آکادمیا کافه
این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: مشاوره رایگان با اعضای مجرب سایت (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ (/Thread-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85-%D8%A8%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%85%D8%9F--10370)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - shaparak-p - 22-08-2014

سلام من تازه با سایتتون آشنا شدم. کارشناسی مهندسی بهداشت حرفه ای با معدل 17.41 از دانشگاه علوم پزشکی مازندران دارم .میخوام واسه ادامه تحصیل برم یکی از دانشگاههای معتبر خارج از کشور. نمیدونم چه دانشگاههایی رشته های پزشکی دارن، شرایطشون چیه؟! و اینکه چیکار باید کنم که شانس پذیرشم در اون دانشگاهها زیاد بشه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - ali9 - 22-08-2014

سلام دوستان خوب هستین من تازه عضو سایتتون شدم یه سوال خیلی ضروری داشتم ، من قصد ورود به دانشگاه آزاد رو داشتم ، سوال اولم اینه که آیا مدرک دانشگاه آزاد برای بورسیه خارج از کشور ( مثلا اگه چهار کشور ، استرالیا - انگلیس - کانادا - آمریکا رو در نظر بگیریم ) ارزشی داره ؟ 2-و اگه فردی بعد اینکه کارشناسی رو از آزاد گرفت و ارشدش رو از یک دانشگاه دولتی گرفت ، کارشناسی ارشد رو لحاظ میکنن یا اون مدرک دانشگاه آزاد هم تاثیر گذاره ؟ 3-آیا واحدهای دانشگاهی شهرهای دانشگاه آزاد در پذیرش بورسیه تاثیر گذارن ؟ مثلا من یه دانشگاه آزادی رو میشناسم که در لیست TOP UNI دنیا هست ( مثلا دانشگاه شبستر ) ولی دانشگاه آزاد ملکان نیست ، آیا این تاثیر گذاره در پذیرش اگه یه نفر کارشناسی رو در واحد ملکان بخونه ؟ 
4-آیا رشته ها هم تاثیری دارن در پذیرش مثلا فرقی بین کامپیوتر شبستر با رشته های دیگه ؟
ممنون از دوستانی که اطلاع دارند در این مورد و کمک میکنند [img]images/smilies/heart.gif[/img]

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - soilman - 22-08-2014

دوستان عزیز
خوش آمدید
پیشنهاد می کنم اول از همه جزوه سایت رو در اینجا  رو بخوانید و سپس تاپیک های راهنمای گرفتن پذیرش رو دنبال کنید
دوست عزیز شاپرک برای پیدا کردن رشته های بهداشت می تونید عنوان رشته تون رو در سایت دانشگاه های مختلف جستجو کنید
دوست عزیز علی دادن پذیرش صرف اینکه مدرک دانشگاه آزاد یا دولتی داشته باشید بلکه مجموعه ای از عوامل هست که بعد از مطالعه قسمت های مختلف به خوبی به آنها اشراف پیدا می کنید
(22-08-2014, 04:52 PM)'shaparak-p' نوشته: سلام من تازه با سایتتون آشنا شدم. کارشناسی مهندسی بهداشت حرفه ای با معدل 17.41 از دانشگاه علوم پزشکی مازندران دارم .میخوام واسه ادامه تحصیل برم یکی از دانشگاههای معتبر خارج از کشور. نمیدونم چه دانشگاههایی رشته های پزشکی دارن، شرایطشون چیه؟! و اینکه چیکار باید کنم که شانس پذیرشم در اون دانشگاهها زیاد بشه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

(22-08-2014, 08:14 PM)'ali9' نوشته: سلام دوستان خوب هستین من تازه عضو سایتتون شدم یه سوال خیلی ضروری داشتم ، من قصد ورود به دانشگاه آزاد رو داشتم ، سوال اولم اینه که آیا مدرک دانشگاه آزاد برای بورسیه خارج از کشور ( مثلا اگه چهار کشور ، استرالیا - انگلیس - کانادا - آمریکا رو در نظر بگیریم ) ارزشی داره ؟ 2-و اگه فردی بعد اینکه کارشناسی رو از آزاد گرفت و ارشدش رو از یک دانشگاه دولتی گرفت ، کارشناسی ارشد رو لحاظ میکنن یا اون مدرک دانشگاه آزاد هم تاثیر گذاره ؟ 3-آیا واحدهای دانشگاهی شهرهای دانشگاه آزاد در پذیرش بورسیه تاثیر گذارن ؟ مثلا من یه دانشگاه آزادی رو میشناسم که در لیست TOP UNI دنیا هست ( مثلا دانشگاه شبستر ) ولی دانشگاه آزاد ملکان نیست ، آیا این تاثیر گذاره در پذیرش اگه یه نفر کارشناسی رو در واحد ملکان بخونه ؟ 
4-آیا رشته ها هم تاثیری دارن در پذیرش مثلا فرقی بین کامپیوتر شبستر با رشته های دیگه ؟
ممنون از دوستانی که اطلاع دارند در این مورد و کمک میکنند [img]images/smilies/heart.gif[/img]

