آکادمیا کافه
نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان (/Thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D9%81%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Torkan - 02-11-2017

(02-11-2017, 10:17 PM)GordAfarid نوشته: دوستان

من ایمیل زیر رو  در جواب نامه ای که به یکی از اساتید دانشگاه مک گیل فرستاده بودم، دریافت کردم:

I might have positions available for Fall 2018 and your profile seems appropriate.

I will know if funding is available by the end of Jan 2018 and even more sure by April 2018.

If you email me then we can discuss possibilities

اما چون ددلاین برای اپلای 31 ام بود، ضمن تشکر ازش و گفتن اینکه حتما اونموقع بهش ایمیل می زنم، بهش گفتم چون ددلاین آخر ژانویه است و یکی از شرایط پذیرش اینه که یکی از استادای دانشکده شما رو پذیرفته باشه، آیا من اپلای کنم یا نه؟ در جواب گفته
This is your decision. I cannot assure that I will have funding because I do not know. People normally apply and then decide once the funding situation is clear.
بنظرتون با این حواب، شروع کنم استادای دیگه ی این دانشکده مکاتبه داشته باشم؟ یکم گیجم، نمیدونم الان یعنی اگر اپلای کنم، دانشگاه با این وضع این استاد، در مورد من چه تصمیمی میگیره؟

البته پرسیدن اینکه آیا من اپلای کنم یا نه خیلی خوب نیس
شاید استاد فاند هم داره میخواد ببینه که شما چند مرده حلاجید و پیگیر هستید 
از دید من اگر به استاد دیگری ایمیل بزنید شانس کار با این استاد رو از دست میدید.
حس شما چی میگه همون رو اجرا کنید

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - GordAfarid - 02-11-2017

(02-11-2017, 10:53 PM)Torkan نوشته: البته پرسیدن اینکه آیا من اپلای کنم یا نه خیلی خوب نیس
شاید استاد فاند هم داره میخواد ببینه که شما چند مرده حلاجید و پیگیر هستید 
از دید من اگر به استاد دیگری ایمیل بزنید شانس کار با این استاد رو از دست میدید.
حس شما چی میگه همون رو اجرا کنید

من در واقع با گفتن اینکه آیا اپلای کنم، قصد داشتم که بفهمم چقدر احتمال داره بخواد واقعا بهم فاند بده و در واقع کمی بیشتر توضیح بده. اگر این استاد فاند نتونه بگیره من شانس این دانشگاه رو بطور کلی از دست میدم. 
از طرف دیگه من نمیدونم روندشون چجوریه، آیا فقط با دریافت این چنین جوابی از استاد، در صورتیکه دانشگاه هم من رو بخواد، بهم پذیرش میدن؟ یا استادی باید جواب مثبت قطعی تری بده؟

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - AitUniversity - 03-11-2017

(02-11-2017, 11:43 PM)GordAfarid نوشته: من در واقع با گفتن اینکه آیا اپلای کنم، قصد داشتم که بفهمم چقدر احتمال داره بخواد واقعا بهم فاند بده و در واقع کمی بیشتر توضیح بده. اگر این استاد فاند نتونه بگیره من شانس این دانشگاه رو بطور کلی از دست میدم. 
از طرف دیگه من نمیدونم روندشون چجوریه، آیا فقط با دریافت این چنین جوابی از استاد، در صورتیکه دانشگاه هم من رو بخواد، بهم پذیرش میدن؟ یا استادی باید جواب مثبت قطعی تری بده؟

ببینید هیچکس جای استاد نیست، اما استاد نه گفته نه، نه حتما آره! بنظرم ببینید تمامی  requirement های دپارتمان رو دارید؟چون به طور ویژه مک گیل موارد زیادی رو دیدم که استاد اوکی داده اما دانشگاه-دانشکده ریجکت کردند.

و دقیقا بحث سر مینیمم ها نیست، بلکه در مورد انتخاب بهترین، اگر میبینید اپلیکیشنتون قویه و رقابتی اقدام کنید، البته اگر هزینه اش اذیتتون نمیکنه در صورت ریجکتی

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - abed rezvani - 15-11-2017

سلام 
من این ایمیل رو از یک استاد دریافت کردم
ممنون میشم در موردش نظرتون رو بگین و اینکه من در جوابشون چی بگم؟
Dear Mr. Rezvani,

Thank you for you message. You have done a lot of impressive work, and your photographs are stunning!

You are most welcome to apply to our MA in Comparative Media Arts, a 4-semester program that helps students develop expertise with relation to their chosen object of study. You can read about it at http://www.sfu.ca/sca/programs/ma-comparative-media-arts. I would be happy to be one of your readers.

All best wishes,

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - AitUniversity - 16-11-2017

(15-11-2017, 10:28 AM)abed rezvani نوشته: سلام 
من این ایمیل رو از یک استاد دریافت کردم
ممنون میشم در موردش نظرتون رو بگین و اینکه من در جوابشون چی بگم؟
Dear Mr. Rezvani,

Thank you for you message. You have done a lot of impressive work, and your photographs are stunning!

