آکادمیا کافه
بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: رشته‌های تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+--- انجمن: مدیریت و اقتصاد (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF)
+---- انجمن: مدیریت (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA)
+---- موضوع: بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت (/Thread-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: پذیرش از دانشگاه های کانادا یا امریکا برای دکترای مدیریت - Emir - 20-05-2015

(20-05-2015, 12:03 AM)'دارا' نوشته: با عرص سلام و خسته نباشید .دارا هستم 28 ساله لیسانس مدیریت دولتی پیام نور معدل 14.80 و ارشد مدیریت دولتی دانشگاه ازاد معدل 16.80 و طول دوره ارشد 3 ترم و انتخاب بعنوان بهترین دانشجو . مدرک زبان نگرفتم ولی زبانم بد نیست . 20 مقاله کنفرانس بین المللی خیلی معتبر دارم و چند جایی کمیته علمی کنفرانس ها هستم. با این شرایط تو دانشگاه های کانادا و امریکا میتونم پذیرش بگیرم .

با سلام 
خوش امدین به اکادمیا .

دوست عزیز پذیرش گرفتن برای رشته های مدیریت دشوارتر از رشته های فنی هستش . 
معدل لیسانس شما هم متوسط به پایینه و ارشد هم خوب . ولی دانشگا هاتون شناخته شده نیستن . 
مقاله کنفرانسی واسه پذیرش زیاد تاثیر ندارن . مقالات با انتشارات معروف خیلی تو پذیرش موثر هستند که متاسفانه با توجه به علم مدیریت داغون ایران نمیشه این جور مقالات رو داد. 
در ضمن نمره زبان ندارین ؟
و صد البته نمره جی مت یا جی ار ای واسه رشته های بیزیتس الزامی هست . 
در کل حتی اگه در اونها هم نمره خوبی بیارین بازم سخته پذیرش و فاند در رشته های مدیریت و اقتصاد . 
با تشکر 

RE: بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت - Emir - 22-05-2015

(10-05-2015, 07:48 PM)'pooyanam' نوشته: سلام
من لیسانس مدیریت بازرگانی با معدا 19/5 از دانشگاه فردوسی دارم. آیلتس 7. دارم برای جیمت می خونم .
به من پیشنهاد شده که ارشد را هم ایران بخونم و برای دکترا اقدام کنم ( آمریکا یا کانادا)
می تونم معدل ارشد را هم بالای 19 بگیرم. تابستون که جیمت را بدم( برنامه ریزی برای 700 به بالا) ، می خوام یه مقاله هم بنویسم
به نظرتون با این شرایط من شانسی برای گرفتن پذیرش دکترا دارم
اینکه میگن پذیرش از لیسانس به دکترا شرایطش چیه؟  البته من نمی دونم تصمیم درستی گرفتم؟ باید برای ارشد برم یا دکترا؟ البته من قصدم اقامت هستم و میگن برای دکترا بهتر اقامت میدن درسته؟
مرسی ببخشید سوالات زیاد بود

با سلام 

تبریک میگم بابت معدلتون . 
والا دوست عزیز به نظر من شما اگه ارشد رو در یکی از کشورهای اروپایی رایگان و یا اگه پول دارین در کانادا بخونین خیلی بهتر از دانشگاه های دره پیت ایران حتی دانشگاه تهران هست . 
پیدا کردن کار با ارشد به مراتب بهتر از دکتری هستش . 
با تشکر 

RE: بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت - n.a.n - 11-06-2015

سلام
من ارشد بازاریابی رو انتخاب کردم واسه دکترا چی بخونم بهتره؟قصد گرفتن بورس دارم کدوم کشور بهتره؟؟؟؟؟
اصلا من دکترا بگیرم ارزششو داره!؟کجا میتونم برم سر کار؟؟؟!!!
لطفا منو راهنمایی کنید.

