آکادمیا کافه
آیا داشتن معافیت پزشکی برای استخدام، تحصیل و خروج از کشور مشکل ساز است؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: گرفتن گذرنامه، سربازی و خروج از کشور (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%AF%D8%B0%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%D8%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1)
+---- انجمن: معافیت پزشکی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C)
+---- موضوع: آیا داشتن معافیت پزشکی برای استخدام، تحصیل و خروج از کشور مشکل ساز است؟ (/Thread-%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%D8%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D9%88-%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%9F)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: دام، تحصیل و خروج از کشور مشکل ساز است؟ - automotive - 13-11-2015

(13-11-2015, 10:35 PM)مهمان نوشته: باعرض سلام خدمت دوستای گلم من حدود دو سال هستش معافیت پزشکی دارم و تو این دوسال ی مدرک کاردانی هم گرفتم ،ببینید اگه قرار باشه افرادی ک معافیت پزشکی دارن استخدام نکنن یا محدودیت های شدید لحاظ کنن حق ی کسایی مث من ک واسه ریزش مو معاف شدم یا خیلی های دیگه ک معافیتشون واسه چیزای بیخودیه ضایع میشه مگه ماها گناه کردیم استخدام نشیم ،حالا بعضی از شغل های دولتی مث نظام و مث شغل های نگهبانی ک حتمأباید دوره ی سربازی دیده باشی خودمونم قبول داریم ک واقعأ نمیشه استخدام شیم ولی دیگه ی کارمند ساده دولتی ک میتونیم باشیم، و دوستای گلم خیالشون راحت باشه ک مسئولین حتمأ هوای ماهم دارن و متوجه ی دلنگرانی های معاف شدگان هستن با آرزوی فردایی بهتر برای شما ها پویا

با سلام بر مهمان گرامی،
نگران این موضوع نباشید، با توجه به اینکه در کارت معافیت شما، ماده و بند معافیت پزشکی شما نوشته شده، اگر نوع معافیت با نوع خدمتی که مورد نظر سازمان مربوطه است، مغایرتی نداشته باشد، معافیت پزشکی مشکلی ایجاد نمیکند ( به جز سازمان هایی مثل نیروی انتظامی که شرایط سختگیرانه تری دارند).

نمونه عینی: در حال حاضر یک بانک در حال ثبت نام برای آزمون استخدامی است و در دفترچه شرایط استخدامی خود، برای کارهای کامپیوتری ( حسابداری، باجه دار و ...)  شرط دید کامل و صحیح برای هر دوچشم رو قرار داده ( و صحبتی از ممنوعیت استخدامی برای معافیت پزشکی قرار نداده)
اما برای نگهبان بانک ذکر شده، عدم دارا بودن معافیت پزشکی.

موفق باشید

RE: آیا داشتن معافیت پزشکی برای استخدام، تحصیل و خروج از کشور مشکل ساز است؟ - dadgw - 26-12-2015

سلام کسی با معافیت اعصاب و روان تونسته بره امریکا؟گیر نمیدن؟

RE: آیا داشتن معافیت پزشکی برای استخدام، تحصیل و خروج از کشور مشکل ساز است؟ - MaMi - 26-12-2015

(26-12-2015, 03:57 AM)dadgw نوشته: سلام کسی با معافیت اعصاب و روان تونسته بره امریکا؟گیر نمیدن؟

در سفارت، تنها از شما میپرسند؛ سربازی رفتی؟ اگر بله، کجا؟ اگر خیر، چرا؟ منظور اینکه معمولا در مورد نوع معافیت پزشکی شما، سوال نمیپرسند.

RE: آیا داشتن معافیت پزشکی برای استخدام، تحصیل و خروج از کشور مشکل ساز است؟ - مهمان - 30-12-2015

سلام خدمت همه
بعضی ۲ راهیا واقعا آدمو گیج می‌کنه
من کارشناسی ارشد مکانیک هستم. این همه درس خوندم که ایشالا توی شرکت نفت یا گاز یا اینجور جاها استخدام بشم البته قطعی نیست هیچ چیز ولی‌ تمرکزم روی اینجور جاهاست چون پدرمم شرکت نفتیه. می‌خوام دفترچه پست کنم که تازه فهمیدم بخاطر وسواس فکری ( اعصاب و روان ) می‌تونم معاف دائم بگیرم (دکترم بهم اینو گفت)
الان موندم که معافیت پزشکی من میتونه این همه درس خوندن رو هدر بده از بابت استخدامی یا نه . یا اینکه برم سربازی و تا آخر عمر برچسب بیماری بهم زده شه توی محیط کار . واقعا نمی‌دونم با کی‌ مشورت کنم . لطفا راهنماییم کنید ، ممنونم

