آکادمیا کافه
این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: مشاوره رایگان با اعضای مجرب سایت (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ (/Thread-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85-%D8%A8%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%85%D8%9F--10370)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: این شرایط مورد قبول کدوم دانشگاهه؟؟ - farzins - 31-05-2013

با سلام خدمت دوستان عزیز میخواستم بدونم این شرایط که درزیر نوشتم مورد قبول کدوم دانشگاه؟؟؟؟
مدرک تحصیلی لیسانس عمران ازدانشگاه ازاد اسلامی بعد سابقه ی کار درشرکت های مختلف ازجمله راه....
مدرک زبان تافل با تومر
2.دانش آموز پیش دانشگاهی رشته ی تجربی جمع مدل4سال 17.90
زبان تافل

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - Babak - 01-06-2013

(31-05-2013, 01:20 PM)'roshanak25' نوشته: خیلی ممنونم. چند تا سوال دارم میدونم خیلی کلی هستن ولی اگه میشه همون بصورت کلی جواب بدین تا من 1چیزایی دستم بیاد.
1) بنظرتون مثلا از بین کشورهای مهاجرپذیر شرایط کدومشون نسبتا آسون تره؟ 2) میشه برای مثال چندتا از کشورهایی رو نام ببرید که اون چند سال تحصیلی جزو چند سالی که باید اقامت موقت داشته باشیم و بعدش اقامت دائم بگیریم هست؟ 3) برای انتخاب کشور (یا دانشگاه) مورد نظر چه چیزهایی رو مدنظر قرار بدم؟

من اینجا مختصر جواب می‌دم تا خودتون بعد در تاپیک‌های مناسب سوال‌هاتون رو مطرح کنید.
شرایط کشورها برای مهاجرت مدام تغییر می‌کنه و ممکنه اطلاعات من در خصوص کانادا و استرالیا به‌روز نباشه.
امریکا از این نظر مهاجرت می‌شه گفت سخت‌ترین شرایط رو داره. من از شرایط کانادا تا چند سال پیش که خبر دارم ساده‌تر بود. ضمنا هیچ کدوم از این کشورها نیاز ندارند که شما چند سال اقامت موقت داشته باشید تا بتونید بعد اقامت دائم بگیرید. فقط بعد از اقامت دائم باید چند سال اونجا باشید تا شهروند بشید. امریکا پنج ساله، کانادا سه سال و استرالیا فکر می‌کنم دو سال بود ولی اخیرا به چهار سال افزایش پیدا کرده.
انتخاب کشور با انتخاب دانشگاه تا حد زیادی متفاوته. در انتخاب دانشگاه می‌شه گفت هر چه رنک بهتر باشه و بتونید فاند بهتری بگیرید بهتره. انتخاب کشور اما به این سادگی نمی‌شه گفت و خیلی بستگی به ترجیحات شما داره، اما به نظرم یکی از فاکتورهای خیلی مهم احتمال پیدا کردن شغل مناسبه.

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - Babak - 01-06-2013

(31-05-2013, 05:14 PM)'farzins' نوشته: با سلام خدمت دوستان عزیز میخواستم بدونم این شرایط که درزیر نوشتم مورد قبول کدوم دانشگاه؟؟؟؟
مدرک تحصیلی لیسانس عمران ازدانشگاه ازاد اسلامی بعد سابقه ی کار درشرکت های مختلف ازجمله راه....
مدرک زبان تافل با تومر
2.دانش آموز پیش دانشگاهی رشته ی تجربی جمع مدل4سال 17.90
زبان تافل

لطفا سوال‌تون رو در این موضوع مطرح کنید. ضمنا به معدل لیسانس و نمره تافل‌تون هم اشاره کنید تا بشه بهتر در مورد شرایط‌تون نظر داد.

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - roshanak25 - 02-06-2013

(01-06-2013, 09:16 PM)'Babak' نوشته:
من اینجا مختصر جواب می‌دم تا خودتون بعد در تاپیک‌های مناسب سوال‌هاتون رو مطرح کنید.
شرایط کشورها برای مهاجرت مدام تغییر می‌کنه و ممکنه اطلاعات من در خصوص کانادا و استرالیا به‌روز نباشه.
امریکا از این نظر مهاجرت می‌شه گفت سخت‌ترین شرایط رو داره. من از شرایط کانادا تا چند سال پیش که خبر دارم ساده‌تر بود. ضمنا هیچ کدوم از این کشورها نیاز ندارند که شما چند سال اقامت موقت داشته باشید تا بتونید بعد اقامت دائم بگیرید. فقط بعد از اقامت دائم باید چند سال اونجا باشید تا شهروند بشید. امریکا پنج ساله، کانادا سه سال و استرالیا فکر می‌کنم دو سال بود ولی اخیرا به چهار سال افزایش پیدا کرده.
انتخاب کشور با انتخاب دانشگاه تا حد زیادی متفاوته. در انتخاب دانشگاه می‌شه گفت هر چه رنک بهتر باشه و بتونید فاند بهتری بگیرید بهتره. انتخاب کشور اما به این سادگی نمی‌شه گفت و خیلی بستگی به ترجیحات شما داره، اما به نظرم یکی از فاکتورهای خیلی مهم احتمال پیدا کردن شغل مناسبه.

