آکادمیا کافه
گواهی بانکی برای کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | ویزا آفیس پاریس - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+---- انجمن: مهاجرت به کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+----- انجمن: مهاجرت به کانادا از سایر روشهای فدرال (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D9%84)
+----- موضوع: گواهی بانکی برای کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | ویزا آفیس پاریس (/Thread-%DA%AF%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D9%86%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%A7%D9%87%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7-FSW-2014-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7-%D8%A2%D9%81%DB%8C%D8%B3-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%B3)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

گواهی بانکی برای کارکنان ماهر کانادا (FSW 2014) | ویزا آفیس پاریس - shubizkumbuli - 01-03-2015

سلام

لطفا تمام سوالات مرتبط با fsw 2014 در ویزا آفیس پاریس رو اینجا مطرح کنید.

سوالات میتونه شامل:

1. گردش حساب 3 ماهه 6 ماهه و غیره باشه

2. منشا پول

3. واریز و برداشت ناگهانی پول

4. خرید و فروش سکه طلا جهت پر کردن حساب

5. خرید و فروش ارز جهت پر کردن حساب

6. خرید و فروش ملک یا هر چیز دیگه جهت پر کردن حساب

باشه

RE: تمام سوالات مرتبط با گواهی بانکی برای FSW 2014 و پاریس - nasim827 - 01-03-2015

سلام خسته نباشید Smile
یه سوالی. اینکه می گید تا به حال کسی به خاطر پول ریجکت نشده واقعا همینطوره؟ چون یادمه که قبلا یکی از دوستان ادعا کرده بود که سری قبل در ورشو به دلیل گواهی بانکش ریجکت شده چون پول یه باره وارد شده و تعداد تراکنش هم بالا بوده...
من می خوام تلاشمو بکنم که از حالا تا وقتی که آپدیتم میاد به حسابم پول منتقل کنم و خارج کنم تا فعال تر باشه اما نمی دونم چطور و با چه میزان مبلغی و طی چه بازه هایی این کار و انجام بدم که سوتی نشه بدتر؟

راه حل دومی که به ذهنم رسید این بود که طبق کلیشه، ادعا کنم که ارزش پول تو ایران در حال تغییره و منم که دارم سرمایه م و جمع می کنم و برم یه کشور دیگه باید حواسم باشه تاارزش پولم کم نشه برای همین پولم و تبدیل به دلار کردم. حالا اگه ازم سند اونو بخوان اون وقت باید از یه طریقی یه رسید سوری جور کنم و بفرستم (که البته نمی دونم برای اونا چقدر می تونه سندیت داشته باشه)

کلا نظر شما دوستان چیه در این مورد؟ بهترین راه کدومه؟ مخصوصا که احتمالا تا اواخر اسفند اپدیت اولم بیاد تا اوخر فروردین فرصت داشته باشم ارسال کنم ... حسابمم تقریبا توی این ماه های اخیر حدود یک میلیون و خرده ای پول هر ماه وارد شده و خارج شده ازش. نمی خوام بدتر خودم با دست و پا زدن، سوتی بدم...

RE: تمام سوالات مرتبط با گواهی بانکی برای FSW 2014 و پاریس - shubizkumbuli - 01-03-2015

سلام

خوبید؟

خوش آمدید.

اون شخصی که تو ورشو رد شد خیلی کیس پیچیده ای داشت و اصلا توصیه نمی کنم که نگران باشید و بخواهید با خودتون مقایسه کنید.

ورود و خروج پول به حسابتون کمکی نمی کنه و ممکنه شک بر انگیز باشه. گردش حساب بالا (ورود و خروج زیاد پول) برای افراد جوون و کسایی که حقوق بگیر هستند شک بر انگیزه!

بهتره یک پولی بزارید تو حساب بمونه و بهش دست نزنید.

کلیشه ای که گفتید عالیه و همیشه هم جواب داده.

