آکادمیا کافه
این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: مشاوره رایگان با اعضای مجرب سایت (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ (/Thread-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85-%D8%A8%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%85%D8%9F--10370)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - Babak - 25-11-2013

ما یک موضوع در مورد ارسال دعوت‌نامه برای پدر و مادر داریم، اما به نظر می‌رسه که سوال شما بیشتر در مورد انتخاب سفارت باشه و در نتیجه بیشتر به این موضوع مربوطه. می‌تونید سوال‌تون رو در این تاپیک مطرح کنید.

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - Andre - 23-12-2013

با سلام،
در پی مشاهد تجربیات اخیر دوستان در نوشتن اولین Resume، نمونه‌ای از یک Resume که با استفاده از یکی از ویرایشگرهای Latex تهیه شده موجود است. هدف این است که این نمونه رو با دوستان به اشتراک بگذارم تا دوستان چهاچوب کلی نوشتن یک Resume تحصیلی رو مشاهده کنند و به راحتی آنرا با مشخصات خود تکمیل نمایند. سوال این است که آیا نیاز به ایجاد تاپیکی جدید در این قسمت است؟
http://www.academiacafe.com/pf/Forum-Resume-CV

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - Babak - 28-12-2013

(23-12-2013, 10:25 AM)'Andre' نوشته:
با سلام،
در پی مشاهد تجربیات اخیر دوستان در نوشتن اولین Resume، نمونه‌ای از یک Resume که با استفاده از یکی از ویرایشگرهای Latex تهیه شده موجود است. هدف این است که این نمونه رو با دوستان به اشتراک بگذارم تا دوستان چهاچوب کلی نوشتن یک Resume تحصیلی رو مشاهده کنند و به راحتی آنرا با مشخصات خود تکمیل نمایند. سوال این است که آیا نیاز به ایجاد تاپیکی جدید در این قسمت است؟
http://www.academiacafe.com/pf/Forum-Resume-CV
ببخشید که من زودتر جواب ندادم. در سفر بودم و فقط یکی دو بار کوتاه فرصت کردم که به فروم سر بزنم.
در مورد سوال‌تون، بله اگر زحمتش رو بکشید و یک موضوع جدید درست کنید خوب خواهد بود. در انجمن رزومه کلید «ارسال موضوع» رو بزنید و یک موضوع با عنوانی مثل «قالب Latex برای رزومه تحصیلی» یا چیزی شبیه به این ایجاد کنید و فایل رو پیوست کنید.

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - elec59 - 31-12-2013

سلام
می خواستم بدونم برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا نمره زبان gre sub واجبه  یا  gre general  یعنی کدومش واجبه داشته باشی و کدومش پوئن مثبته با توجه به رشته من که مهندسی الکترونیک هست لطفا جواب و برای اکثر دانشگاه های تاپ آمریکا در نظر بگیرید و بگید.ممنون

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - blur - 31-12-2013

(31-12-2013, 02:52 PM)'elec59' نوشته: سلام
می خواستم بدونم برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا نمره زبان gre sub واجبه  یا  gre general  یعنی کدومش واجبه داشته باشی و کدومش پوئن مثبته با توجه به رشته من که مهندسی الکترونیک هست لطفا جواب و برای اکثر دانشگاه های تاپ آمریکا در نظر بگیرید و بگید.ممنون

سابجکت برا یه سری از رشته های خاص هست که رشته شما جزوش نیست. شما باید جنرال بدین. برا اطلاعات بیشتر در مورد این آزمون به این تاپیک ها مراجعه کنید.

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - Torkan - 16-01-2014

دوستان عزیز یه سوال هست نمیدونم کجا بپرسم:
میخوام ببینم این جمله تا چه حد درسته به خصوص دوستانی که مدت زیادی تو ایالات متحده آمریکا بودن ممنون میشم توضیح بدن.
" زبان خود به خود تو محیط اصلا خوب نمیشه و باید بشینی بخونی."
بااحترام

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - M1KE - 16-01-2014

با توجه به اینکه این موضوع مختص زبان خاصی نیست و در مورد همه زبان ها صدق می کنه، به نظرم میشه در ریشه انجمن زبان های خارجی (اینجا) تاپیکی با عنوان «تاثیر محیط بر زبان دوم» ایجاد کرد و در موردش صحبت کرد. 

