آکادمیا کافه
نمونه مدارک ترجمه شده - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: ترجمه مدارک (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9)
+---- موضوع: نمونه مدارک ترجمه شده (/Thread-%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%87)

صفحات 1 2 3

RE: نمونه مدارک ترجمه شده - ahmadpashaei - 07-10-2014

(06-10-2014, 04:45 PM)'fatimab' نوشته: سلام
ممنون میشم یه نمونه از ریز نمرات کارشناسی و ارشد مهندسی منابع طبیعی از دانشگاه تهران رو هم بذارید
همچنین یه نمونه از گواهی استعداد درخشان
یه نمونه از گواهی تدریس
یه نمونه از همکاری  در طرح
همه اینها رو به فارسی دارم میخاستم اگه کسی نمونه انگلیسی رو  داره لطف کنه قرار بده
یه دنیا ممنون

سلام. در مورد ریزنمره دانشگاه تهران که من دوستان رو دیدم (از جمله Mami عزیز) که اصلا خود دانشگاه انگلیسی میده بهتون! برای بقیه مدارک بهتره شما بدین دارالترجمه اونا میدونن چکار کنن ولی برای اطمینان بیشتر حتما توصیه می کنم لغات درسی که نمیدونید رو اینجا بپرسید تا دوستان راهنمایی کنن مبادا دارالترجمه اشتباه کرده باشه چون زیاد پیش میاد و خود من برای تصحیح قبل از چاپ نهایی دوبار ریز به ریز revise می کردم.

ترجمه کارت ملی به زبان فرانسه - shaza - 30-01-2015

سلام دوستان
کسی میتونه نمونه ترجمه زبان فرانسه کارت ملی را بذاره؟

RE: ترجمه واژه‌هاي مدارك تحصيلي و ريز نمرات - parinaz2 - 07-10-2015

سلام. دوستان عزیز کسی نمونه ترجمه ریزنمرات لیسانس مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید رو داره؟ ممنون می شم اگه برام بذارین.

RE: نمونه مدارک ترجمه شده - Milados - 18-03-2016

سلام دوستان،

من یه دانشگاهی اپلای کردم و الان گیر داده می گه الا بلا باید ریز نمرات افیشیال مسترت رو بفرستی. من نمی تونم این کار رو کنم چون تعهد خدمت دارم و تازه فارغ التحصیل شده ام. راستش برای اپلای یه دونه ریز نمره انگلیسی عین همون غیر رسمی که پلی تکنیک می ده درست کردم و گفتم که برای provisional admission هست و با اون اپلای کردم.

رفتم دانشگاهمون و صحبت کردم ببینم می تونند برام کاری کنند و اونهام گفتند که می تونند بهم یه دونه ریز نمره بدون نمره پایان نامه بهم بدند و اون رو ببرم به صورت افیشیال ترجمه کنم. ولی خب به تعطیلات عید خوردیم و نمی تونم این کار رو کنم.

حالا می خوام بگیرم از روی یه دونه اسکن ریزنمرات ارشد با فتوشاپ جای درس هاشو عوض کنم و نمره هاش رو عوض کنم و برای اونها اسکنش رو بفرستم. متاسفانه ریز نمره افیشیال مستر ندارم. 

کسی اینجا می تونه ریز نمرات رسمی اش رو برای من آپلود کنه و من بگیرم روی اون تغییرات رو اعمال کنم ؟؟ تنها چیز با ارزش همون سر برگ و امضا ترنسلیتر هست... (رشته برق یا مهندسی باشه فکر می کنم بهتره چون اکثرا 32 واحدی هستند و مشکل برای کشیدن جدول جدید دروس ندارم) 

مرسی

RE: نمونه مدارک ترجمه شده - storagemeter - 20-01-2017

با سلام،
نمونه ترجمه دانشنامه (هولوگرام دار) و ریز نمرات رشته ریاضی کاربردی دانشگاه آزاد پیوست شد.

[برش] سوالات و اشکالات شما در خصوص زبان آلمانی - Cnaa.6371 - 23-01-2017

سلام عرض کردم،میتونم از همه دوستان تقاضا کنم چنانچه مدرک لیسانس ترجیحا ریاضی دانشگاه ازاد و لیسانس روانشناسی دانشگاه پیام نور ویا دیپلم ریاضی نظام قدیم که به المانی ترجمه شده باشه،داشتید.برام به اشتراک بگزارید که شدیدا احتیاج دارم

[برش] ترجمه واژه‌هاي مدارك تحصيلي و ريز نمرات - urbanapply - 06-03-2017

دوستان آیا کسی نمونه ای از ترجمه ریزنمرات رشته شهرسازی یا برنامه ریزی و طراحی شهری رو داره..اگر به اشتراک بگذارید بسیار سپاسگزارم...

RE: نمونه مدارک ترجمه شده - storagemeter - 18-04-2017

با سلام،

نمونه ترجمه دانشنامه(هولوگرام دار) و ریز نمرات رشته ریاضی کاربردی دانشگاه آزاد
نمونه ترجمه کارت پایان خدمت ارتش
نمونه ترجمه شناسنامه

ترجمه مدارک به اسپانیایی - eskan - 13-06-2018

سلام.دوستان اگر کسی نمونه ترجمه شده شناسنامه ، لیست بیمه ، نامه اشتغال به کار ،فيش حقوقی،مدارک ملکی – اسناد مالکيت،ترجمه شناسنامه به زبان اسپانیایی داره لطفا برای استفاده ی سایرین اینجا قرار بده.خیلی وقتم کمه.ممنون میشم کمکم کنید.
سپاس

RE: نمونه مدارک ترجمه شده - tiger777bbr - 03-09-2018

سلام دوستان ، اگر کسی نمونه ریز نمرات و اگر ترجمه باشه مربوط به رشته  کارشناسی آمار ، پیام نور باشه بهتره ممنون میشم کمک کنید