آکادمیا کافه
بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: رشته‌های تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+--- انجمن: مدیریت و اقتصاد (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF)
+---- انجمن: مدیریت (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA)
+---- موضوع: بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت (/Thread-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت - مهمان - 29-06-2016

سلام
من وضعیتم به شکل زیر هست؛ میخواستم بدونم واسه مقطع ارشد یا دکتری چقدر شانس دارم و واسه بیزینس اسکول باید اقدام کنم آیا؟ و کدوم کشور بیشتر شانس دارم؟

لیسانس: دانشگاه تهران(سراسری)
رشته:مدیریت مالی
معدل:17.31
تافل: بین 90 تا 100
جی ار ای: 310 
مقاله هم هنوز کارشناسی هستم چیزی ننوشتم

ممنون

RE: بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت - nina65 - 31-05-2017

سلام من می‌خوام برای رشته‌های ارشد مدیریتمالی‌ در آلمان اپلی‌ کنم، اقامت آلمان هم دارم . لیسانس مدیریت صنعتی‌ دانشگاه سراسری با معدله ۱۶ ،فوق مدیریت بازرگانی از دانشگاه سراسری با معدله ۱۷.اینجا ۷ ماه کار کردم در  یه دفتر به عنوانه حسابدار.va یسری دورهٔ حسابداری هم دیدم ، مدرک تستداف دارم و مدرک انگلیسی‌ ب۲. می‌خوام بدونم با این شرایط چقد شانس دارم واسه گرفتن پذیرش و در چه شاخه‌های دیگه ای به جز مالی ؟؟ چون من تو خیلی‌ از سایتهای دانشگاها دیدم که برای ارشد ۱۲ تا کردیت اقتصاد کلان  میخوان که تو  لیسانس من فقط ۳ واحد هست . برای چه دانشگاهایی شانس بیشتری دارم ،ممنون میشم که کمکم کنید(من سوالمو در یه تاپیک دیگه مطرح کردم بد دیدم اینجا جاش مناسب‌تر ظاهراً )

RE: بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت - Torkan - 31-05-2017

(31-05-2017, 08:35 PM)nina65 نوشته: سلام من می‌خوام برای رشته‌های ارشد مدیریتمالی‌ در آلمان اپلی‌ کنم، اقامت آلمان هم دارم . لیسانس مدیریت صنعتی‌ دانشگاه سراسری با معدله ۱۶ ،فوق مدیریت بازرگانی از دانشگاه سراسری با معدله ۱۷.اینجا ۷ ماه کار کردم در  یه دفتر به عنوانه حسابدار.va یسری دورهٔ حسابداری هم دیدم ، مدرک تستداف دارم و مدرک انگلیسی‌ ب۲. می‌خوام بدونم با این شرایط چقد شانس دارم واسه گرفتن پذیرش و در چه شاخه‌های دیگه ای به جز مالی ؟؟ چون من تو خیلی‌ از سایتهای دانشگاها دیدم که برای ارشد ۱۲ تا کردیت اقتصاد کلان  میخوان که تو  لیسانس من فقط ۳ واحد هست . برای چه دانشگاهایی شانس بیشتری دارم ،ممنون میشم که کمکم کنید(من سوالمو در یه تاپیک دیگه مطرح کردم بد دیدم اینجا جاش مناسب‌تر ظاهراً )

معدل مهمترین نکته المان هست. به چه زبانی میخواید بخونید؟
شما شانس دارید برا اکثر رشته های مالی. کلا المان پذیرش گرفتن راحته. مقیم هم که هستید و غم ندارید!
مساله مهم کمک هزینه هست که خب برا دکتری هست.
میخواید دکتری بخونید یا ارشد  مجدد. نه خیلی دانشگاهها حتی لیسانس مهندسی میگیرن برا فوق فایننس دانشگاههای خوبی هم هستن. مثل مانهیم و اولم که واقعا حرف اول رو میزنه به خصوص مانهیم در این حوزه ها
اگر بتونید رزومتون رو قوی کنید مانهیم عالیه

RE: بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت - nina65 - 31-05-2017

من می‌خوام ارشد مجدد بخونم ، به زبان آلمانی‌ .البته تا جای که میدونم اکثر دانشگاها مدرک زبان انگلیسی‌ هم میخوان واسه ارشد رشته‌های مدیریتی که من دارم،مشکلی‌ نداره ،فقط واحدهای اقتصاد کلانم طبق شرایط دانشگاهها انگار کمه البته اینجوری که من حساب  می‌کنم ...!!!!
من کمک هزینه لازم ندرم ،البته بخاطر شرایط اقامتم به من بافآوعگ تعلق میگیره برای ارشد . به نظرتون برای رشته‌های صنایع هم می‌تونم درخواست بدم، مثلا لوجستیک ?

