آکادمیا کافه
این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: مشاوره رایگان با اعضای مجرب سایت (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ (/Thread-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85-%D8%A8%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%85%D8%9F--10370)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - marykiyani1990 - 16-06-2014

سلام.من دوتا سوال دارم یکی لیست دانشگاه هایی رو که برای روانشناسی جی آر ای نمیخوان رو میخواستم بدونم توی سایت میتونم پیدا کنم یا نه؟ و یکی اینکه من متاهل هستم و قصد ادامه تحصیل در امریکا رو دارم.همسرم فوق دیپلم مکانیک داره ولی میگه هر کاری حاضره انجام بده حتی دلیوری و یا مستخدمی آیا این کار ها هم ممنوعه؟بلک جاب ها چیا هتند دقیقا؟

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - M1KE - 16-06-2014

در کل به غیر از دانشگاه های آمریکا و تا حد کمتری هم دانشگاه های کانادا بقیه کشورها در اغلب موارد به GRE نیاز ندارند. در مورد آمریکا می تونید به تاپیک دانشگاه هایی از آمریکا که به GRE نیاز ندارند سر بزنید می بایست یک سری اطلاعاتی در این زمینه داشته باشه.

در مورد سوالات عمومی مربوط به کار کردن در آمریکا می تونید به تاپیک های انجمن کار و زندگی در آمریکا سر بزنید.

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - mozhdeh121367 - 22-06-2014

سلام پست مناسبی برای سوالم پیدا نکردم. من 26 سالمه دانشجویه ارشدم و قصد دارم برای دکتری به آمریکا یا کانادا برم . اول یه شرح حالی از خودمو زندگی بدم که به سوالم مربوطه . در حال حاضر از زندگیه خوبی توی ایران برخوردارم از مسائل مالی و عاطفی گرفته تا زندگیه اجتماعی و ارتباطات . خداروشکر همه چیز جز یه چیز که عدم رضایت من از سیستم سنتی و مذهبی ایران چه مردم و چه دولت هست . من از جو حاکم بر اینجا واقعا ناراضیم وتحت هیچ شرایطی نمیتونم و نمیخوام تسلیمش بشم .در واقع با همه چیز مشکل دارم تعاملات مردم دیدگاه جامعه به ازدواج و . . .  کلا تمام معیارهای که لازمه ی خوشبختیه یک دختر ایرانی میتونه باشه رو دارم ولی واقعا احساس خوشبختی نمیکنم .  من الان از همه چیزم تو ایران دارم میگذرمو شبانه روز دارم برای رسیدن به این هدفم تلاش میکنم . ولی انگار تو برزخ گیر کردم نمیدونم کدوم وری هستم از یه طرف اگر ایران بمونم تا ابد حسرت یه زندگیه آزاد بدون اجبار و محدودیت رو میخورم و از طرف دیگه هم اگرم همه ی زندگیمو متمرکز هدفم کنم به خودم میگم اگر بهش نرسیدم چی ؟ شدم یه دختر 30 ساله شایدم بیشتر دست از پا درازتر نه ازدواج نه کار درستی(خودتون بهتر میدونید یه دختر تو ایران نمیتونه تا هر موقع دلش خواست مجرد بمونه وتا یه جای میتونه فشار خانواده و جامعه رو تحمل کنه). لطفا راهنماییم کنید اینم بگم من از تمام سختیهای زندگی خارج از ایران مطلعم از صبح تا شب کار و درس، نداشتن دوست، بی پولی و . .  ولی این چیزا برای من پذیرششون راحته آدم خیلی مستقلیم عاشق کار و درسم و ارتباطم با آدمها خیلی خوبه میدونم در نهایت میتونم خودمو با جامعه وفق بدم .

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - M1KE - 22-06-2014

سوال شما رو میشه به طور خلاصه میشه اینطور گفت که "چطور به خارج برم؟" که با توجه به اینکه معیارهای فرهنگی و اجتماعی براتون مهمتر از معیارهای تحصیلی هست به نظرم خیلی نباید رتبه دانشگاه هایی که درشون قبول میشین براتون در اولویت باشه بلکه خود خارج رفتن و بودن در یک محیط متفاوت تر هست که مهمه. از این نظر به نظرم می تونید تاپیک های شانس پذیرش از دانشگاه های آمریکا و کانادا رو نگاه کنید ببنید و شرایط تحصیلی تون رو مطرح کنید تا دوستان راهنمایی کنند که در چه حدود رتبه هایی می تونید پذیرش بگیرید و چه چیزهایی رو باید آماده کنید.

