آکادمیا کافه
تائید و مهر وزارت علوم - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: تائید و مهر وزارت علوم (/Thread-%D8%AA%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D8%AF-%D9%88-%D9%85%D9%87%D8%B1-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: تائید و مهر وزارت علوم - Torkan - 24-11-2015

(24-11-2015, 10:19 PM)atefeh8001 نوشته: سلام
آیا رتبه های دریافت شده از سنجش نیز باید توسط وزارت علوم تایید شوند؟

اصولا برای ترجمه رسمی آره. حالا کاری ندارم بعضی دارالترجمه ها ترجمه میکنن ولی در حالت کلی باید تایید بشه تا بشه مهر دادگستری زد.

بااحترام،
ترکان

RE: تائید و مهر وزارت علوم - pooya1986 - 03-05-2016

سلام به دوستان

من دانشنامه و ريزنمرات رو بالاخره تحويل گرفتم ولى فقط دانشنامه ام مهر برجسته وزارت علوم رو داره ولى ريزنمراتم همون مهر هاى دانشگاه روش هست ،تنها تغييري كه كرده يه شماره كه فكر كنم شماره پرونده هست بش أضافه شده،ميخواستم بدونم همين جورى ميشه ترجمه رسمي كرد يا اينكه يادشون رفته ريزنمرات رو هم مهر برجسته بزنند؟

RE: تائید و مهر وزارت علوم - Matinking - 03-05-2016

(03-05-2016, 01:58 AM)pooya1986 نوشته: سلام به دوستان

من دانشنامه و ريزنمرات رو بالاخره تحويل گرفتم ولى فقط دانشنامه ام مهر برجسته وزارت علوم رو داره ولى ريزنمراتم همون مهر هاى دانشگاه روش هست ،تنها تغييري كه كرده يه شماره كه فكر كنم شماره پرونده هست بش أضافه شده،ميخواستم بدونم همين جورى ميشه ترجمه رسمي كرد يا اينكه يادشون رفته ريزنمرات رو هم مهر برجسته بزنند؟

سلام

ریز نمرات هم "باید" به مهر برجسته و عادی وزارت علوم منقش بشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: تائید و مهر وزارت علوم - yadestan - 16-05-2016

سلام دوستان
من اکنون حدود ۱۰ ماه هست که امریکا هستم. مدارک ارایش و پیرایش از ایران دارم و الان ترجمه شده است. فقط نمیدونم اگر اینجا بخواهم ازون مدارک استفاده کنم، نیازی به مهر دادگستری و مهر وزارت امور خارجه هست یا خیر !
ممنون میشم راهنماییم کنین

RE: تائید و مهر وزارت علوم - yadestan - 16-05-2016

دوستان من یک سوال دیگه هم دارم. من علاوه بر مدارک ارایش و پیرایش مدارک ترجمه شده لیسانس و فوق لیسانس رو هم دارم، ولی فقط یک نسخه اصلی از ترجمه انها به انگلیسی رو دارم. نمیدونم برای evaluate ایا باید همین یک نسخه اصل رو بفرستم ؟
ممنونم از راهنماییتون.

RE: تائید و مهر وزارت علوم - Matinking - 16-05-2016

(16-05-2016, 02:18 AM)yadestan نوشته: دوستان من یک سوال دیگه هم دارم. من علاوه بر مدارک ارایش و پیرایش مدارک ترجمه شده لیسانس و فوق لیسانس رو هم دارم، ولی فقط یک نسخه اصلی از ترجمه انها به انگلیسی رو دارم. نمیدونم برای evaluate ایا باید همین یک نسخه اصل رو بفرستم ؟
ممنونم از راهنماییتون.

سلام

"یه نسخه اصلی از ترجمه" خیلی معنا نداره...
چون ترجمه نسخه اصلی و فرعی نداره...
از نسخه اصلی پارسی به هر تعداد که لازم هست ترجمه تهیه کنید و ارسال کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: تائید و مهر وزارت علوم - T.shams - 06-06-2017

سلام، دوستان من چند تا سوال داشتم ممنون ميشم كمكم كنيد، ١-تو سايت يكي از مداركي كه براي تاييد مدارك نياز هست "گواهي نامه پايان تحصيلات كه در ان تعهد خدمت و صندوق رفاه و ... عنوان نشده باشد" در صورتي كه دانشگاه فقط دانشنامه و ريز نمرات و فرم نحوه انجام تعهد به من داد! اين گواهي چيه و ايا حتما نياز به اسكن و ارسال اون هست؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد
٢- بعد از ثبت نام در سايت و نهايتا بعد از اينكه نوبت پست مشخص شد، امكانش هست يه شخص ديگه از طرف ما بره سازمان و مدارك رو تاييد كنه؟

RE: تائید و مهر وزارت علوم - butterfly - 06-06-2017

(06-06-2017, 10:00 AM)T.shams نوشته: سلام، دوستان من چند تا سوال داشتم ممنون ميشم كمكم كنيد، ١-تو سايت يكي از مداركي كه براي تاييد مدارك نياز هست "گواهي نامه پايان تحصيلات كه در ان تعهد خدمت و صندوق رفاه و ... عنوان نشده باشد" در صورتي كه دانشگاه فقط دانشنامه و ريز نمرات و فرم نحوه انجام تعهد به من داد! اين گواهي چيه و ايا حتما نياز به اسكن و ارسال اون هست؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد
٢- بعد از ثبت نام در سايت و نهايتا بعد از اينكه نوبت پست مشخص شد، امكانش هست يه شخص ديگه از طرف ما بره سازمان و مدارك رو تاييد كنه؟

سلام. منظور از "گواهي نامه پايان تحصيلات كه در ان تعهد خدمت و صندوق رفاه و ... عنوان نشده باشد" همون دانشنامه هست. این جمله رو صرفا جهت تاکید و شفاف کردن اینکه گواهی موقت تایید نمیشه نوشتند.  چون توی گواهی موقت هست دقیقا ذکر شده که که میزان تعهد خدمت دارید و ارائه دانشنامه منوط به تسویه وام صندوق رفاه دانشجویی و انجام تعهد خدمت هست. 
در مورد سوال دومتون، می دونم که اگر عجله داشته باشید می تونید منتظر روند پست نشید و خودتون حضوری ببرید مهر بشه ولی در مورد اینکه شخص ثالثی ببره مطمئن نیستم و به نظرم تماس بگیرید باهاشون و مطمئن شید.

RE: تائید و مهر وزارت علوم - szeinalilathori - 06-06-2017

@T.shams
دوست عزیز سلام

2-  طبق تجربه ی شخصی من، بله، امکانش هست که شخص دیگری از طرف شما برای تایید نهایی مدارک به سازمان مراجعه کنه. (حتی الزامی نیست که اون فرد کارت شناسایی مثل کارت ملی شما رو هم بهمراه داشته باشه.)

ارادتمند
الهام

ترجمه مدارک - Mahgh95 - 12-06-2017

سلام و درود
اخیرا مدرک کارشناسی و ارشد (هر دو مقطع روزانه ) رو آزاد کردم، به همراه مدرک ارشدم آدرس سامانه وزارت علوم به منظور تایید مدرک دانش آموختگان رو دادن، برای ترجمه مدارکم بایستی ابتدا در این سامانه ثبت نام کنم و بعد برم دارالترجمه و گرفتن مهرهای وزارت خارجه و دادگستری؟؟