RE: بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت - Emir - 11-06-2015

(11-06-2015, 03:04 PM)n.a.n نوشته: سلام
من ارشد بازاریابی رو انتخاب کردم واسه دکترا چی بخونم بهتره؟قصد گرفتن بورس دارم کدوم کشور بهتره؟؟؟؟؟
اصلا من دکترا بگیرم ارزششو داره!؟کجا میتونم برم سر کار؟؟؟!!!
لطفا منو راهنمایی کنید.
با سلام
دوست من اینجوری که نمیشه . اطلاعات کامل بدین تا معقول تر بتونیم راهنماییتون کنیم .
معدل , دانشگاه , زبان , مقاله و دیگر مدارک

RE: بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت - helia.m - 04-07-2015

با سلام
من لیسانس مکانیک ماشین آلات کشاورزی دارم با معدل 13.80... اوپس!... از دانشگاه صنعتی اصفهان.
و فوق لیسانس مهندسی صنایع: سیستم و بهره وری... با معدل 17 از دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران... رو به اتمام

دارم واسه آزمون آیلتس آماده میشم
و خب همزمان یه مقاله ژورنال مینویسم.
میخواستم نظر کلیتون رو بدونم. و اینکه الان مقاله مهم تره واسم یا زبان؟
چون مقاله خیلی داره ازم وقت می گیره!!!

و اینکه... به نظر شما چطوری رزومه بنویسم؟ شرایط لیسانسم رو چطوری توضیح بدم بهتره؟
ممنون.

RE: بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت - Emir - 05-07-2015

(04-07-2015, 08:31 PM)helia.m نوشته: با سلام
من لیسانس مکانیک ماشین آلات کشاورزی دارم با معدل 13.80... اوپس!... از دانشگاه صنعتی اصفهان.
و فوق لیسانس مهندسی صنایع: سیستم و بهره وری... با معدل 17 از دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران... رو به اتمام

دارم واسه آزمون آیلتس آماده میشم
و خب همزمان یه مقاله ژورنال مینویسم.
میخواستم نظر کلیتون رو بدونم. و اینکه الان مقاله مهم تره واسم یا زبان؟
چون مقاله خیلی داره ازم وقت می گیره!!!

و اینکه... به نظر شما چطوری رزومه بنویسم؟ شرایط لیسانسم رو چطوری توضیح بدم بهتره؟
ممنون.

سلام 
دوست عزیز من الان نفهمیدم شما سوالتون چیه و چه رشته ای میخواین اپلای کنین و میخواین دکتری بخونین یا ارشد دوباره .
اینا رو بگین تا بتونم بهتر و کاملتر 
راهنماییتون کنم . 
با تشکر

RE: بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت - mrtz - 05-07-2015

سلام دوستان عزیز
انشالله ایام به کام  باشه 

ارادتمند شما هستم.

سوالی داشتم و خواهش داشتم شانس من رو یک بررسی بفرمایید

من با اینکه مهندسی خوندم اما علاقه اصلیم مدیریت و مخصوصا finance هستش.

میخواستم بدونم برای ارشد یا دکترا کدومش برم بهتره هم از نظر شانس برای فاند و هم از نظر بازار کار در آینده.

اطلاعاتم در مورد دانشگاههایی که شانس دارم کمه و ممنون میشم دوستان هر اطلاعاتی در هر سطحی دارند در میون بگذارند... هرچه جامع تر فرمایشاتتون رو بگید راه جلوی من هم روشن تر میشه...  تنها مرجعی که من الان بهش اعتماد دارم این فرومه.

پیشاپیش ممنون و خواهشمندم من رو از لطفتون بی بهره نکنید.

این ترم فارغ التحصیل شدم از لیسانس مهندسی برق - کنترل دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی. معدل دوسال آخر: 15.5 و  معدل کل: 15

GRE: Quant: 170, Verbal:165, A.W:4
( TOEFL: 115 ( Reading:28, listening:30, speaking:28, writing:29

مقاله ندارم.
3 سال سابقه کار پارت تایم به عنوان مهندس مشاور در حوزه مهندسی برق و مدیریت سرمایه گذاری و مالی.

نیاز به فاند کامل دارم و اولویت فاند و بعد رنک دانشگاه هستش برام.

نرم افزار اینا مسلطم:
C++ , MATLAB , یه سری نرم افزارهای آماری و مالی

RE: بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت - Emir - 06-07-2015

(05-07-2015, 01:53 PM)mrtz نوشته: سلام دوستان عزیز
انشالله ایام به کام  باشه 

ارادتمند شما هستم.

سوالی داشتم و خواهش داشتم شانس من رو یک بررسی بفرمایید

من با اینکه مهندسی خوندم اما علاقه اصلیم مدیریت و مخصوصا finance هستش.