این قسمت تحصیلی قضیه بود. در مورد بخش های فرهنگی و اجتماعی می تونید تاپیک هایی که در انجمن سایر موارد هستند رو نگاه کنید. قبلا در مورد برخی مشکلات فرهنگی و اجتماعی خارج رفتن در اونجا صحبت شده. اگر سوالی از این دید داشتین که در تاپیک های اون انجمن وجود نداشت می تونید در همون جا تاپیک جدیدی ایجاد کنید.

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - InviS - 26-06-2014

باز سلام!
من یه سئوال دیگه بپرسم!!! من کاردانی پیوسته خوندم و بعدش کارشناسی ناپیوسته؛ زمانی که بخوام  ریز نمرات و دانشنامه م رو ترجمه کنم باید هر دو مقطع رو ترجمه کنم یا فقط آخری (کارشناسی ناپیوسته) رو؟! [img]images/smilies/undecided.gif[/img]

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - Babak - 26-06-2014

(26-06-2014, 09:01 AM)'InviS' نوشته: باز سلام!
من یه سئوال دیگه بپرسم!!! من کاردانی پیوسته خوندم و بعدش کارشناسی ناپیوسته؛ زمانی که بخوام  ریز نمرات و دانشنامه م رو ترجمه کنم باید هر دو مقطع رو ترجمه کنم یا فقط آخری (کارشناسی ناپیوسته) رو؟! [img]images/smilies/undecided.gif[/img]

لطفا سوال‌تون رو در این موضوع مطرح کنید.

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - sam201 - 29-06-2014

باسلام و ممنون از مشاوره های خوبتون.
من هم مثل خیلیها نفهمیدم سوالم رو باید همینجا بپرسم یا نه؟
برای کشور آمریکا:
۱-گرفتن پذیرش مستقیم از لیسانس به دکترا رو اولا متخصصین شما میتو نن انجام بدن یا فقط راهنمایی مکنن(دفتری هم درتهران دارید؟)؟ دوما آیا درسته که گرفتن ویزا برای لیسانس به دکترا سخت تر از گرفتن ویزا برای ارشده؟
۲-من یک مرتبه برای توریستی ریجکت شدم آیا بعضی دانشگاهها که در سایت us.news،بدون رنکینگند یا RNP(رنک انتشار نیافته)احتمال ویزا گرفتن چقدره؟
از دو تا سوال قصدم گرفتن ویزا و فاند هستش(دکترا فاند داره ولی از ندادن ویزا ترس دارم).
ممنون از راهنماییهاتون.

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - M1KE - 29-06-2014

1- این سایت دفتر خاصی که راهنمایی یا مشاوره "حضوری" ارائه بده نداره و همه راهنمایی ها در قالب همین انحمن و توسط کاربران یا مدیران خود سایت به صورت رایگان انجام میشه. برای به دست آوردن اطلاعات در مورد دکترای مستقیم می تونید دو تاپیک زیر رو مطالعه کنید:

پذیرش مستقیم از کارشناسی به دکترا

اعتبار مدرک دکترای مستقیم در ایران

2- در مورد سوال دومتون تاپیک های زیادی در انجمن آمریکا وجود داره که به شکلی می تونند مرتبط باشند برای نمونه می تونید به تاپیک چه مواردی می توانند باعث رد شدن ویزای دانشجویی شوند یا  عواملی که می توانند فرآیند کلیرنس را دچار مشکل کنند مراجعه کنید و اگر سوالتون قبلا پاسخ داده نشده مطرحش کنید.

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - mo.alireza - 06-07-2014

من برای شهریور وقت سفارت هلند دارم و با دعوتنامه میخوام وارد بشم مدارک باید چی ببرم؟ممنونم

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - ForeverBlue - 06-07-2014

درود بر شما و خوش آمدید به این فروم
سوال شما در تاپیک مدارک لازم برای ویزای هلند  پاسخ داده شده است.