آکادمیا کافه
پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- انجمن: تحصیل در ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- موضوع: پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-PhD-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا - ماما - 13-11-2016

سلام

من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر دانشگاه تربیت مدرس(روزانه) هستم. معدل ارشد نزدیک 16. اما دانشگاه و معدل کارشناسیم خوب نیست. مدرک زبان با نمره ی نسبتا خوب میگیرم. در شرف نوشتن مقاله هم هستم. میخواستم بدونم برای گرفتن پذیرش(بورسیه نه) با درخواست فاند و همچنین کار دانشجویی، در مقطع دکترا در کدامیک از دانشگاههای اروپایی مثل ایتالیا المان سوئد نروژ حتی نیوزلند و استرالیا، شانس بهتری دارم. دانشگاه رنک بین 200 تا 300 شانس دارم؟  برای دکترا.

RE: پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا - Shihan - 15-11-2016

(13-11-2016, 01:34 PM)ماما نوشته: سلام

من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر دانشگاه تربیت مدرس(روزانه) هستم. معدل ارشد نزدیک 16. اما دانشگاه و معدل کارشناسیم خوب نیست. مدرک زبان با نمره ی نسبتا خوب میگیرم. در شرف نوشتن مقاله هم هستم. میخواستم بدونم برای گرفتن پذیرش(بورسیه نه) با درخواست فاند و همچنین کار دانشجویی، در مقطع دکترا در کدامیک از دانشگاههای اروپایی مثل ایتالیا المان سوئد نروژ حتی نیوزلند و استرالیا، شانس بهتری دارم. دانشگاه رنک بین 200 تا 300 شانس دارم؟  برای دکترا.

دروود بر شما

اینجا تاپیک کشور ایتالیاست و بنده فقط نظرمو در خصوص این کشور اارئه میدم اونم اینه که شما اگر مقاله و نمره زبان داشته باشی شانست برای اون معدل لیسانس پایین نخواهد اومد. در واقع در بیشتر کشورهای اروپایی ملاک در نظر گرفتن یک مقطع قبلی می باشد (البته ان برای همه کشورها صادق نیست) اما از اونجایی که معدل ارشد شما و کارهای تحقیقاتی قراره ارائه بدید نشان دهنده تلاش شما در این بخشها بوده و حتماً ملاک مثبت در نظر گرفته میشه. شما ضمناً باید دنبال استاد و موقعیت خالی هم بگردید.

RE: پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا - talvary - 13-12-2016

ا سلام . من کارشناس آمار با معدل 12.26 از دانشگاه غیر انتفاعی و کارشناس ارشد مهندسی صنایع با معدل 18.30 از دانشگاه آزاد هستم. یک مقاله isi و یک مقاله کنفرانس بین المللی دارم. دارم ایتالیایی میخونم برای آزمون. شانس پذیرش phd در مهندسی صنایع دارم؟ ممنون

RE: پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا - Shihan - 13-12-2016

(13-12-2016, 04:23 AM)talvary نوشته: ا سلام . من کارشناس آمار با معدل 12.26 از دانشگاه غیر انتفاعی و کارشناس ارشد مهندسی صنایع با معدل 18.30 از دانشگاه آزاد هستم. یک مقاله isi و یک مقاله کنفرانس بین المللی دارم. دارم ایتالیایی میخونم برای آزمون. شانس پذیرش phd در مهندسی صنایع دارم؟ ممنون

با قبولی در ازمون استرنی شانست بالا خواهد بود. اما برای دانشگاههای تاپ شانس بورس بالا نیست.

RE: پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا - محمد طاهر - 06-01-2017

سلام
من کارشناسی حقوق از دانشگاه تهران با معدل ۱۷/۷۹ و کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه بهشتی با معدل۱۸/۲۰ دارم و یکسال سابقه کار حقوقی توی بانک ایا میتونم برای تحصیل در دکتری مربوط به حقوق تجارت بین الملل تو ایتالیا اقدام کنم و فاند مناسب بگیرم؟ و سوال اخر اینکه با توجه به اینکه من متاهلم شرایط برای با هم رفتنمون به چه نحویه؟ ممنون میشم اگه دوستان جواب بدن

RE: پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا - aylin1371 - 14-01-2017