سند سوری تا به حال جواب داده. مثل گواهی خرید و فروش سکه یا ارز.

RE: تمام سوالات مرتبط با گواهی بانکی برای FSW 2014 و پاریس - siya_kh1983 - 01-03-2015

با سلام.
من هم مشکل گردش حساب و دارم... با این حال فکر کنم این هفته آپدیت من بیاد و من هم فردا قرار هست کسی پول به حسابم بریزه.
مشکلی که هست و قبلا هم گفتم اینه که من نمیتونم فاکتور بگیرم.
سوالی که دارم اینه که اگه بگم که این پول رو من و همسرم جمع کردیم و گردش حساب من به اندازه ای هست که پاریس شک نکنه در ماه حداقل 5 میلیون تومان وارد و خارج میشه... خوب برای این حساب اگه کمی این دوستان فکر کنن 36 میلیون تومان فوقش 7 ماه طول میکشه توش جمع بشه... باز هم این دوستان آیا شک میکنن؟!
و یک سوال خیلی مهم... اگه این دوستان به هر دلیلی قانع نشن، یک دفعه که ریجکت نمیکنند؟! یعنی بدون اطلاع که نمیگن ریجکت شدی؟! از ما آخرش میگن که توضیح بدیم!! درسته؟!

RE: تمام سوالات مرتبط با گواهی بانکی برای FSW 2014 و پاریس - Vicky - 01-03-2015

(01-03-2015, 06:33 PM)'shubizkumbuli' نوشته: ورود و خروج پول به حسابتون کمکی نمی کنه و ممکنه شک بر انگیز باشه. گردش حساب بالا (ورود و خروج زیاد پول) برای افراد جوون و کسایی که حقوق بگیر هستند شک بر انگیزه!
بهتره یک پولی بزارید تو حساب بمونه و بهش دست نزنید.

من حسابم هر 2-3 ماه حدود 3-4 میلیون ریخته شده و برداشت هم نداشتم  ...آیا برای من کارمند که تمام نامه های کاریم حقوق معادل بیمه ( 700 ...) رد شده ..مشکوک نیست؟ من بگم از کجا آوردم ؟ ولی کلا حدود 20 هزارتا برای 1 نفر ..

RE: تمام سوالات مرتبط با گواهی بانکی برای FSW 2014 و پاریس - shubizkumbuli - 02-03-2015

(01-03-2015, 09:33 PM)'siya_kh1983' نوشته: با سلام.
من هم مشکل گردش حساب و دارم... با این حال فکر کنم این هفته آپدیت من بیاد و من هم فردا قرار هست کسی پول به حسابم بریزه.
مشکلی که هست و قبلا هم گفتم اینه که من نمیتونم فاکتور بگیرم.
سوالی که دارم اینه که اگه بگم که این پول رو من و همسرم جمع کردیم و گردش حساب من به اندازه ای هست که پاریس شک نکنه در ماه حداقل 5 میلیون تومان وارد و خارج میشه... خوب برای این حساب اگه کمی این دوستان فکر کنن 36 میلیون تومان فوقش 7 ماه طول میکشه توش جمع بشه... باز هم این دوستان آیا شک میکنن؟!
و یک سوال خیلی مهم... اگه این دوستان به هر دلیلی قانع نشن، یک دفعه که ریجکت نمیکنند؟! یعنی بدون اطلاع که نمیگن ریجکت شدی؟! از ما آخرش میگن که توضیح بدیم!! درسته؟!

سلام

فاکتور چی رو نمیتونید بگیرید؟ فاکتور طلا یا ارز منظورتونه کلا؟

این که بگید با همسرتون جمع کردید مشکلی نداره.

5 ملیون ورود و خروج کم نیست خیلی اگر حقوقتون رو کم اعلام کرده باشید.

یکم سوالتون برام گنگه. متوجه نمیشم دنبال چی هستید.

