آکادمیا کافه
پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- انجمن: تحصیل در ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- موضوع: پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-PhD-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا - babielnino - 03-08-2015

با سلام خدمت دوستان
 من تازه عضو شدم و واقعا اصلاعات مفیدی بدست اوردم ممنون از همه دوستان
میخواستم بدونم با شرایط من چقدر امکان پذیریش بورسیه از دانشگاههای ایتالیا وجود داره و اینکه اون بورس استانی  (DUSا گه اشتباه نکنم اسمشو) به مقطع دکترا تعلق نمگیره ؟
 معدل لیسانس 13.05مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی
معدل ارشد 17.85مدیریت صنعتی
دو مقاله یISI
یکسال سابفه کار مرتبط البته غیر بیمه ی
ایلتس م هنوز امتحان ندادم ولی 6 یا 6.5 میارم تا پاییز

RE: پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا - Shihan - 03-08-2015

(03-08-2015, 01:11 AM)babielnino نوشته: با سلام خدمت دوستان
 من تازه عضو شدم و واقعا اصلاعات مفیدی بدست اوردم ممنون از همه دوستان
میخواستم بدونم با شرایط من چقدر امکان پذیریش بورسیه از دانشگاههای ایتالیا وجود داره و اینکه اون بورس استانی  (DUSا گه اشتباه نکنم اسمشو) به مقطع دکترا تعلق نمگیره ؟
 معدل لیسانس 13.05مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی
معدل ارشد 17.85مدیریت صنعتی
دو مقاله یISI
یکسال سابفه کار مرتبط البته غیر بیمه ی
ایلتس م هنوز امتحان ندادم ولی 6 یا 6.5 میارم تا پاییز

شانست بد نیست، نمیشه گفت عالیه. به نظرم بهتره نمره زبان و یه پروپزال مناسب برای دوره دکتری بنویسی،
ضمن اینکه با استادی مکاتبه داشته باشی تا شانست بالا بره. ضمن اینکه کشورهای دیگر رو هم در نظر بگیر. برای دکتری گرایشهای مدیریتی کمی سخته بشه فاند مناسب پیدا کرد اما شدنیه.

RE: پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا - ehsanzaribaf - 08-08-2015

سلام 

خوشحال میشم نظرتون رو راجع به شانس فلوشیپ گرفتن از ساپینزا واسه دکتری اقتصاد بگید

3.42 از 4 معدل فوق MBA از مولتی مدیا مالزی
13.5 لیسانس مدیریت بازرگانی آزاد تهران مرکز

7 سال سابقه کار شرکت مپنا بازرگانی بین الملل
آیلتس 7 دارم ولی دانشگاه چیزی ازم نخواست در این خصوص.
مقاله ندارم ولی پایان نامه فوقم (A شد نمرش)به صورت کتاب چاپ شده توسط یه موسسه آلمانی به اسم Lambert Academy 
ریکامندیشن لتر از استاد دانشگاه نداشتم ولی از مدیران ارشد شرکتمون که مشاور استراتژیک و اقتصادین داشتم.

ممنون

RE: پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا - shafizade - 08-08-2015

با عرض سلام و احترام
نمی دانم با چه زبانی تشکر کنم که اینگونه دلسوزانه به سوالات ما پاسخ می دهید.
اینجانب مونث ،متاهل ،دارای فرزند و 40 ساله هستم .اکنون در حال نوشتن پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد در رشته ی معماری هستم.تصمیم دارم برای مقطع دکترا ایتالیا را انتخاب کنم.با توجه به سنم آیا بورسیه به من تعلق خواهد گرفت.معدل لیسانس 16.71ومعدل فوق لیسانس بدون پایان نامه  16.94.موضوع پایان نامه ام به گونه ای است که می توان مقالهISI از آن استخراج کرد.(از 5تا 8 سالگی ساکن ایتالیا بوده ام.البته زبان فراموش کرده ام.اما اکنون در حال مطالعه زبان ایتالیایی هستم.)

RE: پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا - Shihan - 10-08-2015

(08-08-2015, 11:37 AM)ehsanzaribaf نوشته: سلام 

خوشحال میشم نظرتون رو راجع به شانس فلوشیپ گرفتن از ساپینزا واسه دکتری اقتصاد بگید

3.42 از 4 معدل فوق MBA از مولتی مدیا مالزی
13.5 لیسانس مدیریت بازرگانی آزاد تهران مرکز

7 سال سابقه کار شرکت مپنا بازرگانی بین الملل
آیلتس 7 دارم ولی دانشگاه چیزی ازم نخواست در این خصوص.
مقاله ندارم ولی پایان نامه فوقم (A شد نمرش)به صورت کتاب چاپ شده توسط یه موسسه آلمانی به اسم Lambert Academy 
ریکامندیشن لتر از استاد دانشگاه نداشتم ولی از مدیران ارشد شرکتمون که مشاور استراتژیک و اقتصادین داشتم.

ممنون

شانست برای فلوشیپ بالا نیست! اما باز هم تلاشت رو انجام بده، داشتن ریکام باید حتماًً از استاد دانشگاه و با سرتیتر دانشگاه باشه.
نداشتن مقاله، ریکام قوی، پروپزال ضعیف و معدل لیسانس شانست رو داره کم میکنه باید کمی تقویتش کنی.