میخواستم بدونم برای ارشد یا دکترا کدومش برم بهتره هم از نظر شانس برای فاند و هم از نظر بازار کار در آینده.

اطلاعاتم در مورد دانشگاههایی که شانس دارم کمه و ممنون میشم دوستان هر اطلاعاتی در هر سطحی دارند در میون بگذارند... هرچه جامع تر فرمایشاتتون رو بگید راه جلوی من هم روشن تر میشه...  تنها مرجعی که من الان بهش اعتماد دارم این فرومه.

پیشاپیش ممنون و خواهشمندم من رو از لطفتون بی بهره نکنید.

این ترم فارغ التحصیل شدم از لیسانس مهندسی برق - کنترل دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی. معدل دوسال آخر: 15.5 و  معدل کل: 15

GRE: Quant: 170, Verbal:165, A.W:4
( TOEFL: 115 ( Reading:28, listening:30, speaking:28, writing:29

مقاله ندارم.
3 سال سابقه کار پارت تایم به عنوان مهندس مشاور در حوزه مهندسی برق و مدیریت سرمایه گذاری و مالی.

نیاز به فاند کامل دارم و اولویت فاند و بعد رنک دانشگاه هستش برام.

نرم افزار اینا مسلطم:
C++ , MATLAB , یه سری نرم افزارهای آماری و مالی
با سلام 
دوست عزیز واقعا تو ازموناتوت گل کاشتین . تبریک بابت نمره هاتون .
اول باید بگم که واسه ادامه تحصیل فاینانس اتفاقا کسی که پایه مهندسی داشته باشه مثل شما راحت تر میتونه پذیرش بگیره . پس اینجا یک گام جلو افتادین. و بهترین رشته برای ادامه تحصیل در رشته فاینانس میتونم بگم ریاضی هست. 
نرم افزار برنامه نویسی متلب خیلی عالیه و دیگر نرم افزارها هم امتیاز محسوب میشن. 
در مورد اطلاع پذیرش در رشته فاینانس , چون فرایندش مثله رشته اقتصاد هست و مدیر عزیز eliroz توضیح دادم , من از توضیحش میگذرم . 
و اما در اخر یه راهنمایی کوچولو واسه شما دارم : اگر به برق و کامپوتر علاقه دارین شما با این رزومه خیلی راحت تر فاینانس میتونین فاند و پذیرش بگیرین . رشته های مدیریتی و فاینانس خیلی دشوارتر از رشته های مهندسی هستند از لحاظ پذیرش . 
با تشکر

RE: بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت - Emir - 28-07-2015

با سلام 

دوستان عزیز لطفا من بعد  از این الگو بابت نشر سوالاون استفاده کنین .
با تشکر [عکس: smile.gif]

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: 
رشته مورد نظر:
معدل لیسانس: 

رشته لیسانس: 
دانشگاه لیسانس:

معدل ارشد:
رشته ارشد:
دانشگاه ارشد:
مدرک زبان انگلیسی: 
سایر مدارک زبان:
مقالات خارجی: 
مقالات داخلی:

کنفرانس: 
تالیف کتاب:
سابقه کار: 
سایر مدارک:
دانشگاه مورد نظر برای پذیرش (پیشنهادی):

RE: بررسی شانس پذیرش در رشته مدیریت - babielnino - 03-08-2015

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا
رشته مورد نظر: یکی از  گرایشهای مدیریت
معدل لیسانس: 13.05

رشته لیسانس: مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی
دانشگاه لیسانس: ازاد

معدل ارشد: 17.85
رشته ارشد: مدیریت صنعتی
دانشگاه ارشد: ازاد
مدرک زبان انگلیسی:  ایلتس تا پاییز امسال 6.5
سایر مدارک زبان:
مقالات خارجی: 2تا ISI
مقالات داخلی:

کنفرانس: 
تالیف کتاب:
سابقه کار: 1سال البته غیر بیمه ی
سایر مدارک: مدارک دورهای کنترل پروژه و ISO
دانشگاه مورد نظر برای پذیرش (پیشنهادی): نروژ فنلاند و هلند ....... و اینکه اصلا امکان بورس گرفتن هست با این شرایط؟