آکادمیا کافه
پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%88-%D9%81%D9%88%D9%82-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - نایینی - 12-09-2014

یعنی سابقه کاریم را هم ترجمه کنم و جز مدارک ببرم سفارت ؟

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - saaaaam - 12-09-2014

(12-09-2014, 12:52 PM)'نایینی' نوشته: یعنی سابقه کاریم را هم ترجمه کنم و جز مدارک ببرم سفارت ؟

سلام دوست خوب
بعضی از دوستان ارائه کردند برخی هم نه
من شخصا دادم بنظرم اثر + داشت 30 روزه ویزام رسید!

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - kardkond - 10-10-2014

سلام
ایشالا که خوب و سلامت باشید
سابقه کار تو پذیرش فنلاند تاثیر داره یا نه..؟ اگه داره همین که تو رزومه باشه کافیه یا باید نامه از تامین اجتماعی یا اون شرکتی که توش کار کردیم تهیه کنیم...؟؟ 
یه سوال دیگه ،لیسانس IT دانشگاه آزاد ،معدل 14.78 هستم با 3 سال سابقه و 26 سالم هست... مقاله اینا هم کلا هیچی... Big Grin
دارم میخونم واسه IELTS ، امتحانم 10 Jan هست ، با توجه به زمان دو هفته ای واسه اعلام نتایج و پست ، فکر میکنید با تجربه ای ک دارید ، به ددلاین 30 Jan میرسم...؟؟؟(من شیراز ساکنم) و اینکه واسه 5 تا دانشگاه  aalto , oulu , lut, eastern , tampere technology می خوام اقدام کنم.. در رشته خودم... انتخاب ها خوبن ؟ زیاد نیستن ؟ و چقدر شانس دارم با شرایطی که دارم... امسال هم همه دانشگاه ها مهر سفارت میخوان ، عاقلانه هست واسه 5 تا اقدام کنم با توجه به اینکه از این 5 تا ، 2 تاش جزو UAF نیست و باید مستقیم به خود دانشگاه پست کنم...؟؟؟
بسیار ممنون از وقتی که میذارید...

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - saaaaam - 11-10-2014

(10-10-2014, 01:57 PM)'kardkond' نوشته: سلام
ایشالا که خوب و سلامت باشید
سابقه کار تو پذیرش فنلاند تاثیر داره یا نه..؟ اگه داره همین که تو رزومه باشه کافیه یا باید نامه از تامین اجتماعی یا اون شرکتی که توش کار کردیم تهیه کنیم...؟؟ 
یه سوال دیگه ،لیسانس IT دانشگاه آزاد ،معدل 14.78 هستم با 3 سال سابقه و 26 سالم هست... مقاله اینا هم کلا هیچی... Big Grin
دارم میخونم واسه IELTS ، امتحانم 10 Jan هست ، با توجه به زمان دو هفته ای واسه اعلام نتایج و پست ، فکر میکنید با تجربه ای ک دارید ، به ددلاین 30 Jan میرسم...؟؟؟(من شیراز ساکنم) و اینکه واسه 5 تا دانشگاه  aalto , oulu , lut, eastern , tampere technology می خوام اقدام کنم.. در رشته خودم... انتخاب ها خوبن ؟ زیاد نیستن ؟ و چقدر شانس دارم با شرایطی که دارم... امسال هم همه دانشگاه ها مهر سفارت میخوان ، عاقلانه هست واسه 5 تا اقدام کنم با توجه به اینکه از این 5 تا ، 2 تاش جزو UAF نیست و باید مستقیم به خود دانشگاه پست کنم...؟؟؟
بسیار ممنون از وقتی که میذارید...

سلام دوست خوب
سابقه کار تاثیر مثبت داره ولی نیازی به سوابق بیمه نیست و در مورد نمره زبان تاجایی که من میدونم بسته به دانشگاه ممکنه تا یک ماه بعد ددلاین هم بشه فرستاد باید از دانشگاه بپرسی
والا رقابت زیاد شده من پارسال سه تا دانشگاه اپلای کردم یکی قبول شدم البته رشته های مهندسی شرایط خیلی بهتر هست تا رشته من
چک کنید پارسال دانشگاه واسا مثلا من باید مدارک مستقیم پست می کردم ولی امثال شنیدم امده جزوه UAF حتما چک کنید بنظر من حداقل سه دانشگاه اپلای کنید