RE: پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا - Shihan - 10-08-2015

(08-08-2015, 09:22 PM)shafizade نوشته: با عرض سلام و احترام
اینجانب مونث ،متاهل ،دارای فرزند و 40 ساله هستم .اکنون در حال نوشتن پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد در رشته ی معماری هستم.تصمیم دارم برای مقطع دکترا ایتالیا را انتخاب کنم.با توجه به سنم آیا بورسیه به من تعلق خواهد گرفت.معدل لیسانس 16.71ومعدل فوق لیسانس بدون پایان نامه  16.94.موضوع پایان نامه ام به گونه ای است که می توان مقالهISI از آن استخراج کرد.(از 5تا 8 سالگی ساکن ایتالیا بوده ام.البته زبان فراموش کرده ام.اما اکنون در حال مطالعه زبان ایتالیایی هستم.)

جناب شفیع زاده، شما برای گرفتن بورس و پذیرش با دانستن زبان ایتالیایی میشه شانس متصور شد هم معدل دو مقطع شما مناسبه، ضمن اینکه تنها من محدودیتی موردی در خصوص سن در ایتالیا برای دوره دکتری ندیدم ، اما ممکنه سفارت به این موضوع حساس باشه. در کل بهتره با تماس یه همچین موردی رو بپرسید.

RE: پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا - Iman.S - 10-08-2015

(08-08-2015, 09:22 PM)shafizade نوشته: با عرض سلام و احترام

(10-08-2015, 09:33 AM)Shihan نوشته: جناب شفیع زاده، شما برای گرفتن بورس و پذیرش با دانستن زبان ایتالیایی میشه شانس متصور شد هم معدل دو مقطع شما مناسبه، ضمن اینکه تنها من محدودیتی موردی در خصوص سن در ایتالیا برای دوره دکتری ندیدم ، اما ممکنه سفارت به این موضوع حساس باشه. در کل بهتره با تماس یه همچین موردی رو بپرسید.

ببخشید دوست عزیز،Shihan، در تکمیل صحبت شما عرض میکنم،در حالت کلی همانطور که شما فرمودید محدودیت سنی برای بورس استانی وجود ندارد، اما این مورد هم مثل بسیار از مسایل دیگه ممکنه در بعضی از دانشگاهها اعمال سلیقه شده باشه از طرف دانشگاه.
اینکه کدوم دانشگاه بود رو دقیق یادم نیست(شاید لاکوییلا یا پاویا) در مورد هزینه خوابگاه که جزو مواردی هست که این بورس متقبل میشه، گفته بود که حداکثر سن 32 سال هست.
پس جهت کسب اطمینان کامل باید با بخش بورس دانشگاه مورد نظر تماس گرفت، همانطور که فرمودید.

RE: پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا - ehsanzaribaf - 12-08-2015

جناب Shihan عزیز

ممنون از راهنماییتون. البته من موضوع پروپزالم رو اینجا اشاره ای نکردم ولی از اونجایی که خودتون فرمودید ممنون میشم نظرتو رو راجع به این موضوع پروپزال بدونم به نظر خودم که بحثی که از زاویه ای که من میخوام مورد بررسیش قرار بدم حداقل به نوعی جدیده و از اونجایی که دانشگاه علاقه مند به اقتصاد های در حال توسعه است شاید جالب باشه واسشون

A model for calculation of transfer pricing in conglomerate enterprises;

Case study of MPANA Group

RE: پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا - Shihan - 12-08-2015

(12-08-2015, 11:16 AM)ehsanzaribaf نوشته: جناب Shihan عزیز

ممنون از راهنماییتون. البته من موضوع پروپزالم رو اینجا اشاره ای نکردم ولی از اونجایی که خودتون فرمودید ممنون میشم نظرتو رو راجع به این موضوع پروپزال بدونم به نظر خودم که بحثی که از زاویه ای که من میخوام مورد بررسیش قرار بدم حداقل به نوعی جدیده و از اونجایی که دانشگاه علاقه مند به اقتصاد های در حال توسعه است شاید جالب باشه واسشون

A model for calculation of transfer pricing in conglomerate enterprises;

Case study of MPANA Group

بنده متاسفانه دید اقتصادی ندارم! اما در کل دوستانی که پیش زمینه دروس اقتصادی دارن رو باید توضیح بدن! اما اینکه موضوع مدلسازی شما یه موضوع جدید و بیان کننده موضوع جالبی در این بخش باشه ممکنه پروپزال جالبی باشه که استادی رو جلب کنه. به نظرم تماس با استاد رو در دستور کار قرار بدهید.

RE: پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا - mohamad amin - 15-08-2015

با سلام

اینجانب لیسانس مترجمی زبان با معدل 16 از دانشگاه آزاد تهران و فوق لیسانسم رشته مهندسی فناوری و اطلاعات از دانشگاه غیر انتفاعی مهر البرز با معدل 19.18 گذراندم .نمره زبانم 6 می باشد و 6 سال سابقه کار در زمینه شبکه دارم .اینجانب قصد ادامه تحصیل دکترا در رشته علوم کامپیوتر را دارم
میخواستم بدونم احتمال گرقتن پذیرش هست ؟