهای ورزشی دانشگاه نیز اسب ماستنگ می‌باشد.
در این تاپیک به بررسی مسائل مرتبط با دانشگاه University of Western Ontario پرداخته می‌شود. لینکهای مفید:RE: University of Western Ontario - r3z4 - 20-05-2015

برای پذیرش از این دانشگاه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، برای رشته های مهندسی، معدل 78% و آیلتس 6.5 آکادمیک لازم هست. پذیرش به سه صورت در این مقاطع هست. دکتری، ارشد دارای تز، ارشد بدون تز.
در دکتری و ارشد دارای تز، در صورت پذیرش، 100% فول فاند خواهد بود. یعنی کلیه هزینه های شهریه و بیمه توسط خود دانشگاه پرداخت شده و ماهیانه 1000 دلار کانادا هم حقوق پرداخت میشه که برای یک زندگی دانشجویی در شهر لندن (شهری که دانشگاه وسترن در اون قرار داره) کفایت می کنه و حتی میشه پس انداز هم داشت. 
در ارشد بدون تز، که یک سال تا یک سال و نیم طول میکشه، شهریه ها رو کامل باید خود دانشجو پرداخت کنه (تقریبا 25000 دلار کلا) و در طول دوره، دانشجو فقط واحد پاس کرده و تز وجود نداره. روشی سریع برای افرادی که می خوان مدرک کانادایی داشته باشند برای ورود به بازار کار کانادا.
شهر لندن، در جنوب غرب استان اونتاریو  قرار داشته و با جمعیتی تقریبا 370هزار نفر، پانزدهمین شهر پر جمعیت کانادا می باشد. این شهر نسبت به جمعیت خود بسیار وسیع (420 کیلومتر مربع) و دارای رودخانه و مناظر طبیعی بسیار زیبایی است.

فاصله آن تا تورنتو تقریبا 1.5 تا 2 ساعت رانندگی بوده و دارای مراکز خرید و فروشگاه های زنجیره ای بسیار است. نسبت جمعیت سفید پوست کانادایی در این شهر نسبت به سایر شهرهای کانادا مانند تورنتو و ونکوور بسیار بیشتر بوده و همچنین هزینه های زندگی مناسب تر و نزدیک به 50 تا 30 درصد کمتر از این شهرهاست. فضای شهر دارای آرامش خوب و امکانات شهری و بیمارستانی و تفریحی مناسب است.