آکادمیا کافه
این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: مشاوره رایگان با اعضای مجرب سایت (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ (/Thread-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85-%D8%A8%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%85%D8%9F--10370)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - Milados - 20-08-2016

(19-08-2016, 10:21 PM)szeinalilathori نوشته: دوستان عزیز سلام

getnotify که Matinking عزیز اشاره کردند رو من سعی کردم استفاده کنم اما یه مشکلی دارم. توی سایت getnotify از قابلیت های این ترکر به این نکته چند بار اشاره شده که مخاطب متوجه ترک شدن ایمیل نمیشه. 
برای اطمینان از این قضیه من ایمیلی برای خودم ارسال کردم. اما یه مشکلی به نظرم هست. اول اینکه تو ایمیل گیرنده دو تا علامت هست که نشون میده این ایمیل معمولی نیست و خب یه فرفایی داره:
1- انتهای ایمیل فرستنده عبارت روبه رو هست via email81.com 
2- کنار ایمیل گیرنده هم یه قفل قرمز زنگ باز شده هست.

خوب من که خیلی هم دقیق نیستم و خیلی از این موارد سردر نمیارم خیلی راحت اینا به چشمم اومد. اخیرا دوستان کسی از این ترکر استفاده کرده؟ تا حالا همچین موردی رو دیدین؟ راه حلی براش هست؟

نکته بعدی بابت باز شدن اتچ همراه ایمیل توسط مخاطبه: 
موقع بازشدن ایمیل توسط مخاطب getnotify اولین ایمیل رو میفرسته، اگه اتچ هم باز بشه ایمیل دومی دقیقا مشابه اولی میاد و تنها تفاوتشون در زمان هست. اینجوری خب یکم کار سخت میشه چون اگه مخاطب بعد از بازکردن اولیه ایمیل به هردلیلی اون رو ببنده، مجدد چند دقیقه بعد باز کرد، باز ایمیل دیگه ای میاد(دقیقا عین حالتی که انگار ایمیل باز شده و بعدم اتچ باز شده: تنها تفاوت زمانه). باید تنظیمات خاصی انجام بشه که نشون بده الان اتچ باز شده؟ 
من سعی کردم mailtracker for gmail  رو استفاده کنم، اما اونجا هم یه مشکل دیگه پیدا شد. بنابراین تصمیم گرفتم مشکل اولی رو برطرف کنم اگه البته برطرف شدنی باشه. بابت طولانی شدن پست هم عذرخواهی میکنم.

ارادتمند
الهام

سلام 
امیدوارم حالتون خوب باشه.

راستش لیستی رو که متین عزیز گذاشته بود رو نگاه کردم. تو اینها من چندتاشون رو تست کرده بودم ولی این Getnotify رو نصب نکرده بودم و تجربه ایی ندارم باهاش. 

من خودم از Mail track که گزینه شماره هفت همین لیستی که متین گذاشت هست استفاده کردم. این ترکر خیلی خوب بود برای من ولی این رو هم بگم که دو - سه تا مشکل داشت:
1. بعضی از دانشگاه ها ایمیلشون یه جوری که فک می کنند این ایمیل شما ویروس داره و می فرسته ایمیل شما رو تو اسپم استاد.
2. اصلا برای خیلی ها و خیلی ها رو نشون نمی داد. بعضی از استاد ها نرم افزار های مدیریت ایمیل استفاده می کنند. مثلا تمام ایمیل هاشون رو یکجا می بینند. اینجور نرم افزار ها اگه گیرنده استفاده کنه، تیک خوانده شده اش رو نمی زنه ترکر. این موضوع برای من خیلی اتفاق افتاده بود. استاده ایمیلم رو جواب داده بود ولی تیک دوم ترکر خورده نشده بود.

در کل چند نفری که بودیم همه از همین یه ترکر استفاده می کردیم. نمی دونم شاید امسال چیز جدیدی اومده باشه(من اطلاعاتم برای پارسالِ).

کارهایی که می تونید از یه ترکر توقع داشته باشید انجام بده می تونه اینها باشه:
1. نشون بده ایمیل دریافت شده
2. نشون بده اتچ منت ها باز شده یا نه
3. نشون بده ایمیل شما برای شخص دیگه ایی فوروارد شده یا نه
4. و در آخر صبح ها بره یه دو تا نون سنگک بگیره و آب حوض رو بکشه و اگه تونست یه دو تام پیرزن خفه کنه  Big Grin Big Grin  

موفق باشید

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - Inegi - 27-08-2016

سلام ببخشيد من قسمت مربوط به بورسيه ارشد ايتاليا رو پيدا نميكنم ميشه لطفا جوابمو بديد
اگه بخوام براي ارشد غير مرتبط با ليسانس در صورتي كه واحدهامو تطبيق بدن اقدام كنم آيا بورسيه براي ١ سال عقب ميوفته ؟؟

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - MaMi - 27-08-2016

@Inegi

میتونید سوالتون رو در تاپیک پذیرش در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های ایتالیا، مطرح کنید.