You are most welcome to apply to our MA in Comparative Media Arts, a 4-semester program that helps students develop expertise with relation to their chosen object of study. You can read about it at http://www.sfu.ca/sca/programs/ma-comparative-media-arts. I would be happy to be one of your readers.

All best wishes,
سلام 
سوالی که ایمیلی که فرستادید براش چی بوده دقیقا؟ این فقط گفته اپلی کنید، دوره اش financial support داره اصلا یا باید سلف فاند باشید؟ اینارو جک کردید؟

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - abed rezvani - 16-11-2017

(16-11-2017, 08:55 AM)AitUniversity نوشته: سلام 
سوالی که ایمیلی که فرستادید براش چی بوده دقیقا؟ این فقط گفته اپلی کنید، دوره اش financial support داره اصلا یا باید سلف فاند باشید؟ اینارو جک کردید؟

من گفتم میخوام توی مقطع ارشد ادامه تحصیل بدم و زمینه کاریم و تجربیاتم نزدیک به فعالیت شماست و cv و portfolio رو هم براش فرستادم
توی سایت دانشگاه اسکولارشیپ داشت
الان نیازی نیست در جواب ایشون چیزی بگم؟

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - AitUniversity - 16-11-2017

(16-11-2017, 10:32 AM)abed rezvani نوشته: من گفتم میخوام توی مقطع ارشد ادامه تحصیل بدم و زمینه کاریم و تجربیاتم نزدیک به فعالیت شماست و cv و portfolio رو هم براش فرستادم
توی سایت دانشگاه اسکولارشیپ داشت
الان نیازی نیست در جواب ایشون چیزی بگم؟

ازش به خاطر بررسی کردن اپلیکیشنتون تشکر بکنید و بهش بگید خیلی دوست دارید زیر نظرش در فیلد مورد علاقتون ادامه تحصیل بدید،بهش بگید من توانایی ساپورت مالی خودم رو ندارم، آیا پذیرش و .. فول فانده؟ واضح بپرسید ازش اصلا زشته نیست

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - hadis.hd - 25-11-2017

با سلام. دوستان من به یک استاد در دانشگاه کرتین در استرالیا ایمیل زدم و خیلی استقبال کردن و گفتن به درد گروه ما میخوری و دوست دارم راجع به فلان موضوع همکاری کنیم..حتی برای فول فاند هم قول دادند و گفتن اپلای کن برای دانشگاه و اسم من رو هم به عنوان سوپروایز بنویس.من هم قبول کردم و گفتم شما رو در جریان فرایند اپلای میذارم. بعد حالا همه مدارک رو اماده کردم و دانشگاه یه research proposal  هم میخواد ( در حد دو صفحه) . من به استاد ایمیل زدم و در مورد انتخاب موضوع ازش کمک خواستم. اما بعد از یک هفته هنوز جواب نداده...یعنی پشیمون شده؟ من خودم موضوعی که اول گفته بود رو در موردش بنویسم و براش ارسال کنم؟ چیکار کنم از دستش ندم این استاد رو؟

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - AitUniversity - 25-11-2017

(25-11-2017, 12:27 AM)hadis.hd نوشته: با سلام. دوستان من به یک استاد در دانشگاه کرتین در استرالیا ایمیل زدم و خیلی استقبال کردن و گفتن به درد گروه ما میخوری و دوست دارم راجع به فلان موضوع همکاری کنیم..حتی برای فول فاند هم قول دادند و گفتن اپلای کن برای دانشگاه و اسم من رو هم به عنوان سوپروایز بنویس.من هم قبول کردم و گفتم شما رو در جریان فرایند اپلای میذارم. بعد حالا همه مدارک رو اماده کردم و دانشگاه یه research proposal  هم میخواد ( در حد دو صفحه) . من به استاد ایمیل زدم و در مورد انتخاب موضوع ازش کمک خواستم. اما بعد از یک هفته هنوز جواب نداده...یعنی پشیمون شده؟ من خودم موضوعی که اول گفته بود رو در موردش بنویسم و براش ارسال کنم؟ چیکار کنم از دستش ندم این استاد رو؟
بنظرم برای روز دوشنبه بهش ایمیل فالو اپ بزنید ببینید و بگید مطمئن نیستم ایمیلم رو خونده باشید و منتظر جوابش بمونید

اگر مطمئنید از موضوع حتی خوبیه کارهای نوشتن پروپزال رو استارت بزنید خودتون

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - fatima204 - 25-11-2017

دوستان سلام
من به یه استادی در کانادا ایمیل زدم ایشون گفتن که الان فاندم معلوم نیست و اوایل سال آتی مشخص میشه
من الان نمیدونم اپلای کنم یا نه
بنظرتون با چه محتوایی بهشون ایمیل بزنم ددلاین هم اوایل فوریه هستش
خیلی ممنونم