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - mehdi adeli - 19-01-2014

سلام دوستان عزیز
ما یه چند تا فامیل تو آمریکا داریم که همشون  سالیان ساله که تو آمریکا هستند و گرین کارت دارند ، حالا منم هم خودم میخوام واسه تحصیل واسه اونجا اقدام کنم .
یک سوال از خدمتتون داشتم که نمیدونستم کجا میتونم مطرح کنم :
من دقیقاً چه کمکی میتونم ازشون بگیرم میتونم بهشون واسه دعوت نامه رو بندازم ، من تا حالا چیزی ازشون نخواستم البته اصولاً روم نشده !
ولی میتونم چطوری از امتیازشون واسه تحصیل یا مهاجرت استفاده کنم ؟؟؟ آیا اصلاً امتیاز واسه منی که تو ایرانم محصوب میشن ؟ میشه یکی راهنمایی کنه ، چون میخواستم ببینم خودم اقدام کنم یا بهشون رو بندازمم چطوره ، اصلا ازشون چی بخوام بهتره ؟؟؟
بچه های با تجربه راهنمایی کنن .
مرسی از همتون .

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - ForeverBlue - 20-01-2014

(16-01-2014, 09:50 AM)'M1KE' نوشته: با توجه به اینکه این موضوع مختص زبان خاصی نیست و در مورد همه زبان ها صدق می کنه، به نظرم میشه در ریشه انجمن زبان های خارجی (اینجا) تاپیکی با عنوان «تاثیر محیط بر زبان دوم» ایجاد کرد و در موردش صحبت کرد. 

ایده بسیار خوبی است مایک عزیز
من این تاپیک را ایجاد کردم و منتظر حضور شما و سایر دوستان هستم.
کلا اینقدر بگویم که محیط فقط وقتی تاثیر دارد که مجبور به سخن گفتن و فعالیت به زبان دوم باشید، وگرنه اگر مثلا در سوئد بتوانید به راحتی با زبان انگلیسی کارهای خود را راه بیاندازید، چندان بهبودی در وضعیت زبان سوئدی شما ایجاد نخواهد شد.

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - Babak - 20-01-2014

(19-01-2014, 11:10 PM)'mehdi adeli' نوشته: سلام دوستان عزیز
ما یه چند تا فامیل تو آمریکا داریم که همشون  سالیان ساله که تو آمریکا هستند و گرین کارت دارند ، حالا منم هم خودم میخوام واسه تحصیل واسه اونجا اقدام کنم .
یک سوال از خدمتتون داشتم که نمیدونستم کجا میتونم مطرح کنم :
من دقیقاً چه کمکی میتونم ازشون بگیرم میتونم بهشون واسه دعوت نامه رو بندازم ، من تا حالا چیزی ازشون نخواستم البته اصولاً روم نشده !
ولی میتونم چطوری از امتیازشون واسه تحصیل یا مهاجرت استفاده کنم ؟؟؟ آیا اصلاً امتیاز واسه منی که تو ایرانم محصوب میشن ؟ میشه یکی راهنمایی کنه ، چون میخواستم ببینم خودم اقدام کنم یا بهشون رو بندازمم چطوره ، اصلا ازشون چی بخوام بهتره ؟؟؟
بچه های با تجربه راهنمایی کنن .
مرسی از همتون .

به طور کلی اقوام شما برای ادامه تحصیل یا مهاجرت شما به امریکا کار خاصی نمی‌تونند انجام بدند. شما اگر قصد پذیرش داشته باشید، شاید بتونید ازشون برای انجام پرداخت هزینه‌ها با کردیت کارت و غیره کمک بگیرید، اما بیش از این کار چندانی از دست اون‌ها بر نمیاد و برای مهاجرت هم فقط فامیل درجه یک (پدر و مادر یا خواهر و برادر) می‌تونند برای شما افدام کنند.