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - oveis_abbasi - 05-09-2016

سلام
خسته نباشین
"من فارق التحصیل کارشناسی ارشد رشته ی نانو شیمی هستم، کنفرانس داخلی و چکیده دارم، یک مقاله هم در دست نوشتن دارم، معدلم زیاد بالا نیست اما میخواستم بدونم کسی تو رشته ی من میدونه کدوم دانشگاه ها برای دکتری خوندن خوبه؟ ضمناً من برادرم در دانشگاه Dalhouse کانادا استاد هست. میخواستم بدونم اون میتونه کمکی به من بکنه واسه apply شدن یا نه؟
مرسی"
این سوالمو تو کجا میتونم بپرسم که بچه ها آشنایی داشته باشن و بتونن به من جواب بدن
ممنون میشم جواب بدین

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - delbina - 09-09-2016

سلام به دوستای نازنینم
ببخشید دوستان من میخوام یک cover letter  برای یک شرکت خارجی همراه با رزومم بفرستم ولی نمیدونم از چی و چجوری باید بنویسم، اگر نمونه ای دارید میشه برام بفرستین یا راهنمایی بفرمایید

با تشکر

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - M1KE - 09-09-2016

سوالتون رو می تونید در تاپیک شانس پذیرش از دانشگاه های کانادا بپرسید:

http://www.academiacafe.com/pf/Forum-تحصیل-در-کانادا

در مورد دانشگاه Dalhousie بهترین مرجع برای پاسخ دادن به سوالتون خود برادرتون هست چون از تمام جزییات دانشگاه و اختیاراتشون آگاهی دارند.

(05-09-2016, 05:28 PM)oveis_abbasi نوشته: سلام
خسته نباشین
"من فارق التحصیل کارشناسی ارشد رشته ی نانو شیمی هستم، کنفرانس داخلی و چکیده دارم، یک مقاله هم در دست نوشتن دارم، معدلم زیاد بالا نیست اما میخواستم بدونم کسی تو رشته ی من میدونه کدوم دانشگاه ها برای دکتری خوندن خوبه؟ ضمناً من برادرم در دانشگاه Dalhouse کانادا استاد هست. میخواستم بدونم اون میتونه کمکی به من بکنه واسه apply شدن یا نه؟
مرسی"
این سوالمو تو کجا میتونم بپرسم که بچه ها آشنایی داشته باشن و بتونن به من جواب بدن
ممنون میشم جواب بدین

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - M1KE - 09-09-2016

می تونید تاپیک cover letter رو مطالعه کنید.

http://www.academiacafe.com/pf/Thread-Cover-Letter-یا-Motivation-Letter

(09-09-2016, 11:50 AM)delbina نوشته: سلام به دوستای نازنینم
ببخشید دوستان من میخوام یک cover letter  برای یک شرکت خارجی همراه با رزومم بفرستم ولی نمیدونم از چی و چجوری باید بنویسم، اگر نمونه ای دارید میشه برام بفرستین یا راهنمایی بفرمایید

با تشکر

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - ninaa - 29-09-2016

سلام دوستان من باید طی 1 یا 2 ماهه تافل 46 بگیرم واسه سفارت . دو هفته پیش تافل دادم شدم 38 . نمیدونم در این تایم کوتاه چی بخونم سرعت درک مطلبم خیلی پایینه توی این شرایط چیکار کنم که سرعتم بهتر بشه به نظرتون خودم بخونم بهتره یا برم کلاس . کتاب بارون بخرم ? ممنون میشم جواب بدید

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - M1KE - 29-09-2016

@ninaa

می تونید به بخش مشاوره و رفع اشکال تافل مراجعه کنید:

http://www.academiacafe.com/pf/Forum-مشاوره-و-رفع-اشکال-iBT

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - amirmohamad - 14-10-2016

سلام من میخواستم در مورد اینکه ایران دانشگاه دولتی متوسط برم بهتره یا بیام آمریکا همونجا دانشگاه برم و به جاش برم سربازی یا سربازی رو با وثیقه از ایران بزنم بیرون نرم؟
مرسی از سایت خوبتون