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - ali9 - 23-08-2014

(22-08-2014, 09:31 PM)'soilman' نوشته: دوستان عزیز
خوش آمدید
پیشنهاد می کنم اول از همه جزوه سایت رو در اینجا  رو بخوانید و سپس تاپیک های راهنمای گرفتن پذیرش رو دنبال کنید
دوست عزیز شاپرک برای پیدا کردن رشته های بهداشت می تونید عنوان رشته تون رو در سایت دانشگاه های مختلف جستجو کنید
دوست عزیز علی دادن پذیرش صرف اینکه مدرک دانشگاه آزاد یا دولتی داشته باشید بلکه مجموعه ای از عوامل هست که بعد از مطالعه قسمت های مختلف به خوبی به آنها اشراف پیدا می کنید

ببینید چون من فعلا در شروع تحصیل هستم میخوام بهترین راه رو برای شروع انتخاب کنم ، هنوز واسه ما طول میکشه برسیم به مرحله پذیرش و این حرفا [img]images/smilies/smile.gif[/img]
ممنون میشم بیشتر توضیح بدید .

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - Babak - 23-08-2014

(23-08-2014, 03:28 AM)'ali9' نوشته:
ببینید چون من فعلا در شروع تحصیل هستم میخوام بهترین راه رو برای شروع انتخاب کنم ، هنوز واسه ما طول میکشه برسیم به مرحله پذیرش و این حرفا [img]images/smilies/smile.gif[/img]
ممنون میشم بیشتر توضیح بدید .
من توضیحاتی در این مورد در موضوع «برنامه‌ریزی تحصیلی برای گرفتن پذیرش بهتر در آینده» دادم. لطفا به این موضوع مراجعه کنید و اگر سوالی دارید همون‌جا بپرسید.

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - shaparak-p - 23-08-2014

(23-08-2014, 03:59 AM)'Babak' نوشته:
من توضیحاتی در این مورد در موضوع «برنامه‌ریزی تحصیلی برای گرفتن پذیرش بهتر در آینده» دادم. لطفا به این موضوع مراجعه کنید و اگر سوالی دارید همون‌جا بپرسید.

سلام آقای babakو soilman من جزوه ی سایت و مطالعه کردم. یه سری سوال هم از جوانب مختلف داشتم که در قسمته " با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه میکنید ؟ " پرسیدم ولی هنوز کسی جوابمو نداده ممنون میشم راهنماییم کنید...

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - soilman - 23-08-2014

دوست عزیز تا جایی که می بینم مایک عزیز جواب شما رو در ادامه پستتان اینجا دادن.در ضمن با توجه به اینکه خودتان فرمودید یکی دو سالی زمان دارید پس اندکی صبر کردن مثلا برای جواب دادن به سوال هایتان ضرری نداره Smile
(23-08-2014, 09:19 AM)'shaparak-p' نوشته:
سلام آقای babakو soilman من جزوه ی سایت و مطالعه کردم. یه سری سوال هم از جوانب مختلف داشتم که در قسمته " با شرایط من چه کشورهایی را برای پذیرش توصیه میکنید ؟ " پرسیدم ولی هنوز کسی جوابمو نداده ممنون میشم راهنماییم کنید...

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - faeze23 - 02-09-2014

سلام
دوستان من کارشناسیم مهندسی فضای سبز بوده میخواستم برای ارشد اپلای کنم نمیدونم از کجا شروع کنم؟؟
یک تالیف کتاب و یک ترجمه و یک طرح پژوهشی داشتم
یک طرح پژوهشی خوبم دارم در رابطه با رشته ام که پورپوزاله چون جایی که حمایت کنه پیدا نکردم ارائه بدم اینها میتونن امتیاز برای فاند باشند؟ممنون میشم راهنمایی کنید
ضمنا با انگلیسی مشکل ندارم و به فرانسه هم تقریبا اشنام
ممنون

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - M1KE - 02-09-2014

مهندسی فضای سبز جزو میان رشته ای هاست ولی با توجه به اینکه بیشتر به معماری منظر نزدیک هست به نظرم می تونید سوال هاتون در این مورد رو در انجمن عمران، معماری و شهرسازی مطرح کنید.
(02-09-2014, 10:36 PM)'faeze23' نوشته: سلام
دوستان من کارشناسیم مهندسی فضای سبز بوده میخواستم برای ارشد اپلای کنم نمیدونم از کجا شروع کنم؟؟
یک تالیف کتاب و یک ترجمه و یک طرح پژوهشی داشتم
یک طرح پژوهشی خوبم دارم در رابطه با رشته ام که پورپوزاله چون جایی که حمایت کنه پیدا نکردم ارائه بدم اینها میتونن امتیاز برای فاند باشند؟ممنون میشم راهنمایی کنید
ضمنا با انگلیسی مشکل ندارم و به فرانسه هم تقریبا اشنام
ممنون

[برش] داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - سمانه۶۳ - 11-09-2014

سلام
من برای مصاحبه یک پوزیشن دکتری دعوت شدم، به یه دانشگاه تو ایتالیا، برای ویزا چه باید بکنم؟ می تونم سه هفته ایی ویزا بگیرم؟؟؟
مرسی