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - kardkond - 11-10-2014

(11-10-2014, 12:02 AM)'saaaaam' نوشته:
سلام دوست خوب
سابقه کار تاثیر مثبت داره ولی نیازی به سوابق بیمه نیست و در مورد نمره زبان تاجایی که من میدونم بسته به دانشگاه ممکنه تا یک ماه بعد ددلاین هم بشه فرستاد باید از دانشگاه بپرسی
والا رقابت زیاد شده من پارسال سه تا دانشگاه اپلای کردم یکی قبول شدم البته رشته های مهندسی شرایط خیلی بهتر هست تا رشته من
چک کنید پارسال دانشگاه واسا مثلا من باید مدارک مستقیم پست می کردم ولی امثال شنیدم امده جزوه UAF حتما چک کنید بنظر من حداقل سه دانشگاه اپلای کنید

سلام
ممنون از راهنماییتون...
درباره سابقه : گواهی نامه از شرکت هم لازم نیست..؟؟ یعنی اثبات ادعا لازم ندارن..؟؟
درباره مدرک زبان :به همه دانشگاه ها میل زدم ، دانشگاه Tampere  Technology  و Jyvaskyla فقط گفتن میتونی بعدا هم ارائه بدی ، بقیه گفتن نمیشه..
از چند تا شرکت پستی سوال کردم ، گفتن 3-4 روزه میرسه ، اگه همین 3-4 بیشتر طول نکشه و زبان هم سر 2 هفته جوابارو بدن ، احتمالا مشکل خاصی پیش نیاد...
با توجه به تجربیات شما ، این تاریخ ها درست هست یا مقدار خطاش بیشتر هست...؟؟

(11-10-2014, 01:14 AM)'kardkond' نوشته:
سلام
ممنون از راهنماییتون...
درباره سابقه : گواهی نامه از شرکت هم لازم نیست..؟؟ یعنی اثبات ادعا لازم ندارن..؟؟
درباره مدرک زبان :به همه دانشگاه ها میل زدم ، دانشگاه Tampere  Technology  و Jyvaskyla فقط گفتن میتونی بعدا هم ارائه بدی ، بقیه گفتن نمیشه..
از چند تا شرکت پستی سوال کردم ، گفتن 3-4 روزه میرسه ، اگه همین 3-4 بیشتر طول نکشه و زبان هم سر 2 هفته جوابارو بدن ، احتمالا مشکل خاصی پیش نیاد...
با توجه به تجربیات شما ، این تاریخ ها درست هست یا مقدار خطاش بیشتر هست...؟؟
انشاله نمره زبانت بموقع برسه 
در مورد سابقه کار یک نامه از شرکت بگیر که در ان شرح وظایف و سمتت باشه بعد بده ترجمه همراه مدارکت برای دانشگاه ها موقع اپلای بفرست کافیه

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - kardkond - 11-10-2014

سلام دوستان....
یه سوال دیگه برام پیش اومده... 
من الان مدارک و دادم ترجمه ، IELTS رو هنوز امتحان ندادم ، اگه خدایی نکرده ، نمره لازم رو نیارم ، از همین مدارک ترجمه شده و مهر دادگستری خورده و مهر سفارت خورده ، میتونم سال دیگه استفاده کنم یا باید دوباره این روال طی بشه...؟؟

(11-10-2014, 09:52 AM)'kardkond' نوشته: سلام دوستان....
یه سوال دیگه برام پیش اومده... 
من الان مدارک و دادم ترجمه ، IELTS رو هنوز امتحان ندادم ، اگه خدایی نکرده ، نمره لازم رو نیارم ، از همین مدارک ترجمه شده و مهر دادگستری خورده و مهر سفارت خورده ، میتونم سال دیگه استفاده کنم یا باید دوباره این روال طی بشه...؟؟

سلام دوست عزیز 
بله امکانش هست ولی انشاله به یاری خدا نمره لازم را می اورید همت کنید می توانید انشااله

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - kardkond - 14-10-2014

پیرو صحبت های قبلی این متن مال دانشگاه Oulu هست...
All language test results must arrive at University Admissions Finland by30 January 2015. It is always the applicant’s responsibility to make testing arrangements for her/himself and to make sure the test results are delivered on time. Be advised that it may take several weeks before the test results are published, and thus we recommend you to book your test well in advance.
خیلی تهدید آمیز نوشته که باید تا تاریخ مورد نظر برسه... اون فرجه برای تکمیل نقص پرونده منظورمه....

RE: پذیرش از فنلاند در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - kardkond - 14-10-2014

اینم مال Aalto هست...
If you notice that some documents are missing from your application, you need to deliver them by the given deadline.
وقت اضافه تر نمیدن مثکه...