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
من در رشته معماری تحصیل کرده ام معدل کارشناسیم 15.50 معدل ارشدم 18.80 هست، دارای 2تا مقاله بین المللی در زمینه انرژی پایدار هستم، در حال نوشتن یک مقاله isi در زمینه پایانه ام نیز هستم، به نرم افزار های معماری از جمله تری دی مکس و اتوکد هم تسلط کامل دارم،،، به نظره شما شانس فاند گرفتنم چقدره ؟ و این که میشه لطف کنین چند دانشگاه ایتالیا که معماری قوی داره رو بهم معرفی کنین؟
سپاسگزارم

RE: پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا - Shihan - 15-01-2017

(06-01-2017, 01:53 AM)محمد طاهر نوشته: سلام
من کارشناسی حقوق از دانشگاه تهران با معدل ۱۷/۷۹ و کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه بهشتی با معدل۱۸/۲۰ دارم و یکسال سابقه کار حقوقی توی بانک ایا میتونم برای تحصیل در دکتری مربوط به حقوق تجارت بین الملل تو ایتالیا اقدام کنم و فاند مناسب بگیرم؟ و سوال اخر اینکه با توجه به اینکه من متاهلم شرایط برای با هم رفتنمون به چه نحویه؟ ممنون میشم اگه دوستان جواب بدن

شانست بالا نیست. فقط معدل و دانشگاه خوب! زبان و کارهای پژوهشی؟ شاید دانشگاههای نچندان مشهور شانس داشته باشی برای بورس. بهتره دنبال استاد بگردی.

RE: پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا - Shihan - 15-01-2017

(14-01-2017, 05:07 PM)aylin1371 نوشته: با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
من در رشته معماری تحصیل کرده ام معدل کارشناسیم 15.50 معدل ارشدم 18.80 هست، دارای 2تا مقاله بین المللی در زمینه انرژی پایدار هستم، در حال نوشتن یک مقاله isi در زمینه پایانه ام نیز هستم، به نرم افزار های معماری از جمله تری دی مکس و اتوکد هم تسلط کامل دارم،،، به نظره شما شانس فاند گرفتنم چقدره ؟ و این که میشه لطف کنین چند دانشگاه ایتالیا که معماری قوی داره رو بهم معرفی کنین؟
سپاسگزارم

شانس داری اما کمی سخت بشه نظر داد، متقاضی  زیادی در رشته شما اقدام میکنه. پورتوفیلو خوب هم داشتنش براتون مثبت تلقی میشه. دنبال استاد و موقعیت خالی بگردید. سایر کشورها رو مد نظر بگیرید. دانشگاههای Polimi , POlito , Venice , Pisa از دانشگاههای قوی هستن. البته بسیار زیاد ارائه میشه اما ممکنه برخی به تحصیل ایتالیایی تنها محدود بشه.

RE: پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا - alirezaa - 22-01-2017

سلام.رشته حسابداری- با لیسانس فردوسی معدل 17 و ارشد تربیت مدرس و معدل 15.36 و سه تا مقاله در ژورنالهای نمایه شده تو سایت تامسون و اسکوپوس و 4 سال تدریس و دوسال کار حرفه ای و ایلتز 6.5 و جز 1% رتبه های بالای کنکور ارشد. امکان دریافت دکتری وجود داره برای من؟ دانشگاهش مهم نیست.

RE: پذیرش در مقطع PhD در ایتالیا - Shihan - 22-01-2017

(22-01-2017, 09:13 AM)alirezaa نوشته: سلام.رشته حسابداری- با لیسانس فردوسی معدل 17 و ارشد تربیت مدرس و معدل 15.36 و سه تا مقاله در ژورنالهای نمایه شده تو سایت تامسون و اسکوپوس و 4 سال تدریس و دوسال کار حرفه ای و ایلتز 6.5 و جز 1% رتبه های بالای کنکور ارشد. امکان دریافت دکتری وجود داره برای من؟ دانشگاهش مهم نیست.

معدل ارشدت پایینه اما چون رزومه به نسبت خوبی داری (هرچند در رشته های مدیریتی و حسابداری رقابت بسیار بالاست) بنابراین شاید برای دانشگاههای متوسط شانس داشته باشی با بورس بهتره بدنبال استاد بگردی. اینجا برخی دانشگاههای ایتالیا که رشته مدیریت و حسابداری رو اراوه میکنند رو گرداوری کردم.