به هر دلیلی قانع نشن 100% فرصت دفاع میدن و میگن ما مثلا به مدارکتون شک داریم و فرصت دارید تا مثلاً 30 روز دیگه مستندات بفرستید و آفیسر بعد از 30 روز بر اساس مستندات تصمیم نهایی رو میگیره. تو این مورد واقعا متمدن برخورد می کنند. ولی بهتره که هر سوال اولیه ای که پرسیدن ازتون رو انقدر خوب جواب بدید که کار به اونجا نکشه.

کلا چیزی که خیلی سخته تو این قضیه اینه که اطلاعات زیادی بدید و آفیسر نتونه اونارو کنار هم بزاره و یه نتیجه منطقی بگیره. در صورتی که اطلاعات محدود و منطقی با حداقل توضیحات بدید کار خودتون و اون بابا که خیلی هم سر شلوغه رو راحت تر می کنید و احتمال این که اون هم پاس بده به کس دیگه خیلی کم میشه.

RE: تمام سوالات مرتبط با گواهی بانکی برای FSW 2014 و پاریس - shubizkumbuli - 02-03-2015

(01-03-2015, 09:56 PM)'Vicky' نوشته:
من حسابم هر 2-3 ماه حدود 3-4 میلیون ریخته شده و برداشت هم نداشتم  ...آیا برای من کارمند که تمام نامه های کاریم حقوق معادل بیمه ( 700 ...) رد شده ..مشکوک نیست؟ من بگم از کجا آوردم ؟ ولی کلا حدود 20 هزارتا برای 1 نفر ..

مشکوک برای من که هست. الان من خیلی کنجکاو شدم بدونم این پول رو از کجا آوردید. ولی نمیدون آفیسر هم کنجکاو بشه یا نه؟ احتمالا میشن که میگن origin رو بگید.

برای همین باید یه دلایلی داشته باشید.

مثلا میتونی بگی آپارتمان دارم و دادم اجاره که ممکنه بعدا بگن سندش رو ترجمه کن بده.

یا میتونی بگی شبا مسافر کشی می کردم که سند هم نمیخواد [img]images/smilies/tongue.gif[/img]

به هر حال باید یه چیزی بگید که گیر بیشتر ندن. اگر پولی که براتون میاد موردی نداره و واقعا مال خودتونه بهترین کار گفتن واقعیته

RE: تمام سوالات مرتبط با گواهی بانکی برای FSW 2014 و پاریس - siya_kh1983 - 02-03-2015

(02-03-2015, 01:17 AM)'shubizkumbuli' نوشته:
سلام
فاکتور چی رو نمیتونید بگیرید؟ فاکتور طلا یا ارز منظورتونه کلا؟
این که بگید با همسرتون جمع کردید مشکلی نداره.
5 ملیون ورود و خروج کم نیست خیلی اگر حقوقتون رو کم اعلام کرده باشید.
یکم سوالتون برام گنگه. متوجه نمیشم دنبال چی هستید.
به هر دلیلی قانع نشن 100% فرصت دفاع میدن و میگن ما مثلا به مدارکتون شک داریم و فرصت دارید تا مثلاً 30 روز دیگه مستندات بفرستید و آفیسر بعد از 30 روز بر اساس مستندات تصمیم نهایی رو میگیره. تو این مورد واقعا متمدن برخورد می کنند. ولی بهتره که هر سوال اولیه ای که پرسیدن ازتون رو انقدر خوب جواب بدید که کار به اونجا نکشه.
کلا چیزی که خیلی سخته تو این قضیه اینه که اطلاعات زیادی بدید و آفیسر نتونه اونارو کنار هم بزاره و یه نتیجه منطقی بگیره. در صورتی که اطلاعات محدود و منطقی با حداقل توضیحات بدید کار خودتون و اون بابا که خیلی هم سر شلوغه رو راحت تر می کنید و احتمال این که اون هم پاس بده به کس دیگه خیلی کم میشه.