RE: بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت - Shihan - 03-06-2017

(31-05-2017, 11:16 PM)nina65 نوشته: من می‌خوام ارشد مجدد بخونم ، به زبان آلمانی‌ .البته تا جای که میدونم اکثر دانشگاها مدرک زبان انگلیسی‌ هم میخوان واسه ارشد رشته‌های مدیریتی که من دارم،مشکلی‌ نداره ،فقط واحدهای اقتصاد کلانم طبق شرایط دانشگاهها انگار کمه البته اینجوری که من حساب  می‌کنم ...!!!!
من کمک هزینه لازم ندرم ،البته بخاطر شرایط اقامتم به من بافآوعگ تعلق میگیره برای ارشد . به نظرتون برای رشته‌های صنایع هم می‌تونم درخواست بدم، مثلا لوجستیک ?

بله میتونی تحصیل کنید اما الزاماً تطبیق و معادلسازی رو تنها دپارتمان برعهده میگیره اون هم زمانی هست که شما تشریف ببری و با اونها موضوع رو در میان بگذارید. در خصوص تحصیل بله بطور دقیق باید مدارک زبان و در دانشگاههای قوی ممکنه gre / GMAT لازم داشته باشید. برای نزدیکی به مهندسی صنایع بهترین گرایشهای موجود هم اکنون Supply chain , Logistics از جمله گرایشهای تاپ هست.

RE: بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت - reyhane94 - 27-06-2017

با سلام. من میخواهم برای ارشد مدیریت مالی در کانادا و استرالیا اقدام کنم.
کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه اصفهان با معدل 19.13 و رتبه یک ورودی
دارای 4 مقاله و یک طرح پژوهشی
آیلتس 7
در حال خواندن جیمت هستم
میخواستم بدانم شانس من برای گرفتن فول فاند چقدر است؟

RE: بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت - Torkan - 27-06-2017

(27-06-2017, 01:47 AM)reyhane94 نوشته: با سلام. من میخواهم برای ارشد مدیریت مالی در کانادا و استرالیا اقدام کنم.
کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه اصفهان با معدل 19.13 و رتبه یک ورودی
دارای 4 مقاله و یک طرح پژوهشی
آیلتس 7
در حال خواندن جیمت هستم
میخواستم بدانم شانس من برای گرفتن فول فاند چقدر است؟
گرفتن فاند در ارشد سخته چه برسه به فولش!
تنها کاری که شما میتونید بکنید کرفتن جیمت ترجیحا بالای 650 و اگر 700 باشه اون موقع میشه گفت فاند رو میشه گرفت. چون معدلتون خوبه
استرالیا نه ولی کانادا چرا.

RE: بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت - pejmaan - 16-07-2017

سلام،
ممنون میشم رزومه بنده رو هم بررسی بفرمائید:

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: ارشد
رشته مورد نظر: مدیریت مالی یا بازرگانی
معدل لیسانس: ۱۲/۵
رشته لیسانس: ریاضی
دانشگاه لیسانس: دانشگاه تهران
معدل ارشد: ۱۷/۵
رشته ارشد: MBA
دانشگاه ارشد: امیرکبیر
مدرک زبان انگلیسی: تافل ۹۳
سایر مدارک زبان: GRE 310
مقالات خارجی: -
مقالات داخلی: -
کنفرانس: -
تالیف کتاب: -
سابقه کار: -
سایر مدارک: CCNA, Network+,...
دانشگاه مورد نظر برای پذیرش (پیشنهادی): رتبه زیر ۱۰۰ در یک کشور انگلیسی زبان

با تشکر

RE: بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت - Shihan - 17-07-2017

(16-07-2017, 07:08 AM)pejmaan نوشته: سلام،
ممنون میشم رزومه بنده رو هم بررسی بفرمائید:

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: ارشد
رشته مورد نظر: مدیریت مالی یا بازرگانی
معدل لیسانس: ۱۲/۵
رشته لیسانس: ریاضی
دانشگاه لیسانس: دانشگاه تهران
معدل ارشد: ۱۷/۵
رشته ارشد: MBA
دانشگاه ارشد: امیرکبیر
مدرک زبان انگلیسی: تافل ۹۳
سایر مدارک زبان: GRE 310
مقالات خارجی: -
مقالات داخلی: -
کنفرانس: -
تالیف کتاب: -
سابقه کار: -
سایر مدارک: CCNA, Network+,...
دانشگاه مورد نظر برای پذیرش (پیشنهادی): رتبه زیر ۱۰۰ در یک کشور انگلیسی زبان

با تشکر

فقط میتونی پذیرش بگیری. اونم برای زیر 100 هرجایی نمیشه. بهتره دنبال تقویت رزومه باشی. یا مجدداً ارشد بخونی

RE: بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت - pejmaan - 18-07-2017

(17-07-2017, 08:03 PM)Shihan نوشته: فقط میتونی پذیرش بگیری. اونم برای زیر 100 هرجایی نمیشه. بهتره دنبال تقویت رزومه باشی. یا مجدداً ارشد بخونی

با تشکر از راهنمایی تون.
برای ارشد مجدد چه کشور و رشته ای رو پیشنهاد می کنید؟
برای تقویت رزومه هم روی زبان و مقاله کار می کنم. برای تافل ۱۰۰ و GRE 320 وضعیت رو چطور می بینید؟ 
منظورتون از زیر ۱۰۰ رنکینگ US News است؟ دانشگاه خاصی مد نظرتون هست؟

دیگه چه کار باید بکنم؟