خیلی ممنون از راهنماییتون. چطور میتونم مطلع بشم که احتمال پیدا کردن شغل با توجه به رشته ام در چه کشوری بیشتر هست؟ آیا سایت خاصی رو میشناسید؟

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - steve jobs - 12-07-2013

با سلام دوستان عزیز من علیرضا سبوخی هستم ۱۷ سال دارم و در حائل حاضر ساله سوم دبیرستان هستم می‌خوام از مدیران مجرب سایت خوب اکدمیا کمک بگیرم برای رفتن به mit

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - Babak - 12-07-2013

در مورد این دانشگاه خاص لطفا مطالب این موضوع رو مطالعه کنید و سوال‌هاتون رو در همون تاپیک مطرح کنید.
همچنین با توجه به این که شما قاعدتا به دنبال پذیرش در مقطع کارشناسی هستید، لطفا مطالب گفته شده در انجمن پذیرش کارشناسی رو هم بخونید تا اطلاعات اولیه در مورد پذیرش در این مقطع کسب کنید.

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - gonesh - 18-07-2013

سلام.من کارشناس ارشد کشاورزی با معدل 17 هستم.یک مقاله خارجی و یک مقاله داخلی دارم.و در حال آمادگی برای آزمون آیلتس هستم.می خواهم برای مقطع دکترا از دانشگاههای اروپا فاند بگیرم.چه مراحلی را باید طی کنم و چه شرایطی باید داشته باشم؟

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - soilman - 18-07-2013

درود
معدل شما خوب هست....مقاله داشتن هم موثر است....زبان مانده که دارید خودتون رو آماده می کنید...برای اروپا معمولا شما باید دنبال پوزیشن های خالی در دانشگاه ها باشید یا اگر استادی رو دیدید که به زمینه ی کاری شما می خوره ای میل بزنید و ابراز علاقه کنید...برای شروع در این فروم به شما توصیه می کنم جزوه ی راهنمای سایت را در اینجا مطالعه کنید.
(18-07-2013, 12:24 PM)'gonesh' نوشته:  سلام.من کارشناس ارشد کشاورزی با معدل 17 هستم.یک مقاله خارجی و یک مقاله داخلی دارم.و در حال آمادگی برای آزمون آیلتس هستم.می خواهم برای مقطع دکترا از دانشگاههای اروپا فاند بگیرم.چه مراحلی را باید طی کنم و چه شرایطی باید داشته باشم؟

RE: این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - mona - 26-07-2013

(02-06-2013, 06:08 PM)'roshanak25' نوشته:
خیلی ممنون از راهنماییتون. چطور میتونم مطلع بشم که احتمال پیدا کردن شغل با توجه به رشته ام در چه کشوری بیشتر هست؟ آیا سایت خاصی رو میشناسید؟

سلام ... شما به سادگی با جستجوی این عنوان " find job in canada/australia " در سایت  google  سایت های کاریابی بسیار زیادی پیدا میکنید که جدید ترین کارها و بعضا به همراه دستمزدها در آنها قید شده همچنین بعضی از شرکت های وکلای مهاجرت نیز در زمینه ی کاریابی کمک هایی به متقاضیان انجام میدهند که چون من خودم تا حالا در مورد کاریابی به وکیل مراجعه نکردم متاسفانه در این مورد اطلاع چندانی ندارم به نظرم بهترین روش برای آشنایی با مشاغل موجود و دستمزد ها ، مراجعه به سایت های کاریابی میباشد .
موفق باشید

این سوال را در کدام قسمت فروم بپرسم؟ - mj.morshed - 31-07-2013

سلام

من رشته برق-قدرت در دانشگاه اصفهان خوندم. می خوام واسه فرانسه اقدام کنم و اما نمی تونم بفهمم کجا می تونم دانشگاههای دارای مقطه دکتری را پیدا کنم.