خوب من حقوق واقعیم و اعلام کردم... به علت اینکه شرکتی که توش کار میکنم با 1000 تا مشکلی که داره یک خوبی داره و اون اینه که حقوق و بیمه رو درست رد میکنه.
من امروز به حسابم پول ریخته شده... حدودا هم یک هفته دیگه این دوستان از من گردش 3 ماه رو میخوان... فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد. در هر صورت قبل از اینکه براشون مدارک و ارسال کنم با شما حتما مشورت میکنم.
فقط یک موردی... بله من اصلا نمی تونم فاکتور طلا و ... بگیرم... فقط یک نکته اینه که این دوستان با گردش حساب مشکل داشته باشن که اونم یک کاور لتر مشتی براشون می نویسم به شما هم نشون میدم که خدایی نکرده آفیسر فکش نخوره زمین و بگه چی شد... این چیه Big Grin
یک سوال دیگه. امکانش هست الان بگن 3 ماه ریز حساب و بهشون بدیم... بعد دوباره قبل پاس ریکوئست بگن که دوباره یک 3 ماهه دیگه بدین؟! تا حالا شده؟!
واقعا ممنون... هم از شما هم از بقیه دوستان... 
ایشالا همه بدون هیچ مشکلی این مورد رو هم پشت سر بذاریم.

(02-03-2015, 12:52 PM)'siya_kh1983' نوشته: یک سوال دیگه. امکانش هست الان بگن 3 ماه ریز حساب و بهشون بدیم... بعد دوباره قبل پاس ریکوئست بگن که دوباره یک 3 ماهه دیگه بدین؟! تا حالا شده؟!

سوال خیلی خوبی پرسیدید.

بله شده. سال های پیش شده که ویزا آفیس چند بار گردش یا موجودی رو بخود. بیشر هم گردش.

به قدری این اتفاق تکرار شده بود که بچه های به شوخی میگفتند یه دونه هم می بریم فرودگاه که اگر اونجا هم گیر دادن نشون بدیم.

جدا از شوخی اگر بیشتر از 10 هزار دلار میبرید توصیه می کنم کنم که یک موجودی حساب با خودتون داشته باشید. چون پیش اومده که پرسیدند این پول از کجا اومده. اگر بفهمن از بانکتون کشیدید بیرون نگرانیشون بابت پول شویی از بین میره.

RE: تمام سوالات مرتبط با گواهی بانکی برای FSW 2014 و پاریس - archvadood - 02-03-2015

سلام دوستان عزیز
ممنون از همه تون که اینجا رو را انداختید و ما رو از دست چند نفر..... نجات دادید..
تشکر ویژه از shubiz عزیز

راستش تو آپدیت هم از من origin of funds رو خواستن و من طبق پستها و راهنماییهای قبلی دوستان تصمیم داشتم دو خط بنویسم که من تنها زندگی میکنم و همه ی این پول پس انداز من بوده و قراردادهای کاری و پیمانکاریم رو هم اگر خواستید میتونم بفرستم.
ولی حالا میبینم دوستان دنبال گردش حساب و فاکتور و اینا هستند...!
کلا سوالم اینه که به یه جمع بندی رسیدیم که چی میخوایم بفرستیم؟؟؟م
و یه مطلب جدی دیگه که ذهنم و مشغول کرده....یکی از دوستان من که قبلا اقدام کرده بود و الانم کاناداست میگفت در روز مصاحبه وقتی ازم در مورد پول تو حسابم پرسیدن و منم گفتم کار کردم و پس انداز کردم، آفیسر ازم گواهی پرداخت مالیاتی خواست که منم اتفاقا پیشم بود و بهش دادم!!!!!!!
حالا سوالم اینه ؛ من اگه بنویسم پیمانکارم و این پول پس اندازمه، در مورد مالیات ممکنه چیزی بخوان؟؟ 
من در مورد قراردادهای کاریم مالیات نمیدم مثل همه!!!
دوستان لطفا راهنمایی کنن که چیکار کنیم...
خیلی ممنون