RE: آیا داشتن معافیت پزشکی برای استخدام، تحصیل و خروج از کشور مشکل ساز است؟ - nader - 30-12-2015

(30-12-2015, 03:02 AM)مهمان نوشته: سلام خدمت همه
بعضی ۲ راهیا واقعا آدمو گیج می‌کنه
من کارشناسی ارشد مکانیک هستم. این همه درس خوندم که ایشالا توی شرکت نفت یا گاز یا اینجور جاها استخدام بشم البته قطعی نیست هیچ چیز ولی‌ تمرکزم روی اینجور جاهاست چون پدرمم شرکت نفتیه. می‌خوام دفترچه پست کنم که تازه فهمیدم بخاطر وسواس فکری ( اعصاب و روان ) می‌تونم معاف دائم بگیرم (دکترم بهم اینو گفت)
الان موندم که معافیت پزشکی من میتونه این همه درس خوندن رو هدر بده از بابت استخدامی یا نه . یا اینکه برم سربازی و تا آخر عمر برچسب بیماری بهم زده شه توی محیط کار . واقعا نمی‌دونم با کی‌ مشورت کنم . لطفا راهنماییم کنید ، ممنونم

درود
اگه میخواستی معافی بگیری و از ایران بری حتما بهت میگفتم که برو اقدام کن
اما این معافی خیلی محدودیت ها برات میاره از گواهینامه بگیر تا استخدام 
کلا این بیماری بدنامه
برای کار هم حتما مشکل ایجاد میکنه تو استخدامت

RE: آیا داشتن معافیت پزشکی برای استخدام، تحصیل و خروج از کشور مشکل ساز است؟ - مهمان - 03-01-2016

سلام من الان پیش دانشگاهی هستم وتازه فهمیدم م بخاطره اینکه فاکتور ۷خونم کمه میتونم معافیت پزشکی بگیرم ایا بدابرای من مشکلی ایجاد نشه در استخدام در صنایع و کارنجات و دولت؟ ممنون یشم راهنماییم کنید

RE: آیا داشتن معافیت پزشکی برای استخدام، تحصیل و خروج از کشور مشکل ساز است؟ - مهمان - 03-02-2016

سلام دوستان ی سوالی داشتم من اردیبهشت 94 عمل ادنوم هیپوفیز شدم میخواستم ببینم بعد گرفتم معافیت میتونم گواهی نامه بگیرم ممنون اگه جواب بدین

RE: آیا داشتن معافیت پزشکی برای استخدام، تحصیل و خروج از کشور مشکل ساز است؟ - dadgw - 16-02-2016

معافیت حین خدمت، در زمان آموزشی هم امکان پذیره؟ بعدش اینکه در صورت انجام خدمت در سپاه و گرفتن معافیت حین خدمت، مساله ی توی سپاه بودن برای خروج از کشور (مثلا آمریکا) مشکل تاخیر صدور ویزا نداره؟

RE: آیا داشتن معافیت پزشکی برای استخدام، تحصیل و خروج از کشور مشکل ساز است؟ - nader - 16-02-2016

(16-02-2016, 10:55 AM)dadgw نوشته: معافیت حین خدمت، در زمان آموزشی هم امکان پذیره؟ بعدش اینکه در صورت انجام خدمت در سپاه و گرفتن معافیت حین خدمت، مساله ی توی سپاه بودن برای خروج از کشور (مثلا آمریکا) مشکل تاخیر صدور ویزا نداره؟

درود
بله در حین آموزشی هم میتونی اقدام کنی از طریق بهداری و سپس برای معاینات پزشکی و نهایتا معافیت
نه مشکلی پیش نمیاد

RE: آیا داشتن معافیت پزشکی برای استخدام، تحصیل و خروج از کشور مشکل ساز است؟ - مهمان - 09-04-2016

با سلام 
من قبلا معافیت پزشکی گرفتم برای بیماری صرع، الان برای تمدید گواهینامه باید برم کمیسیون. 
آیا امکانش هست ک بعد از معاینه مشخص بشه که مشکل صرع من درمان شده و معافیت سربازی من را باطل کنند؟